Веб-сервіс: Як це зробити?

Я хочу знати, чи можна створити веб-додаток у ASP.net, який буде викликано за допомогою URL-запиту, наприклад www.site.com/param1=val1 Потім моя веб-програма. припустимо, повертає значення назад клієнту.

Наприклад, Google API (не впевнений).

Насправді, у мене є сторінка веб-сайту з текстовим полем, що містить дійсну посилання на відео, і показує кількість переглядів у тому ж текстовому вікні для цього відео. Метод для цього є унікальним для кожного сайту обміну відео, оскільки моя логіка програмування використовує методи маніпулювання рядками для вилучення значення переглядів з посилання кожного сайту відповідно залежно від шаблону HTML-сторінки сайту (вихідної сторінки). Тепер техніка працює відмінно для близько 10 сайтів. Але таким чином я обмежую своїх клієнтів лише 10 сайтами для обміну відео.

Цей метод вилучення переглядів із сайту обміну відео є невеликою частиною дуже великого проекту.

Так що я думав зробити це як веб-сервіс, де клієнт (мій проект) буде запитувати URL з посиланням на відео як параметр, і цей веб-сервіс поверне N думок. буде легше додати код для вилучення переглядів з нових сайтів у майбутньому.

Чи це можливо? Якщо це тоді, будь ласка, покажіть демо-код, тому що я ніколи не пробував його, а також дайте мені знати, якщо це кращий спосіб обробки такої ситуації.

Це так само, як і створення повторно використовуваного методу/функції, що економить наш час.

2
Ви можете шукати трохи про "REST" або "RESTful"
додано Автор Nicholas, джерело

3 Відповіді

Щоб трохи розширити мій коментар:

Служба REST

Служби REST - це веб-сервіси, що реалізовують існуючі методи HTTP (наприклад, GET, POST, PUT, DEL) для виконання кожного запиту з тими ж самими параметрами. (наприклад, з параметром sort = asc завжди повертає список, сортований за назвою за зростанням).

У .Net можна використовувати WCF для створення служби REST

Більше інформації:

http://msdn.microsoft.com/en-us/netframework/cc950529.aspx http://www.oracle.com/technetwork/articles/javase/index-137171.html

1
додано
Спасибі Микола. Я ніколи не чув про REST теж: (І на вашому шляху я бачу, що це попередньо визначені методи (sort = asc), де як у моєму випадку я хочу передати посилання на службу, яка буде обробляти цю сторінку, отримуючи джерело на сторінці посилання, а потім поверніть мені ціле значення, щоб вказати кількість переглядів відео на цій сторінці.
додано Автор Amandeep Singh Saini, джерело

Просуваючись вперед, перегляньте веб-API WFC . Його можна встановити за допомогою менеджера пакетів Nuget. Опис пакета тут

1
додано
Завдяки MJ. Насправді, я новачок у веб-розробці, і я працював лише з основними веб-додатками ASP.net. так що ключові слова, такі як WFC і Nugetpackage, є для мене загадкою: P. Але я також спробую це зробити.
додано Автор Amandeep Singh Saini, джерело

Якщо ви хочете, ви можете використовувати WCF, щоб робити те, що ви говорите ... Я можу сказати, що це кращий спосіб зробити це.

Посібник із встановлення служби WCF у IIS 7

У цьому підручнику є приклад служби, яка вчить, як встановити її в IIS 7.

EDIT

Я знайшов інший навчальний посібник з WCF: (у нього є зображення, щоб ви могли подивитися на те, що вони роблять)

Create RESTful WCF Service API: Step By Step Guide

1
додано
Прекрасно ... будь-які питання, потрапили безкоштовно запитати! =)
додано Автор Miguel Angelo, джерело
Спасибі, Мігель, я просто пройшов через посилання. Я спробую це.
додано Автор Amandeep Singh Saini, джерело
var chat = new Chat();
var chat = new Chat();
642 учасників

Обсуждение вопросов по C# / .NET / .NET Core / .NET Standard / Azure Сообщества-организаторы: — @itkpi — @dncuug