Алгоритм Розташуйте зображення на екрані

Мені потрібно почати створювати додатки зображень, і мій клієнт хоче організувати зображення на екрані, як це робить програма Google tv, так само як і постійний виклик. Я шукав його на деякий час, але мені це не вдалося знайти. Результат розміщення зображень таким чином вражає і найкраще використовує простір екрану.

http://www.google.com//tv/static/images/ photos_tv_straight.png

enter image description here

Це відомий алгоритм? Чи має ім'я?

Дуже дякую Т.

2
Привіт Джим, я намагався шукати плитки, але не отримав ніякої долі! Дякую
додано Автор Thiago, джерело
Можливо, плитка?
додано Автор Jim Clay, джерело

3 Відповіді

Подібно jwpat7 запропонував шукати алгоритми "макета фотоколлажу". Особливо такі речі, як "treemap" та аналогічні (squarified trieemap). Я працюю над аналогічним алгоритмом і для деякої невеликої кількості зображень вам просто потрібно вирішити просту систему лінійних рівнянь. Існує ще одна стаття HP, яка, ймовірно, ближче до того, що ви шукаєте.

Mixed-Initiative Photo Collage Authoring - look at part 4.

Following image is done with some squarified treemap and ratio optimization. enter image description here

2
додано
Ця стаття чудово, багато пояснює! Дякую Росс!
додано Автор Thiago, джерело

У CSS ви можете розташувати зображення з горизонтальної в вертикаль. Хорошим прикладом є пошук зображень Google. Існує плагін jQuery Masonry, щоб розташувати від вертикалі до горизонталі, і він має хорошу анімацію. У вашому прикладі ви хочете скоріше розташувати прямокутник, я пропоную алгоритм treemap, де ви також можете повернути прямокутник на 90 °.

1
додано

Шукайте алгоритми фотомонтажу та фотоколлажу, а також фотошпалери.

статті HP називається "Структурований макет для зміни розміру фонового мистецтва" "може бути корисним.

Для купівлі доступні численні програми колажу, деякі програми доступні у вихідній формі; наприклад, дивіться список hlrnet , software.informer і, можливо, це зміна розміру blurb .

Алгебра для масштабування фотографій для колажу при збереженні співвідношення сторін проста та легко описується для конкретних випадків, але не для надто загальних.

1
додано
У перший раз я бачу несправедливий сценарій тут. Всі три відповіді чудові, але я можу вибирати тільки один! Спасибі за всі відповіді, я напевно використовую всі три як ресурси для мого пошуку!
додано Автор Thiago, джерело
Добре, щоб проголосувати за всі корисні для вас відповіді, навіть якщо ви можете позначити лише одну з них як обрану вами відповідь!
додано Автор James Waldby - jwpat7, джерело