Інформація про маршрути

Я плутаю з маршрутизацією:

Існує низка протоколів маршрутизації. Те, що я знаю, це RIPv2 та OSPF. Вони дозволяють маршрутизаторам спілкуватися один з одним і обмінюватися інформацією про маршрутизацію.

А як щодо BGP? Цей протокол також дозволяє спілкуватися один з одним, чи не так? Але чи вони також діляться інформацією про маршрутизації?

Дякуємо за ваш відгук.

1
Чи допомогла вам будь-яка відповідь? Якщо це так, ви повинні прийняти відповідь, щоб питання не виникало вічно, шукаючи відповідь. Крім того, ви можете надати і прийняти власну відповідь.
додано Автор Ron Maupin, джерело
Вся частина протоколу маршрутизації полягає в тому, що маршрутизатори можуть обмінюватися інформацією про маршрутизацію.
додано Автор Ron Trunk, джерело

2 Відповіді

Існує 2 типи протоколів маршрутизації: -

IGP (протокол внутрішнього шлюзу) - (який працює між тим самим номером AS (номер "Same As" означає пристрої, якими керує той самий адміністратор або компанія)). IGP-протоколи - RIP, ISIS, OSPF, EIGRP. Вони швидко, але не дуже гнучкі і не призначені для обробки тисяч маршрутів.

EGP (протокол Exterior Gateway - використовується для роботи між різними AS-номерами. Це повільніше, ніж IGP, але набагато гнучкіше і може працювати з маршрутами, наприклад BGP.

І так, BGP ділиться інформацією про маршрутизацію. :)

1
додано
@RonTrunk насправді, це близько 700k IPv4 префіксів зараз. Помножте на кількість однолітків, і це величезна кількість фін. Як правило, IGP не чудово масштабує велику кількість маршрутизаторів . BGP може масштабуватися до величезних чисел, в основному тому, що не потрібно знати про кожен маршрутизатор (тільки ті, що пов'язані з ним), і має поняття рефлектора маршруту
додано Автор Neall, джерело
Так само, як бічна примітка: повна таблиця маршрутизації Інтернету становить близько півмільйона маршрутів. BGP рухає, що чудово.
додано Автор Ron Trunk, джерело
Отже, я можу сказати, що всі протоколи маршрутизації дозволяють маршрутизаторам спілкуватися один з одним і обмінюватися інформацією про маршрутизації?
додано Автор Monique Hanford, джерело
Блискучий! Спасибі за вашу допомогу.
додано Автор Monique Hanford, джерело
корекція - IGP призначені для руху тисяч маршрутів
додано Автор tar, джерело
Так всі протоколи маршрутизації допомагають знайти найкращий шлях між різними місцями. Всі протоколи маршрутизації поділяють їх відповідні види інформації маршрутизації.
додано Автор tar, джерело
Прошу :)
додано Автор tar, джерело

Протоколи маршрутизації також можуть бути налаштовані для обміну різними рівнями інформації між собою, починаючи від лише одного маршруту за умовчанням до повної відомої таблиці маршрутизації.

Multinational corporations use this approach on their global networks to provide fast routing at the local sites and stable WAN connections across the internet. LAN-IGP <-> WAN-BGP <-> LAN-IGP

0
додано