Причина вибору TFS над Svn/Jenkins/Jira

Я усвідомлюю, що на SO є багато питань з подібним змістом, але я можу запевнити вас, що більшість з них я прочитав повністю з відповідями та коментарями.

Моя ситуація дещо відрізняється в тому, що наша компанія в основному орієнтована на Java і, таким чином, стандартний набір інструментів ALM вже налаштований:

  • SVN для керування джерелом
  • Jira для відстеження завдання/проблеми
  • Дженкінс для безперервної інтеграції

Тепер я запускаю команду розробників .NET, і нам потрібно налаштувати щось подібне для нашого процесу розробки, і обговорення полягає в тому, чи варто йти окремо з TFS або повторно використовувати існуючу інфраструктуру і підключати проекти .NET.

Я розумію, що найбільшим аргументом про TFS є хороша інтеграція з VS, але з нашими поточними налаштуваннями мені цікаво, чи є хороші аргументи для того, щоб взагалі не використовувати TFS.

11
Я не захотів включити git у малюнку, але так, я також дивлюся попереду використовуючого git у найближчому майбутньому котрий є інша причина не ідуча TFS маршрут. Thx для посилань хоч, вони здаються повністю корисними.
додано Автор ljubomir, джерело
jamesmckay.net/2011/02/& hellip; (і пов'язане опитування) плюс derekhammer.com/2011/09/11/… пропонують TFS не є гарною ідеєю. Якщо ви хочете, щоб перейти VCS, якщо що-небудь, я б пішов на git. Я переключився з SVN на git і не можу уявити повернення до SVN. У будь-якому випадку, всі ці системи добре інтегруються з Дженкінсом.
додано Автор Christopher Orr, джерело
Спільний блог Крістофера дуже цікавий. Я взагалі виступаю за TFS і не погоджуюся з багатьма висловлюваннями в блозі Джеймса (як і деякі з перелічених обмежень TFS), однак у цьому випадку я б вибрав Svn/Jenkins/Jira через TFS чисто з точки зору однорідності/підтримки. Я думаю, що це переконливий аргумент сам по собі.
додано Автор Nick Nieslanik, джерело

3 Відповіді

Як людина, яка використовує SVN і TFS для .NET developmnet, тут є основні причини вибрати SVN над TFS на мою думку

  1. Ліцензії TFS є дорогими. SVN коливається від дешевого до безкоштовного. Ви можете встановити сервер VisualSVN з безкоштовною стандартною ліцензією та використовувати його у комерційній формі (http://www.visualsvn.com/server/licensing/) або оплатити версію підприємства на суму менше $ 1000.
  2. Одна річ, яку я мав кілька разів у TFS - це те, що я назвав би втраченим оновленням. Я перевірив у зміні, це не встигає до решти команди з якоїсь причини невідомо мені. Здається, це відбувається принаймні раз на пару місяців. У SVN це ще не відбулося.
  3. TFS, здається, зайво ускладнюється, якщо ви вирішите працювати у відключеному режимі. З деяких причин, якщо ви працюєте в автономному режимі, він йде вперед і перевіряє конфігураційні файли без видимої причини. SVN відключений, тому це не хвилює. Це завжди в автономному режимі.
  4. Вибір рівня інтеграції з Visual Studio - Якщо я хочу перейти до Провідника Windows, щоб перевірити зміни або отримати останню, я можу зробити щось подібне до TortoiseSVN. Якщо я хочу інтегруватися з Visual Studio, я можу використовувати щось на зразок AnkhSVN (мій особистий фаворит). Звичайно, TFS PowerTools зробили цей аргумент більш потужним, тому що тепер вони також мають інтеграцію Shell, але мені все-таки краще TortoiseSVN.

Підсумок, я знайшов SVN бути дешевше працювати, більш стабільним, і, безумовно, більш зрілим.

10
додано
Я дивлюся ofrward на більше відповідей, як цей. не тому, що вони є con-TFS, а тому, що на них відповідають розробники, які відчули обидві платформи. Дякую.
додано Автор ljubomir, джерело
# 2 не є виключенням TFS, # 3 просто не вірно, це простіше, ніж SVN керувати, не кажучи вже про обмежені злиття SVN в порівнянні з TFS. Чому б будь-який перевіряючий провідник? Напевно, тому, що вони не TDD або одиниці тест для цього питання. TFS є більш зрілим і стабільним ..... Схоже, що ви не використовували TFS ні для чого іншого, окрім сховища файлів, або ви були б трохи більш обізнаними, або ви просто упереджені. Я використав обидва і TFS - блискавичні промови краще як для управління джерелами, так і для управління життєвим циклом
додано Автор Nick Turner, джерело
Чесно кажучи, якщо ви звернете увагу на те, що я написав, я був конкретним у # 3 про використання TFS у відключеному сценарії, і це було точно вірно в той час. З того часу корпорація Майкрософт додала місцеві робочі області, які, здається, вирішують цю проблему, хоча це не налаштування за замовчуванням. Що стосується вашого твердження про те, що я не використовував TFS для зберігання файлів, ви помиляєтеся. Коли я писав це, я був у центрі проекту, де ми використовували TFS для Agile управління проектами, включаючи TDD і автоматизовані збірки. Якщо ви ніколи не переживали номер 2, то, мабуть, вам пощастило, але це питання було спільним для нашої команди.
додано Автор Nathanael Schulte, джерело

Microsoft Visual Studio Team System (VSTS) - це повне середовище розробки для орієнтованого на Windows розробки. TFS лежить в основі системи і відіграє ключову роль, забезпечуючи повну відстеження від вимоги до остаточного тестування системи.

Visual Studio Team System 2008

Тому однією з найважливіших причин використання TFS як системи управління версіями є те, що вона відіграє цю центральну роль у VSTS, дозволяє цю відстеження і просто виконує завдання. Можливо, ви не захочете називати будь-яку з компонентів VSTS найкращою породою окремо, але разом вони забезпечують бездоганну інтегровану середовище розробки CI з коробки з більшою сумою, ніж сума компонентів .

4
додано
Дякуємо за зворотний зв'язок @kroonwijk, але, як я це бачу, саме система контролю версій є найслабшою ланкою у всьому стеку TFS. Я не думаю, що я хотів би почекати ще 3-5 років для MS, щоб придумати розподілену систему контролю версій, при використанні Subversion я не маю жодних обмежень у виборі будь-якого іншого VCS у будь-який час.
додано Автор ljubomir, джерело

Якщо ваша команда використовує візуальну студію, ви отримуєте безкоштовно VS Team Services безкоштовно, що включає безліч функцій TFS безкоштовно для невеликих команд. Крім того, ви отримуєте безкоштовні кредити на лазурний місяць кожного місяця і встановлюєтеся на стороні інфраструктури, щоб почати. Відновлюючи, вам не потрібна ліцензія TFS, якщо ви вже маєте візуальну підписку на студію, щоб зробити більшість речей, пов'язаних з розробкою програми.

1
додано