Чи можна використовувати інструменти XCode з включеними точками зупинки?

Я намагаюся оптимізувати використання пам'яті додатка iOS, і я хотів би дізнатись, що загальне використання пам'яті додатка знаходиться в певних точках коду. Я думав, що я зможу встановлювати точки зупинки, профільувати додаток за допомогою Activity Monitor і просто подивитися на використання пам'яті, коли кожна точка зриву вловлює. Але коли я запускаю Інструменти, здається, що точок зупинки більше не припиняють виконання, тому важко точно знати, коли змінюється використання пам'яті.

Чи можна одночасно використовувати точки зупинки та прилади? Якщо ні, чи є розумний спосіб написання деякого коду для вставки маркера на часову шкалу інструментів, коли виникають певні події?

8

2 Відповіді

Я також побіг у цьому питанні сьогодні, і після трохи пошуку я знайшов це рішення. Текст нижче - це цитата з публікації:

Точки пропуску не руйнуються. Інструменти використовують інформацію про налагодження з   Ваша налагоджена сборка, однак, вона не зупиняється на пунктах прориву, які ви встановили.   Це відбувається тому, що ви завантажуєте вашу програму   Інструменти з меню в XCode, Instruments просто використовують шлях   поточного виконуваного файлу як початковий шлях і завантажує його ззовні   з XCode. Меню XCode дійсно існує як зручність   механізм Це не велика справа, оскільки ви завжди можете знову запустити в Debug   Режим після сесії інструментів, якщо ви хочете, щоб ваша заявка   ламати. Це лише те, що потрібно зробити.

     

Записи NSLog не відображаються на консолі відладчика. Якщо ви хочете   дивіться ваші заяви NSLog, вам потрібно буде завантажити системну консоль   додаток (/ Програми/Утиліти/Консоль).

Reference: http://www.cimgf.com/2008/04/02/cocoa-tutorial-fixing-memory-leaks-with-instruments/

9
додано

Ну, ви не працюєте під контролем відладчика.

Один з підходів може полягати у додаванні сповіщень у ключових точках, а потім вручну (вручну).

Або там може бути кілька чарівних чарівників.

1
додано
IT KPI iOS
IT KPI iOS
74 учасників

Чат обсуждения IOS. - Оффтоп, флуд, оскорбления и вбросы здесь не приняты. - За нарушение - предупреждение или mute на неделю. - За спам и рекламу - ban. Все чаты IT KPI: https://t.me/itkpi/602

ios_jobs_ua
ios_jobs_ua
27 учасників

Mobile Dev Jobs UA
Mobile Dev Jobs UA
20 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению iOS, Android, Xamarin, RN и т.д.