#define Glib :: string std: wstring

У мене є Linux-код, і я хочу приєднати його до Windows. Користі код Glib :: ustring , але я хочу, щоб замінити всі рядки в станд :: wstring для цілей тестування.

Чи є спосіб визначити всі Glib :: string до std :: wstring , не змінюючи його в коді? Щось подібне до typedef або #define ?

0

1 Відповіді

Що змушує вас думати, що Glib :: ustring взаємозамінні/сумісні з std :: wstring ? Швидше за все, якщо ви зробили цю заміну, ви просто отримаєте купу помилок компілятора, або якщо вам не пощастить, він буде компілювати і запускати з різною семантикою.

Я думаю, вам доведеться вкусити кулю і перетворити ваш код Linux, щоб спочатку використовувати wstring , а потім порт Windows повинен бути набагато менш складним.

Тим не менш, припускаючи, що у версії Windows не потрібен Glib , ви можете вилучити всі посилання на це, а потім створити свій власний підробний тип у заголовку:

namespace Glib
{
    typedef std::wstring ustring;
}
2
додано
Я не виконую рядкових операцій; Я просто перевіряю, чи відповідає він іншому жорстко кодованому рядку. Я міг би просто використовувати std :: string.
додано Автор Takashi, джерело
IT KPI C/С++ новым годом
IT KPI C/С++ новым годом
747 учасників

Чат обсуждения С/С++. - Вопросы "напишите за меня лабу" - это оффтоп. - Оффтоп, флуд, оскорбления и вбросы здесь не приняты. - За нарушение - предупреждение или mute на неделю. - За спам и рекламу - ban. Все чаты IT KPI: https://t.me/itkpi/1147