Як додати рядки, які включають формулу в електронну таблицю?

Я працюю з електронною таблицею в OpenOffice. Ця електронна таблиця вже має Формули для кожного рядка. Мені потрібно додати додаткові рядки до цієї таблиці, але не потрібно знати, як це зробити, щоб вона скопіювала формулу, але застосувала її до цього рядка.

Наприклад, кожен рядок має 8 стовпців (AH), а формул у D, F, G і H. Формули застосовуються до кожного рядка. подібно: = + B6 * C6, = + E6 * B6 і т.д.

Давайте скажемо, що мені потрібно додати 7-й рядок, який використовує ті ж самі формули, але не хочу вводити його вручну для кожного нового рядка, щоб він застосовувався (наприклад: = + B7 * C7 і т.д.) це?

0

5 Відповіді

Звичайне копіювання та вставлення зробить це. Це краса таблиці. Хоча формула виглядає так, як написано "B6", вона фактично зберігається як щось подібне до "трьох клітин ліворуч", тому, коли ви копіюєте її в рядок нижче, вона залишається "трьома клітинами ліворуч", тільки вона виглядає як B7 .

2
додано
Я думаю, що це найкраща відповідь, я подивився, як це зробити з LibreOffice, і це те, що я повинен зробити. Було б непогано, якби можна було вставити рядок, який автоматично робить це.
додано Автор SBUJOLD, джерело

Ви також можете вибрати (клікнути) клітинку за допомогою формули, а потім перетягнути маленький чорний квадрат у нижній правій частині вашого вибору, а потім повторити, однак багато разів вам потрібно.

2
додано

Я знайшов спосіб. Виділіть весь рядок (клацаючи по номеру рядка), утримуйте Ctrl + Alt і перетягніть рядок до рядка нижче. Він скопіює + вставить рядок.

Ви також можете скопіювати весь рядок і "вставити спеціальний" (Ctrl + Shift + V), вибравши опцію для переміщення комірок вниз

Я просто не знайшов спосіб вставити багато рядків відразу з даними.

(Зараз це старий пост, але це допомагати людям, які шукають у Google)

1
додано

Формати Excel автоматично заповнюють формули, коли додаються нові рядки. Настільки просто, як здається, копіювати/заповнювати формули вниз, але зазвичай це не дозволяє користувачам або осмислювати, або запам'ятовувати заповнення. Офіс OpenOffice/libre тощо, повинен бути в змозі зробити це.

1
додано

Хоча нові рядки з скопійованими формулами можуть бути вставлені в будь-якому місці з будь-якої причини, ці інструкції припускають, що у вас є електронна таблиця з багатьма рядками даних. А вище/є рядки заголовків. А нижче/є загальні рядки. І ви бажаєте додати рядок в нижню частину рядків даних (безпосередньо над загальними рядками) і що рядки даних містять формули, які ви хотіли б скопіювати. Новий рядок даних застосовується до загальної кількості нижче.

Перший раз ви робите це ... не так просто ... Після цього ... два кліки ...

Виберіть рядок із формулами, натиснувши номер рядка (останній рядок даних). Скопіюйте рядок (Ctrl + C). Натисніть стрілку вниз (тепер у рядку нижнього колонтитула, що містить формули для підсумовування). Почніть спеціальну операцію вставки (Ctrl + Shift + V). Змініть позначки "виділення", щоб було вибрано лише "Формули". Вибрали "Down" в "Shift Cells". Натисніть "OK" (або натисніть кнопку Return), щоб вставити рядок.

Відредагуйте формулу підсумовування (F2) і переконайтеся, що діапазон підсумовування все ще правильний. Якщо це не так, ви можете вручну виправити діапазон, але вам дійсно потрібно змінити наступні налаштування LibreOffice:

Виберіть пункт меню "Інструменти" (Alt-T). Виберіть "Параметри" (O) у меню "Інструменти". Розгорніть "LibreOffice Calc" (Натисніть на трикутник розкриття). У списку розширень "LibreOffice Calc" виберіть "Загальні". Поставте галочку в (клік) "Розкрити посилання при вставці нових стовпців/рядків"

Тепер, коли рядок у буфері копіювання та належне налаштування завершено, потрібно лише бути в першому рядку нижнього колонтитула, натиснути Ctrl + Shift + V і натиснути клавішу Return.

0
додано