Переплітаються про мережеві біти в безкласових та класичних адресах

In class ful addressing: The network bits must match: For class A first octect For class B first two octects For Class C first three Octects

Що про безкласової адресації? Ідентифікатори мережі, отримані з маски підмережі. Чи обов'язково відповідати першим трьом октетам у 192.168.1.1, 192.168.1.2 ipaddress?

У безкласних системах відчуваєш, що вони знаходяться в одній мережі? На яких критеріях вони отримують мережеву адресу?

0
Чи допомогла вам будь-яка відповідь? Якщо це так, ви повинні прийняти відповідь, щоб питання не виникало вічно, шукаючи відповідь. Крім того, ви можете надати і прийняти власну відповідь.
додано Автор Ron Maupin, джерело

1 Відповіді

По-перше: класна адресація застаріла і більше не використовується. Це було застарілим (я здогадуюсь) з тих пір, як ви народилися. Віспа в школах, які продовжують вчити його.

По-друге: розділення IP-адреси на октети - це просто для зручності читачів. До комп'ютера це лише 32-бітова адреса. Існує ніякого значення для октетів, крім того, що людина легше читати великі двійкові числа.

По-третє: маска підмережі визначає, які біти є ідентифікатором мережі та які є ідентифікатором хоста. Біти 1 вказують мережеву частину адреси.

3
додано
" Для октетів немає сенсу, крім того, що людина легше читати великі двійкові цифри. " Виходячи з мого особистого досвіду, ніколи не кажуть про те, що на Серверний дефект або інші сайти SE; вас буде кричати вниз. :) Деякі люди просто цього не отримують.
додано Автор Ron Maupin, джерело
Віспа на них теж; -п
додано Автор Ron Trunk, джерело