Управління температурами у моєму компостному смітнику

У мене є компостний смітник потужністю 3 фути х 3 фути і регулярно поклав партію і рослинні відходи до складу компосту. Я також повертаю купу щотижня. Я почав вимірювати температуру купи, але хотів дізнатись, яка температура я повинна підтримувати в центрі сміття? Крім того, як я можу контролювати температуру, якщо вона не в рекомендованому діапазоні.

4
IMPE, 3x3x3 фути знаходиться на невеликій стороні для отримання гарячого компосту надійно. Занадто велика площа поверхні до об'єму. Точно так само практично всі "компостні вібратори" та попередньо виготовлені компостні сміттєві накопичувачі мають однакову проблему. Ідеально ви хочете, щоб протягом певного часу вийшло 160 грамів, і ви хочете, щоб усі частини купи перетворилися на центр, а при готуванні - на вбивство насіння бур'янів Практично, це може бути складним стрибком, особливо з домашньою компостною купою, яка має щось додавати трохи добу, а не вантажівки сировини, щоб створити повне завантаження.
додано Автор Ecnerwal, джерело

3 Відповіді

Існує не дуже проста відповідь на питання про температуру, за винятком сказати, що між 55 градусів F до 160 градусів F - різні аеробні бактерії працюють при різних температурах, але для того, щоб мати достатньо стерильний продукт в кінці, температура повинен досягти до 160 градусів F протягом певного періоду часу. При такій температурі буде працювати термофільна бактерія, яка виконує роботу - мезофільна діє при низьких температурах і психофілічна при температурі 55-70 град. F. Тримання рівної температури складне - воно коливається залежно від вмісту води, як часто його виявляється, чи ви продовжуйте додавати нові матеріали та те, що ці матеріали, а зовнішні частини купи завжди будуть прохолоднішими, ніж інтер'єр. У більших кучах в умовах жаркого клімату температура може досягати набагато вище 160 град. F - при більш високих температурах бактерії не можуть працювати і починають вимирати. Більше інформації в наведеній нижче посиланнях щодо трьох основних типів бактерій та діапазонів температур, в яких вони працюють

http://m.extension.illinois.edu/homecompost/science.cfm

У наведеній нижче посиланнях передбачається, що поворот буде заходити, якщо температура стане занадто високою, хоча існує певний аргумент щодо того, наскільки ефективним є частіше поворот, коли купа надто жарко - поворот збільшує подачу повітря, яка спочатку охолоджує купу, а також збільшує аеробна бактеріальна активність, тому купа (у випробуваннях) була показана як гаряча, або жарка, три або чотири після повороту, як це було заздалегідь. Це більше проблема з великими кучами в умовах жаркого клімату, ніж у невеликих районах у більш прохолодних регіонах, але насправді не існує іншого вибору, крім того, щоб часто переходити, щоб намагатися зберегти температуру.

http://compost.css.cornell.edu/physics.html

Для невеликих ваг (у вашому розмірі) в більш прохолодному кліматі (як у Великобританії) рекомендується використовувати шар старого килима на вершині купи для підтримки температури. Він не призначений для гниття або внесення до складу компосту, але щоб виступати в ролі кришки, щоб захопити більше тепла.

4
додано

Точка зору температурного зонда полягає в тому, щоб підтвердити, що бактеріальна процесія у вашій вазі відбувається правильно. З такою величиною купи, абсолютний мінімум для гарячої купи, ви не отримаєте надзвичайно гарячі температури.

Початкове підвищення температури - те, що ви шукаєте, щоб підтвердити правильність конструювання. Якщо воно не піднімається, у вас занадто багато вуглецевих матеріалів.

Він повинен досягати максимальної температури протягом декількох днів, а потім почати охолоджуватися, коли матеріал у центрі купи вичерпується.

Потім потрібно перемістити купу так, щоб зовнішня частина купи утворила новий центр нової купи. Центр старої купи утворює зовнішню, ізоляцію для нової купи.

Ви можете використовувати палички, або що завгодно, щоб проштовхнути купу, щоб адекватний кисень досягнув центру купи, щоб дозволити окислювальні реакції продовжуватися.

3
додано
сьогодні мій компостний смітник був у 35º вранці. Очікуйте, що він стане тепліше після обіду. Як це звучить?
додано Автор Schwolop, джерело

З меншою купою, важливо обмежити компост. Я знайшов цю статтю http: //www.vegetable-gardening-with -lorraine.com/homemade-compost-bin.html пару років тому, і я використовував це для гарного ефекту. Робить обертання і збирання легко, як пиріг, забезпечує достатню кількість кисню і обмежує/ізолює купу. (Мені всього 30 "на боці, і я отримую 160).

Сонце завжди допомагає, особливо ранкове сонце. Внутрішня температура вашої купи завжди конкурує з зовнішньою температурою. Сонячне світло часто - це відмінність між доброю купою та дурнем (принаймні, це те, що я читаю, коли кілька років тому, коли я вперше почав компостування, мав зовсім нечисту купу).

Спочатку вода може охолоджувати купи, але вона збільшує вагу, а тиск і температура йдуть рука об руку. Не дозволяйте вашій купі надто висохнути.

Я повертаю кожні інші вихідні та кілька разів збиваю купу з вилами на безобігових вихідних, щоб запровадити якийсь кисень. Я вливаю після повороту/колоди і по середах.

Сайт, з яким я пов'язаний, має величезну інформацію про малий компост, а коробка DIY - коліна бджіл.

3
додано