Клонування Echium pininana

Я питаю, як клонувати Echium pininana.

У моїй горщиці є єдиний Echium pininana, але, на жаль, корінь згнила через надмірний дощ та поганий грунт, рослина висотою 30 см і 6 місяців. Нижній 5см згинув і заражений грибком Athelia rolfsii.

For pictures see : https://imgur.com/a/fdJIB

У мене є доступ до лабораторій культури тканин, але я не знаю, як його клонувати з здорових частин, де я повинен вирізати? Чи може хто-небудь допомогти? Або, можливо, можна використати техніку повітряного наповнення, щоб виростити новий набір коренів?

Я також намагаюся перезавантажити з насіння, але насіння, яке у мене дуже важко проростати, не знає чому.

1

1 Відповіді

Echium pininana is a biennial or triennial from the Canary Islands. It is now grown in England and Wales as a garden plant.

Найкращий спосіб розповсюдження цієї рослини - це насіння. Вона доступна тут . Інструкції з цього сайту є

Посипати хороший посівний компост глибиною 3мм (1/8in) з кінця травня-пізнього   Липень Проростання займає 7-14 днів при 18-20 градусів (65-70 градусів). Коли великий   достатньо для обробки, пересадка розсади до горщиків 7 см (3 рази) і   над зимою в прохолодній парниковій, оранжерейній або добре освітленій   підвіконня з температурою близько 7С (45F). Висаджуйте   наступна навесні 1м (3 фути) окремо, на сонячний майданчик з добре осушеним   грунт.

Ваш зразок в поганому стані, і я не думаю, що ви можете отримати здорову різання з нього. Підготовка поради включає в себе захист від вітру і добре осушених грунтів. Нові рослини з насіння будуть більш успішними, ніж щось із ослабленого рослини.

1
додано
@seilgu Timing важливо з насінням. Для досягнення найкращого успіху потрібне досить свіже насіння (тобто не більше, ніж років, яке зберігається в оптимальних умовах (прохолодно і сухо)) і висівають в найкращий час. З огляду на інструкції вище найкращого часу здавалося б, ваша зима, коли є більш прохолодні температури
додано Автор kevinsky, джерело
У мене багато насіння, але вони не проростають добре. Я посіяв 20 насіння на різних підставах, але більшість не спромігся прорости, замість того, щоб вони виросли після декількох тижнів. Ось чому я дійсно хотів зберегти цей. Температура тут приблизно 30 ~ 35 впродовж дня, і досить важко досягти найкращої температури для проростання. Я отримав 2 насіння, що проросли на стерильних агарних підкладках, але вони відразу ж переставали рости, витягнувши крихітну частину кореня близько 2 мм.
додано Автор freezer, джерело
Я купую свіжі насіння з-за кордону. Я, мабуть, не маю найкращих умов для проростання, але я дійсно хочу розвивати його зараз, а не чекати 6 місяців мого життя ...
додано Автор freezer, джерело