Єдність WCF та утилізація об'єктів

Якщо ви використовуєте Unity з WCF за допомогою реалізації, такої, як показано в цій статті: WCF та Unity 2.0 чи є які-небудь явні операції з вилучення, які потрібно турбуватися?

Наприклад, давайте припустимо, що операція в службі використовує некерований ресурс як параметр ін'єкції конструкції, як це правильно розпорядитися? Крім того, я припускаю, що не існує проблем з керованими ресурсами, які інсценируются через Unity, і вони будуть випущені після завершення сервісу? тобто після кожного дзвінка на дзвінок.

Дякую

1
@ Jon Archway: Ви забули смайлик: P Я впевнений, що в книзі 160 сторінок (що є фантастичним), що Марк про те, як добре, судить про те, чи можна його підсумувати, можливо. І добре погляньте на його запис про публікацію - немає ніякого "це просто, але я не розповім вам, як, я дозволю тобі здогадатися", дивлячись, коментуючи, щоб виглядати круто там. Окрім того, що я є "інтелектуальною", я не можу рекомендувати книгу досить високо.
додано Автор Ruben Bartelink, джерело
Підтримка зняття з експлуатації Unity є дещо неякісною, але може працювати. Однак, він містить шість повних сторінок моєї книги, щоб пояснити, як це зробити, тому це складно пояснити тут. Посилання, FWIW: affiliate.manning.com/idevaffiliate.php?id=1150_236
додано Автор Mark Seemann, джерело
Чи не можете ви підсумувати? Дякую
додано Автор Jon Archway, джерело

1 Відповіді

Це залежить від вибраного керування вашими ін'єкціями протягом усього життя. Я написав статтю про різних менеджерів у житті в Unity . Коротше кажучи, лише ContainerControlledLifetimeManager (singleton) і HiearchicalLifetimeManager оброблятимуться для вас. У всіх інших випадках ви несете відповідальність за утилізацію ін'єкцій.

1
додано
перевірте цю статтю devtrends.co.uk/blog/… out .. він також містить повний вихідний код і пакет NuGet
додано Автор Jack0fshad0ws, джерело
Дякую. Чи є щось, що мені потрібно знати на додаток до цього, коли стосується, зокрема, WCF?
додано Автор Jon Archway, джерело
var chat = new Chat();
var chat = new Chat();
642 учасників

Обсуждение вопросов по C# / .NET / .NET Core / .NET Standard / Azure Сообщества-организаторы: — @itkpi — @dncuug