Які книги на підставі логіки та його філософії?

Я думаю, що титул в значній мірі підсумовує те, що я шукаю, але, щоб трохи попрацювати, я шукаю те, що йде на філософську основу логіки. Щось, що досліджує філософські обґрунтування правил логіки, які ми зазвичай використовуємо, і досліджує перспективи, які намагаються зрозуміти, яка саме логіка.

5
Ви можете побачити цю статтю .
додано Автор Mauro ALLEGRANZA, джерело
Ви також можете побачити Пенелопу Рашу (редактор), Метафізику логіки (2014 )
додано Автор Mauro ALLEGRANZA, джерело
І Майкл Дамметт, Логічна основа метафізики (1991).
додано Автор Mauro ALLEGRANZA, джерело

2 Відповіді

Одна математична книга, яка пояснює мотиви логічного позначення, є Вступ до логіки від Suppes. Це, звичайно, для класичної логіки, також логічно суворе. Це пояснює, що ми будуємо логіку як точну мову, описуючи її, використовуючи нашу неточні людську мову, з тією метою, за якою ми використовуємо логіку, а не нашу людську мову, щоб виконувати наші міркування, так що не існує шляху до неточності або нелогічного міркування, доки ми прийняли мову логіки та метод перекладу природних мовних речень в логіку.

2
додано

Хаакс Філософія логіки (або щось подібне, я не пам'ятаю точне назва) є класичним. Логічні основи метафізики Дамметта, запропоновані Мауро Allegranza, є, на мій погляд, одним із найактивніших текстів у цій галузі. Однак це також важко - дуже складно в частинах. Тому перед читанням я б запропонував філософську основу інтуїціонізму Дамметта (також останню главу його елементів інтуїтивізму) та обгрунтування дедукції. [Обидва ці статті доступні в "Істині та інших загадках".

1
додано