Альтернатива Cisco APIC-EM для невеликої лабораторії

Чи існують альтернативи зустрічі невеликого сервера автоматичного надання послуг для перемикача Cisco (Cat3850)? Я працюю над створенням перемикача Cisco Cisco з можливістю підключення та відтворення (Cat3850) у невеликій ізольованій лабораторії. Я, на жаль, не маю доступу до пісочниці DevNet. Я обмежуюсь обчисленням ресурсів у цій лабораторії, а вимоги до хоста віртуальної машини для вільного завантаження APIC-EM трохи жорсткі.

Будь-які пропозиції? Заздалегідь спасибі.

3
Я сумніваюсь, що ви хочете отримати просту відповідь "так/ні", але, на жаль, рекомендації щодо продуктів чи ресурсів тут явно відсутні.
додано Автор Ron Maupin, джерело
Що таке лабораторна конфігурація? Є способи зробити це, якщо у вас є правильне обладнання, налаштоване в лабораторії.
додано Автор Ron Maupin, джерело
Якщо я поставив моє запитання, щоб сказати щось таке, як "як завантажити лабораторію cat3850?"
додано Автор Leon, джерело
Мала гілка (ISR4451 з каталогом 3850), підключена через імітований ISP/DMVPN до HQ (ASR1002-X). Я намагаюся розгортати/забезпечити перемикач перемикача "найнижчий дотик". Система Ubuntu DNS/DHCP/syslog() також налаштована на надання базових послуг.
додано Автор Leon, джерело

2 Відповіді

У вас ISR-сервер і DHCP-сервер, але вам потрібен TFTP-сервер, тоді ви можете просто скористатись SmartInstall для розгортання Zero Touch Switch :

Abstract

SmartInstall provides a suite of capabilities that help deploy new Cisco® Catalyst® switches and manage them effectively at very low operating costs. SmartInstall has true zero-touch switch installation to lower operational costs. SmartInstall helps with initial switch deployment, switch configuration management, and switch replacement. This document will explain the practical benefits of deploying SmartInstall, configurable options for deployment based on different network scenarios, best practices, and customization options.

1
додано
Дуже дякую! Швидкий перегляд і це, безумовно, схоже на те, що мені потрібно.
додано Автор Leon, джерело

Catalyst SmartInstall для розгортання Zero Touch Switch

SmartInstall може включати конфігурацію і зображення плагіна та ігор   керування бездротовим розгортанням нових і існуючих Cisco   LAN-комутатори Catalyst і заміна існуючих комутаторів на нуль-дотик   що потрібно замінити в авторизації матеріали зворотного зв'язку (RMA)   сценарій.

Nexus 5000 PowerOn Auto Provisioning

PowerOn Auto Provisioning (POAP) автоматизує процес оновлення   програмні зображення та встановлення конфігураційних файлів на Cisco Nexus   перемикачі, які вперше розгортаються в мережі.

AutoInstall iOS маршрутизаторів

AutoInstall підтримується через Ethernet, Token Ring та FDDI   інтерфейси для локальних мереж і послідовних інтерфейсів з високоякісним каналом передачі даних   Контроль (HDLC) інкапсуляція або послідовний інтерфейс з Frame Relay   інкапсуляція для глобальних мереж мережі. Якщо використовується інтерфейс LAN, AutoInstall буде   спробуйте придбати IP-адресу для додається інтерфейсу, використовуючи   Запити протоколу DHCP, Bootstrap   Протокол (BOOTP) або протокол розв'язання зворотного адреси   (RARP) запитів. Якщо послідовний інтерфейс з інкапсуляцією HDLC є   пов'язаний, AutoInstall намагатиметься придбати IP-адресу для   приєднаний інтерфейс, використовуючи протокол вирішення адресного рядка послідовної лінії   (SLARP).

1
додано