транспарентні модальні діалоги з jquery для мобільних пристроїв

Я намагаюся створити модальне діалог із jQuery mobile rc2.
Це мій код:

<div id="info" data-role="page" data-fullscreen="true"> 
    <div data-role="content">
       Info
       Dialog
    </div>
</div>

<div id="dialog" data-role="page" data-fullscreen="true">
  <div data-role="content"> 
    
This is Page 2

</div> </div>

Як ви бачите, немає коду Javascript, оскільки jqm має справу з цим автоматично.

Диалог виглядає красиво, але фон стає темним. Я хочу показати лише діалогове вікно над моїм звичайним фоном. Що я повинен робити? Це навіть можливо? Я не знайшов жодної документації про це, але це досить поширена проблема, яку я думаю ...
Будь ласка, допоможіть, якщо зможеш!

0
Я знаю, що це не те, що ви хочете, але, можливо, це допоможе вам подумати про альтернативи: jsfiddle.net/UWEWA/ 8
додано Автор Phill Pafford, джерело
Ну, це здається досить хорошим рішенням, навіть якщо вибір не призначений для використання, як це я думаю .... Навіть якщо мені подобається ваша пропозиція я буду чекати, якщо хтось інший може дати більш чисте рішення. Тим часом дякую!
додано Автор andreapier, джерело
На жаль, після перегляду більш глибокого вашого рішення не працює для мене, оскільки у мене є список близько 10 кнопок. Кожна кнопка повинна відкрити інше діалогове вікно, яке користувач може використовувати. При виборі/варіанті рішення, коли я натискаю діалогове вікно, зникає, тому для мене це не добре. Крім того, коли я намагаюся додати більше параметрів до вибору, він веде себе трохи дивно.
додано Автор andreapier, джерело

3 Відповіді

Ви можете використовувати jQuery ui, щоб створити діалогове вікно , яке може бути модальним чи ні. Я знаю, що це не те, що ви шукаєте, але спробуйте.

1
додано

Після тривалого жвавого глибокого пошуку я знайшов це питання , що схоже на моє. Він вирішує проблеми, навіть якщо він неправильно обробляє вкладені діалоги.
Сподіваюся, команда jQuery Mobile вирішить це перед офіційним релізом!

0
додано

Я думаю, що найкращим варіантом може бути використання плагіна actionsheet: https://github.com/ hiroprotagonist/jquery.mobile.actionsheet # readme

Я вважаю, що він працює досить добре, і, сподіваюсь, вони будуть ролі в майбутньому мобільному релізі jquery. Будьте обережні, натискаючи посилання на затемненому тлі. Я не розібрався, як вимкнути ці модулі.

0
додано
Чи знаєте ви, що цей плагін відображає правильні атрибути теми даних? Крім того, на знімку екрана, здається, пропущено заголовок, який мені треба відчайдушно
додано Автор andreapier, джерело