Чи може один WIFI AP впливати на продуктивність інших?

У локальній мережі з кількома точками доступу, якщо один з них жахливий, зламаний або старий, то інші, блискучі нові і щасливі, будуть пошкоджені? Чи впливатиме вся мережа на цю погану АП?

0
Чи допомогла вам будь-яка відповідь? Якщо це так, ви повинні прийняти відповідь, щоб питання не виникало вічно, шукаючи відповідь. Крім того, ви можете надати та прийняти свою власну відповідь.
додано Автор Ron Maupin, джерело

2 Відповіді

Точки доступу не "зношуються". Взагалі кажучи, вони або працюють, або ні.

Якщо це сталося, якщо ваша стара AP не може запускати нові протоколи, вона зберігатиме роботу інших при більш високій швидкості передачі даних. AP 802.11b запобігає роботі нових AP на швидкості g або n.

Точки доступу можуть (і будуть) заважати один одному, якщо вони знаходяться на одному каналі і знаходяться в діапазоні один від одного. Емпіричне правило полягає в тому, щоб зберегти рівень сигналу від сусідньої точки доступу нижче -85 дБм в межах області комірки сусідньої точки доступу на тому ж каналі.

3
додано

Можливо, якщо АТ постійно перескакує канали або не забезпечує послідовне підключення до клієнтів або контролера. Чи є всі AP від ​​одного виробника?

1
додано
Ні, кілька виробників.
додано Автор Ivan Peevski, джерело
Крім того, вони налаштовані на певні канали, тому вони, напевно, не можуть стрибати.
додано Автор Ivan Peevski, джерело
Я б рекомендував йти з набором пристроїв, які централізовано забезпечують плавні переходи від AP до AP для клієнтів. Якщо у вас є суміш, що відповідає AP, які знаходяться в діапазоні один від одного, переходи не будуть гладкими на стороні клієнта.
додано Автор Bryan, джерело