Дослідження поведінки поза договірними рахунками

Мені потрібно провести безконтрольні рахунки для банків. Мета полягає в оцінці коефіцієнтів ядра/не основного коду, а потім відро та їх ftp. Будь-який рецепт, з чого почати? У мене 3 роки історичних даних, щоденні залишкові залишки. З того, що я написав, я розумію, що мені потрібна якась сезонна тенденція проти сегрегації. Але тільки керівництво, нічого зокрема. Візуально представлені мої дані (наприклад, поточні рахунки) дуже важкі сезонні упередження з максимумами в сезони плеча та мінімуми в святкові сезони;)). Як його ізолювати? Як потім розрахувати справжнє співвідношення ядра/нестабільності?

6
Привіт Neeraj, спасибі за відповідь. Не могли б ви розповісти про це? Я не роздрібний банкір, багато чого про це. Як ізолювати сезонне упередження? Чи я просто беру сезонні мінімуми, малюю лінію і все, що знаходиться під лінією, стає основним? звучить занадто просто. Мені все ще потрібна регресія і як я використовую ці два разом?
додано Автор alextansc, джерело
ласкаво просимо в квант. С. Е.! Якщо є сезонне упередження, то ви можете мати сезонну різницю.
додано Автор user16991, джерело
Я можу тільки допомогти вам зробити ваші дані стаціонарними. Але ви хотіли оцінити якесь співвідношення. Я не знаю, це буде вашою метою чи ні. Я думаю, ви повинні послати деяку літературу на свою тему і перевірити, як вони займаються такою проблемою.
додано Автор user16991, джерело
Було б краще, якщо ви надасте деякі дані або результати тут. Це допоможе іншим користувачам краще зрозуміти вашу проблему.
додано Автор user16991, джерело
У вас є кілька сезонних сезонів для розгляду. Там буде кілька періодів часу - вони очевидні, щорічно (це більше затрат на різдвяні витрати, різні витрати на векселі взимку і влітку тощо), щомісяця (для деяких, може бути, у вас є деякі рахунки людей, які живуть зарплатою, щоб зарплатити - баланс стає дуже близьким до нуля до кінця кожного періоду, впроваджуючи об'єм), і навіть щоденну сезонність (споживання м'яса під час їжі та інше). Ці сезонності також будуть відрізнятися між обліковими записами, але ви, ймовірно, можете перекласти їх у категорії.
додано Автор Juha, джерело

1 Відповіді

Ось один із простих способів оцінити не договірну книгу. 1. Отримайте свою лінію тренду. Використання рухомих середніх рівних даних, щоб видалити сезонне зміщення. Виберіть n, який дає пряму лінію, але показує тенденцію зростання. 2. Знайдіть вашу процентильну екстремальну величину (EV) на основі вибраної конфігурації. інтервал 3. Обчислити співвідношення EV до лінії тренду для кожної точки даних. Це, по суті, є вашим летючим співвідношенням. 4. Нанесіть нестабільну частину у найкоротший відро, ядро ​​- у довший вибраний трактор. Окуляри: чим вище кон. інтервал, тим вище буде летене співвідношення. Це також скоротить тривалість книги. Для чутливості до тарифів слід використовувати два компоненти окремо. Надія, що допомагає

0
додано