Клавіша Map TextMate для наступного завершення команди + пробіл

I found a lot of tutorials and forum questions around remapping key bindings in Textmate and for the most part I know what needs to be done as far as copy the KeyBindings file and then make the changes needed. More on what I am talking about here http://blog.macromates.com/2005/key-bindings-for-switchers/

Я зацікавлений в повторному відображення клавіші esc для наступногоComplete, щоб керувати + пробіл. Проблема полягає в тому, що мені важко знайти код для пробілу або якщо це навіть підтримується.

Я в основному роблю ActionScript в eclipes, і діалог підказки коду запускається цим комбінацією клавіш, і я хотів би мати те ж саме в Textmate. Потрапляючи в ключ esc ключовий суксу. Я думав, що я звикнемо до цього, але факт полягає в тому, що він просто вбиває потік друку решти вашого коду.

Я міг би допомогти дізнатись, що він кодує для пробілу. Я знаю, що контрольний ключ - символ ^. Я протестував це, змінивши комбінацію клавіш на ^ s, і він перейшов відмінно.

0

1 Відповіді

Я думаю, що це можна зробити з OS X gui:

Системні параметри, клавіатура, вкладка «Клавіші швидкого доступу» Клацніть маленький плюс і виберіть «Прикладна програма: Textmate.app», «Назва меню»: «Наступне завершення», «Введіть командний простір» або «Пробіл керування» та натисніть «Додати», і це має працювати. Можливо, ви захочете видалити суперечливі ярлики - можливо, увагу?

enter image description here

Для подальшого використання я використав ключові коди , щоб знайти ключ для простору: \ UF20

2
додано