Що означає Марк Аврелій під "симпатичною ланкою"?

Я читаю медитацію Марка Аврелія та ускладнює розуміння цієї пропозиції:

Коли вони (перемішування плоті) проникають у ваші думки, через симпатичну зв'язок між розумом і тілом, не намагайтеся протистояти сенсації. Відчуття є природним. Але не давайте розум починати з суджень, називаючи це добре чи погано.

Що він має на увазі під симпатичною ланкою?

4
Я інтерпретую це як зв'язок між подразниками та думками, а також викликав емоції. Але я дійсно не дуже добре знаю це.
додано Автор MBCook, джерело
Ласкаво просимо до філософії! Зазвичай ми задаємо лише одне питання на запитання, тому я видалив другий. Будь ласка, відкрийте нове запитання для іншого. Ви можете знайти додаткову інформацію про те, як цей сайт працює у турі та довідковий центр .
додано Автор nohj, джерело
@ Jin: Я думаю, що Джо Уеллер запитував більш конкретну інформацію, тобто, яку книгу і яка медитація витяг з; це полегшує пошук витягу. Враховуючи, що ви надали посилання на текст, то номер сторінки є корисною альтернативою; Хоча, загалом кажучи, канонічні тексти філософії мають стандартну форму, називаючи їх.
додано Автор Shane Arney, джерело
Не могли б ви дати посилання, в якій книзі, яка медитація? Дякую.
додано Автор Nodey The Node Guy, джерело
@JoWehler ось посилання! seinfeld.co/library/meditations.pdf
додано Автор m_kramar, джерело

2 Відповіді

Ви можете побачити філософію стоїчного розуму .

Грецьке поняття душі набагато ширше і тісніше пов'язане з основними тілесними функціями. Душа є перш за все принципом життя; це те, що оживляє тіло.

     

Стоїки стверджували, що душа є тілесною (тілесною) субстанцією. Хоча душа є тілом, краще уникати називати стоїчної психології матеріаліста. Стоїки протиставляли душу і матерію. З цієї причини вчені в цілому вважають за краще називати психологію психофізичного тілесного, фізикалістичного чи віталістичного.

     

Ідея відчуття як передача сенсорної інформації проілюстрована в остаточних двох аналогіях душі. [...] Друга аналогія стверджує, що душа є як павук в Інтернеті. Коли мережа турбується комахою, рух передається через вібрації до павука, що сидить у центрі. Душа людини подібним чином простягається через тіло, як сенсорна сітка, що створює сенсорну напругу. Вся інформація про перцепцію передається за напруженого руху.

"Симпатична ланка Марка Аврелія" - це механізм передачі такого роду, який встановлює зв'язок між тілом і душею.

See P.A. Brunt, Studies in Stoicism (2013), page 455:

Старі стоїки описують людину як сукупність душі та тіла. Ця подвійність прийнята Марком [...]. Він визнає як Cleanthes , що має бути взаємодія ( sympathia ) між розум і тіло, але попереджає, щоб він не заважав своєму розуму стати слугою тіла, освоєним відчуттями насолоди або болю в тілі [ виноски : Sympathia , v. 26; iv.39].


Для фокусу Марка Аврелія корисно подивитися Epictetus .

2
додано

The quote is from Book 5, Med. 26 from Aurelius, Marcus: Meditations.

Sympathtic link is the translation of the Greek word "συμπάθεια" (sympatheia = sympathy). The whole sentence shows that Aurelius considers a tight link between soul (= psychae) and body (= soma). Hereby the body can affect the soul. Aurelius characterizes this link as sympathy.

1
додано