WireShark: Як я можу визначити, скільки хостів на тій же wi-fi, як я?

Мені потрібно визначити кількість хостів у моїй мережі, використовуючи wireshark. З того, що я зібрав, це неможливо на машині Windows. Це так?

Це для школи, тому мені просто потрібно знати, чи можливо це на машині Windows. Я вважаю, що мій професор міг помилитися.

0
Я думаю, що останній, де пропущення не було. "... мережа, використовуючи wireshark."
додано Автор jinsungy, джерело
Тобто, чи маєте на увазі "скільки хостів у моїй мережі використовують Wireshark?" або "як використовувати wireshark для визначення кількості хостів у моїй мережі?"
додано Автор nickd, джерело
Я збентежений. Хочете знати кількість хостів у мережі, чи хочете ви дізнатися кількість хостів у мережі, які використовують Wireshark? Заголовок і перше речення дуже різні.
додано Автор Ron Maupin, джерело
Чи допомогла вам будь-яка відповідь? Якщо так, ви повинні прийняти відповідь, щоб питання не виникало назавжди, шукаючи відповіді. Крім того, ви можете надати і прийняти власну відповідь.
додано Автор Ron Maupin, джерело
Як правило, можна отримати доступ до інтерфейсу керування точкою доступу, щоб отримати цю інформацію. Список асоційованих хостів легко отримати через інтерфейс адміністратора. На жаль, я знаю, що ви запитали про Wireshark, але правильний спосіб знайти це через інтерфейс управління AP.
додано Автор Ron Royston, джерело
Я думаю, ви можете запитати: "Скільки хостів підключаються до тієї ж точки бездротового доступу, як і я?" хости, підключені до інших точок бездротового доступу, і хости, які використовують дротові з'єднання, знаходяться в мережі? " Чи можете ви пояснити, що ви маєте на увазі, або ви просите щось інше?
додано Автор Mobile QA, джерело
Я прошу визначити кількість хостів у мережі, період. Мені потрібно використовувати wireshark для досягнення цієї мети. Вибачте за неоднозначність!
додано Автор Daniel Paczuski Bak, джерело

2 Відповіді

Ви можете захоплювати бездротові пакети та ідентифікувати унікальні MAC-адреси, використовуючи Wireshark з адаптером у безладному режимі. Звичайно, це припускає, що всі хости говорять, коли ви захоплюєте пакети. Навіть якщо ви не можете розшифрувати пакети, ви все одно побачите MAC-адреси.

1
додано

Захоплення трафіку WLAN у Windows залежить від WinPcap та базових мережевих адаптерів та драйверів. Можна встановити безладний режим (режим, в якому можна бачити трафік іншої машини); на жаль, це часто калека. У цьому режимі багато драйверів взагалі не постачають пакети або не постачають пакети, відправлені хостом.

Навіть якщо безладний режим працює з вашим адаптером Wi-Fi і драйверами, це можна робити лише в незахищеній мережі. У "захищеній" мережі пакети від або до інших хостів не можуть бути розшифровані адаптером, і не будуть захоплені, так що безладний режим працює так само, як і непромежований режим.

1
додано