Чи є Олів'є такими ж, як vMX?

В минулому я запустив JunOS Olive в мою домашню лабораторію, щоб дізнатися про JunOS.

Але, схоже, Juniper має щось називається vMX. Це можна порівняти з vMX?

Очевидно, що його не вільні, але для навчальних цілей (навчитися маршрутизаторам і перемикачам ялівцю), чи буде vMX однаковим або навіть кращим, ніж Olive?

0
Чи допомогла вам будь-яка відповідь? Якщо це так, ви повинні прийняти відповідь, щоб питання не виникало вічно, шукаючи відповідь. Крім того, ви можете надати і прийняти власну відповідь.
додано Автор Ron Maupin, джерело

2 Відповіді

Juno Olive - неофіційне та непідтримуване зображення/версія, розроблена Juniper для цілей розробки Що ж стосується vMX, це "повнофункціональний, віртуалізований 3D універсальний крайовий маршрутизатор MX Series" (цитата з Juniper). Це офіційний та підтримуваний продукт, який дозволяє використовувати віртуалізований маршрутизатор MX у середовищі хмарної/віртуальної мережі. Таким чином, всі можливості/команди, доступні для фізичного маршрутизатора MX, доступні у vMX.

Juno Olive ніколи не була побудована, щоб бути повноцінною версією, а vMX був. Якщо вам потрібні деякі відсутні функції від Olive (або більш оновленої версії Junos), vMX це хороше рішення (але для встановлення вам потрібен гіпервізор). В іншому випадку Olive повинно бути досить гарним.

2
додано

Якщо ви використовуєте мережний симулятор GNS3 для запуску vMX: використовуйте версії 14.1R4.8 (або старше). Починаючи з 15.1, vMX був розділений на два VM і більше не працює з GNS3.

1
додано
Будь ласка, подумайте про додавання інформації чому (ви думаєте) краще.
додано Автор SitWalkStand, джерело
Крім того, в основному відповіді на думку є не темою тут. Ви дійсно повинні пояснити, чому ваша відповідь - це не просто ваша думка.
додано Автор Ron Maupin, джерело