Помилка додавання сертифіката до cacerts. Невідомий ключовий специфікація

Я використовую jdk 1.6 у Windows. У мене є файл .der (DER Encoded X509 Certificate), який хотів би додати до мого файлу cacerts ... таким чином я спробував наступне:

keytool -import -keystore "C: \ Program Files \ Java \ jdk1.6.0_27 \ jre \ lib \ security \ cacerts" -trustcacerts -alias openldap-file "C: \ cacert.der"

I got the following error: java.security.cert.CertificateParsingException: java.io.IOException: subject key, java.security.spec.InvalidKeySpecException: Unknown key spec

Спочатку я вирішив, що це проблеми з сертифікатом der, але після цього я отримав ту ж саму помилку:

keytool -list -keystore "C: \ Program Files \ Java \ jdk1.6.0_27 \ jre \ lib \ security \ cacerts"

Будь-які ідеї, чому ця проблема з'являється? Я не знайшов нічого в Інтернеті. Заздалегідь спасибі.

1

2 Відповіді

У вас може бути встановлено два або більше jdk на вашому комп'ютері. Одна річ, яку ви можете спробувати, - перейти до вашої цільової jdk. У вашому випадку це так

C:\Program Files\Java\jdk1.6.0_27\bin

Потім запустіть команду, як тільки вона працює, то переконайтеся, що ваша PATH-змінна налаштована належним чином до цільового кошика JDK.

2
додано

Я зіткнувся з тим же питанням, відкриваючи cacert для включення сертифікатів. На моєму комп'ютері з'явився файл дозволу. Я спробував з кореневим користувачем. Він працював. Я вирішив помилку, додаючи новий jdk jre з належним дозволом.

2
додано