Чи є полуниця, яка росте як кущ?

Я чув, що полуниця буде виноградна, але чи будь-які породи ростуть як кущ, так що мені не потрібно виганяти лінії, щоб ягоди залишатися на землі?

4
подумайте, як росте виноград
додано Автор INS, джерело
Викреслити лінії? Що ви маєте на увазі під цим?
додано Автор Mikulas Dite, джерело
Я знаю, це не ваше питання, але ви взагалі зацікавлені в посадці суниці в контейнерах, щоб спробувати зберегти ягоди з землі? Якщо це так, існує декілька різних типів і методів, хоча я не досліджував багато, щоб дізнатись про успішність.
додано Автор Dolan Antenucci, джерело
Не те, що я знаю. Я бачив лише ті, що ростуть довгі тонкі кроки для розмноження
додано Автор Schwolop, джерело
Є карликові полуничні дерева (я чую, як вони смакують як фіг), і якось піднімаюся також straberries, але Я думаю, вони просто висять згори.
додано Автор Mackinator, джерело

2 Відповіді

НІ. І ще важливіше, очікувати не більше 2-х років урожаю для будь-якої полуниці. (Я скрипую на 3 роки). Якщо ви хочете полегшити урожай, отримаєте червневий підшипник. Якщо ви хочете, щоб усі сезонні ягоди для вашого власного використання завжди були. Я деякий час я працював на земляних полях з трактором, щоб засіяти, змастити і очистити. (в кінці однієї сторони ряду був канал, де передні колеса переходили через канал, а великі колеса поворушили мене назад ... адреналіну). Знайдіть нові ділянки, щоб посадити полуницю, обертаючи урожай!

Є "Полуничне дерево", але не має нічого спільного з полуницею. Арбутун неодно. І є різноманітність карликів.

5
додано

Я думаю, що ви хочете альпійської полуниці . Як правило, вони не відправляють бігунів . Також досить часто вирощувати їх з насіння. Трохи про будь-яке полуничне насіння, яке ви чудово підійдете в Інтернеті, стане полуницею альпійського типу. Люди іноді віддають перевагу цим сортам полуниці під час вирощування суниці в контейнерах, оскільки вони зазвичай не відправляють бігунів.

Звичайно, альпійська полуниця має менші плоди, що мають більше смаку та/або солодкості.

Навіть якщо вони зазвичай не відправляють бігунів, ви можете розділити їх навесні або восени, щоб отримати більше рослин.

Я не знаю, що це допоможе вирішити вашу проблему, видавши рядки, про які ви говорили (це може залежати від різноманіття). Як я розумію, ви не хочете, щоб полуниця торкнулася цієї землі. Виглядає (з пошуку зображення), як і деякі, як видно, на зображенні першого посилання, яким я поділився, а деякі можуть бути нижчими.

Я вважаю, альпійські полуничні рослини ростуть вище, ніж звичайні.

4
додано