Знизиться сигнал WiFi та утрудняється з'єднання ... надто багато клієнтів?

Я є інженером-добровольцем, який працює в будівлі житлового біженця в Греції. Це стара школа і надзвичайно густо заселена (декілька родин у кожному класі). У багатьох людей є телефони з Wi-Fi.

Є одна дуже хороша точка доступу (Unifi), яка є непроблемною, залишається і дає гарне покриття. Я хотів би надати іншу точку доступу, щоб вирішити проблему невеликої області, яка ще не охоплена. Я спробував чотири різних споживачів, і всі вони мали ту ж саму проблему. Сигнал коливається між повною потужністю і взагалі нічим (використовуючи додаток аналізатора WiFi, він з'єднується, а потім зникає). Іноді телефони це бачать, іноді вони цього не роблять. Або ви можете його бачити і, мабуть, підключитися, але взагалі немає доступу до Інтернету (ви отримуєте помилку "пристрій не в автономному режимі").

Очевидна відповідь полягає в тому, що точка доступу не підтримує достатньо клієнтів, але я це зробив, а симптоми заторів - як уповільнення та затримки. Чи може це також викликати симптоми я описав?

1
@RonTrunk канал відрізняється від іншого. Я спробую встановити більш високу швидкість передачі даних і вставити в іншу точку доступу, тому менше людей намагаються підключитися до цього.
додано Автор Spike0xff, джерело
@RonTrunk, що я в кінцевому підсумку робив це. Споживач не мав максимальну швидкість передавання даних, але вона мала "поріг покриття", що, як мені здається, має аналогічний ефект. Я підняв його до -70, що допомогло. Тоді я відмовився від потужності передачі до 75%. Ця комбінація здавалася трюком. Я не торкнувся єдиного. Давайте подивимось, що користувачі говорять протягом кількох наступних днів. Дякую!
додано Автор Spike0xff, джерело
-70db, тобто. Є лише дві точки доступу
додано Автор Spike0xff, джерело
Так, мій жаль помилка. -70 начебто спрацьовує ... пальці перетинаються
додано Автор Spike0xff, джерело
Я збираюся випустити ще одну будівлю цього тижня, і я буду приймати вашу пораду про дрібні клітини. Дуже дякую, маємо віртуальну медаль, що допомагає біженцям
додано Автор Spike0xff, джерело
Схоже, у вас є спори каналу. Ви перебуваєте на іншому каналі, ніж у іншого? Установіть мінімальну швидкість передачі даних досить високо, щоб віддалені клієнти не намагалися з'єднатися.
додано Автор Ron Trunk, джерело
Збільшіть мінімальну швидкість передачі даних для всіх ваших AP, щоб зменшити розмір комірки. Це зменшить кількість клієнтів на кожному ПП та зменшить використання каналів. Багато маленьких клітин краще, ніж кілька великих.
додано Автор Ron Trunk, джерело
Максимальна швидкість передачі даних, мінімальна швидкість передачі даних. Ви хочете відключити низькі швидкості, тому клієнти не можуть підключитися, якщо сигнал є маргінальним. Це має ефект зменшення розміру комірки. Я гадаю, що покриття покриття робить щось подібне. Спробуйте підвищити порогове значення до -67dB.
додано Автор Ron Trunk, джерело
4 AP для споживчих оцінок буде коштувати еквівалентно ще 2 UniFi APs, а UniFis буде працювати разом розумно ... так, рішення видається очевидним.
додано Автор quis, джерело

1 Відповіді

Схоже, у вас є спори каналу. Збільшіть мінімальну швидкість передачі даних для всіх ваших AP, щоб зменшити розмір комірки. Ви хочете відключити низькі швидкості, тому клієнти не можуть підключитися, якщо сигнал є маргінальним. Це має ефект зменшення розміру комірки. Це зменшить кількість клієнтів на кожному ПП та зменшить використання каналів. Багато маленьких клітин краще, ніж кілька великих.

1
додано
Правильно, і зверніть увагу на те, який смак WiFi ви обслуговуєте a/b/g/n/ac? Специфіка каналу залежить від смаку.
додано Автор Ron Royston, джерело