Розрахунок обмінного курсу, якщо відсоткова ставка відрізняється від безризикових ставок

Я хочу знайти ставку своп, для IRS, де плаваюча Libor + x bp, де x є постійною. У мене крива без ризику, яка не є кривою лібру. У мене також є ставки лібру.

Як я можу обчислити швидкість своп та x?

3

2 Відповіді

Це насправді не відрізняється від ціноутворення "стандартного" підкачки. Обмінний курс обміну - "c", що вирішено з $$ \ sum_ (i = 1) ^ n c \ cdot \ delta_i \ cdot d (t_i) = \ sum_ (j = 1) ^ N \ Delta_j \ cdot (l_j + x) \ cdot d (t_j). $ $

Ліва частина - це поточна вартість фіксованих платежів, де $ n $ - це кількість фіксованих платежів за нічкою, $ \ delta_i $ - частка денного підрахунку для кожного періоду, $ d (t_i) $ - коефіцієнт дисконтування (взятий від безризикової кривої дисконтування, зазвичай крива ОІС).

Праворуч - це поточна вартість плаваючих платежів. Тут $ \ Delta_j $ - це частка денного графіка, що відповідає кожному періоду платежу, $ l_j $ - лімітована ставка LIBOR для кожного періоду, $ x $ - це узгоджений спред, а $ d (t_j) $ знову є ризиком - безкоштовний коефіцієнт дисконтування.

Безризикова крива, яка не є LIBOR, не є проблемою. Фактично, LIBOR НЕ НЕ ризикує, і його не слід використовувати як криву дисконту навіть для стандартного свопу.

2
додано
@ Бернд, я трохи заплутався. У моєму тренуванні запитують: "Який фіксований піврічний обмінний коефіцієнт розрахований з безризикових ставок? Нехай це буде фіксована оплата за ніг. Тепер, що таке постійний розмножувач, який встановлює PV змінної до нуля?"
додано Автор namenlos, джерело
Я повністю згоден з відповіддю з @haginile. Лише один момент: ОР звернувся з проханням розрахувати як обмінний курс, так і розклад $ x $. Це неможливо, тобто один з двох визначає інший. Таким чином, я б виправив поширення і обчислив курс своп з формулою та підходом, який дано haginile.
додано Автор Galaxy, джерело
З мого розуміння, це визначення коефіцієнта підкачки, тобто саме ставка для фіксованої ноги, яка гарантує, що обмін має вихідний PV з нулем. Таким чином, спред буде дорівнює нулю за цією ставкою. Дещо складніше в так званій багатокористувацькій середовищі, де крива дисконту є OIS (або аналогічною) і відрізняється від форвардної ставки. Отже, ви повинні бути більш точні, в якому контексті ви визначаєте швидкість своп, як це залежить, наприклад на забезпеченні свопу.
додано Автор Galaxy, джерело

Ви не можете обчислити термін обміну даними з цієї інформації. Проблема полягає в тому, що дистрибутив своп (тобто різниця між курсом обміну та доходністю державних облігацій) має термінову структуру, визначену пропозицією та попитом, що не може бути розрахована.

1
додано