як порівняти дві групи

Мені потрібно порівняти дві групи людей, де незалежна змінна має ступінь коледжу, а залежна змінна - це дохід.

Проблема полягає в тому, що якщо я розподію все населення дослідження на дві групи, один з них має значно більше людей, тому на середнє значення впливає розмір кожної групи та вартість перевищення.

Як я можу продемонструвати або відхилити теорію, що має ступінь коледжу серед населення дослідження, що забезпечує кращий дохід?

1
Залежить від того, наскільки складним ви хочете піти. Медіана є хорошим засобом для того, щоб позбавитися від викидів, але якщо ви хочете бути додатковими технічними, ви завжди можете зробити алгоритм EM en.wikipedia.org/wiki/…
додано Автор Landmaster, джерело
Спасибі, спочатку нам потрібно лише щось просте, в майбутньому нам може знадобитися щось більш детальне
додано Автор ulitosCoder, джерело

1 Відповіді

Я припускаю, що ви виконуєте t-тест для незалежних зразків. Те, що Ns різні, не обов'язково є проблемою - середня є об'єктивною оцінкою, - але яким чином різні розміри вибірки? Як ви описали, ви, ймовірно, порушуєте однорідність варіаційного припущення.

T-тести, як правило, досить стійкі до цього порушення, але ви можете розглянути питання про відхилення від лікування та/або використання непараметричного тесту.

1
додано
Ви маєте на увазі, що я можу запустити t-тест між зразками двох груп? Напевно, що може працювати. Я хотів би побачити деякі приклади.
додано Автор ulitosCoder, джерело