Як правило, коріння потребує повітря навколо них, щоб краще вирощуватись?

Чи використовують рослини свої стебла, щоб дихати для всього рослини, чи рослинам потрібно, як правило, злегка сухими, щоб вони могли рости краще?

4
Я не кваліфікується, щоб відповісти на це, але я сумніваюся, що рослини дуже сильно дихають через стебла - можливо, трохи через зелені частини. Я думаю, що ідея не залишати коріння вологим - це уникати вирощування форм та бактерій та зараження їх.
додано Автор Aaron, джерело

2 Відповіді

Взагалі, рослини не використовують свої стебла, щоб дихати, але завжди існують винятки (наприклад, кактуси). Правило полягає в тому, що рослини дихають через їхні стоми, які (як правило) розташовані на нижній стороні листя.

edit/note: A qualification should be made regarding my overly generalistic statement above. There are lenticels on stems which means that stems do breathe. But as a matter of comparison, there are (say on average) about 300 stomata per square millimeter of leaf surface, whereas there are (say on average) 1 - 5 lenticels per square inch on the bark (also, there's a lot more surface area on leaves). So stomata are by far, the primary portals for respiration (compared with stems).

Стовпи рослин, як правило, краще сухий, але є багато винятків, оскільки різні рослини адаптовані до різних середовищ.

Коріння потребують повітря (корені поглинають кисень перш за все через корінні волосся) , тому що рослина (мітохондрії) потребує кисню для клітинного/загального метаболізму. Рослини також метаболізують цукри і вимагають кисню, щоб зробити це. Отже, ви можете запитати себе, чому б не брати/не використовувати кисневі відходи з листя ... або чому кисень, який вони виробляють з фотосинтезу в листі даремно або не використовується для метаболізму. Знову ж таки, я впевнений, що існує безліч винятків з правила, але відповідь полягає в тому, що (перш за все) сегрегація/секвестрація водню та виділення кисню (відходів) від безпосередньої близькості від фотосинтетичного відновлення води допомагає усунути хімічну рівновагу на користь скорочення

І:

Клітинне дихання (через мітохондрії) відбувається скрізь у рослині (а не тільки в листі), і, взагалі кажучи, паливо потрапляє з листя, а кисень проникає через коріння (редагувати/помітити: кисень також надходить через lentents - розташовані на стеблах, листах та коріннях) . Більш конкретно, з листя приходять цукри (перш за все глюкоза), білки та інші органічні молекули. Перевезення глюкози та кисню разом із листям, ймовірно, призведе до передчасного окислення глюкози (у флоемі). Іншими словами, щоб успішно транспортувати паливо, ви не попередньо перемішаєте їх з киснем.

6
додано
Тож, поки мої листя не перетворюються жовті, я можу водити так сильно, як я відчуваю, що мені потрібно?
додано Автор INS, джерело
Навіть коріння рослин, що фіксують азот, потребують кисню, хоча O2 буде інактивувати азотгеназу: en.wikipedia.org/wiki/ Легеміглобін
додано Автор Sean D, джерело
@BenWelborn Правильно. Бобовіни виражають легемоглобін у своїх кореневих вузликах, щоб зменшити натяг кисню, щоб вони могли виконувати нормальний обмін речовин, зберігаючи свої симбіоти ризобії. - Я пропустив багато, тому що це був просто швидкий коментар, щоб вказати на конкретний випадок, коли потреба в кисні у коренів добре документована.
додано Автор Sean D, джерело
Коріння не легені/зябра. Кисень потрапляє в внутрішні тканини через енциклопії, на стовбури, стебла та коріння.
додано Автор Rostock, джерело
@WayfaringStranger технічно, рослини не фіксують азот ... Бактерії (часто бактерії симбіотичні) роблять. Рослини поглинають фіксованим азотом (NH3 = аміак), а не N2 (газ).
додано Автор Mackinator, джерело
@JimYoung відмінний момент, сер +! Я змінив відповідь, щоб включити цю деталь.
додано Автор Mackinator, джерело
@blackthumb Різні рослини схожі на різні (поливні) умови. Кожному своїм. Google, "полив + (назва вашого заводу)", і я впевнений, що знайдете відповідь на це запитання.
додано Автор Mackinator, джерело

Для більшості рослин:

Наземні частини рослин повинні бути сухими в переважній більшості часу. Грибок і комахи люблять вологі рослини. Існує дуже мало дихання/аспірації через зелені стебла, і майже не через деревні стебла. Потреби повітряного потоку навколо стовбура рослини майже завжди пов'язані з шкідниками.

Коріння потребують кисню. Поправки до аерації/дренажу є важливою частиною грунту. Там немає такої речі, як надто багато аерації/дренажу, просто занадто багато аерації/дренажу для прийнятної процедури полива. Тканина/повітряні горщики зросли у популярності через незначний (але продемонстрований) приріст рослинного здоров'я, який вони пропонують через збільшення повітряного потоку та обрізку повітря, так що потік не втрачається. (Дерева розплідники використовують подібні методи протягом багатьох років.)

Якщо ви коли-небудь чули про те, що "рослина, що заражається корінням, може задихнути" - це тому, що їх корені виросли (і померли) настільки товстими в основі контейнера, що повітряний потік не допускається вгору і рослина гине. Це не є спільною справою - вона вимагає більшого рослини, коріння якого потребує кисню, - але це справа.


Звичайно, це винятки. На одному кінці спектра є рослини, такі як орхідеї, суккуленти та мохи, які п'ють воду з повітря та вимагають збагачення киснем речовин, а також можуть страждати, якщо їх корені не дозволяють висихати між поливами. Навіть хвойні дерева можуть страждати, якщо їх корені не дозволяють висихати.

З іншого боку - рослини, які чутливі до посухи або переносять (або люблять) постійно вологий середовище, як Pussywillows. Навіть для цих, аерація необхідна, якщо поливається крапельною лінією (повітря повинне стікати, поки вода тече вниз).


4
додано
а як насмішки, або соняшники?
додано Автор INS, джерело
Схоже, стандарт для обох. Стандарт = вільне, добре осушене грунт. - Якщо посадковий грунт є сумнівним, я копаю трохи менше, ніж кубічну ногу і змішують рідне грунт із змішувачем. Моя добірна суміш завжди - це велика кількість компосту (що добре підходить для дренажу), і якщо рідний грунт є кам'янистим, я кинусь в деякі соусові кора або какао-снарядів, або якщо корінець просто мул, я додам кілька гранульованих діатомова земля. (всі ці (крім компосту) потрібно промити, щоб витягти частинки мулу). Гранульований D.E. Напа # 8822 Масляний поглинач.
додано Автор user6123723, джерело
Також - люблю ім'я користувача. Я досить часто описую себе чорним великим пальцем (так я знаю кілька речей - б/в. Я вбив і/або катував багато, багато рослин).
додано Автор user6123723, джерело