Як розгорнути модель Scikit-learn у Cloud?

Я створив загальну модель Sklearn для класифікації текстів, яку я хочу зробити доступною у хмарі (немає провайдера) як API.

На сьогодні найближчим рішенням, яке мені вдалося знайти, є у цьому підручнику , але це здається досить складним (отримання патча залежностей venv.zip на початок незрозуміло, наприклад) та специфічний (у моєму випадку NLTK та зовнішній Стенфордський сегменер бере участь у попередній обробці, і я не можу зрозуміти, де поставити всі ці модулі та як їх викликати).

Чи є гідний і надійний спосіб вирішити цей виклик?

3
Якщо ви не використовуєте AWS або GCE, у яких є більш прості рішення, тут докероване рішення .
додано Автор David, джерело
Ви можете подивитися на github.com/orgesleka/webscikit . Це все ще робота, але ви можете підклас WebModel, переопределити predict() і перетворити() і використовувати словник метаданих, щоб тримати nltk і stanford сегментору.
додано Автор CheeseConQueso, джерело

1 Відповіді

Якщо ви хочете розгорнути моделювання scikit-learn в хмарі та мати доступ до нього через API, я гадаю, що вам потрібно отримати доступ до методу predict .

API

Для створення API з python найпростіше використовувати Flask або Django. Я віддаю перевагу Флязі для таких завдань, оскільки вона має простий інтерфейс. Однак Django пропонує вам більш низький рівень контролю.

Вам доведеться створити який-небудь маршрут, який клієнт зателефонує, відправивши вам вхідні дані, і, одразу після того, як ви отримаєте його на стороні сервера, вам доведеться пройти його через модель Sklearn і відправити назад результат клієнтові .

Виконати скелл у хмарі

Інша річ, яку потрібно подбати, - запустити Python на будь-якому хмарному рішенні, який ви будете використовувати. Для того, щоб розгортати додаток Flask/Django, я, мабуть, скористаюсь Docker, оскільки це добре підтримується на багатьох платформах. Ось приклад того, як розгорнути контейнер Docker у Лазурі

0
додано
Штучний інтелект Dev UA
Штучний інтелект Dev UA
212 учасників

Штучний інтелект, машинне навчання, Data Science