Як вилікувати коричневий газон. Трав'яні стебла виглядають занадто довго

Коли я намагаюся косити газон до нормальної короткорослих висот, воно виглядає жовтим, оскільки трави стебла (за стеблом) надто довгі, а зелені листи - відрізані. Тут є який-небудь спосіб зробити травою зелене листя на нижчій висоті? Не можете побачити, як додати фотографію на жаль. Кожен знає, як? Трава приблизно 2 дюйми, коли я піднімаю це прямо, але вона не встає прямо сама по собі. Ріжок стебла лежить трохи у всіх напрямках.

lawn

lawn2

0
Де білі плями, це ви дергаєте на стеблах, вони все ще прикріплені до коріння, або вони просто піднімаються? І я не зовсім впевнений, що на останній картині я не бачу доказів ні тонкої стрічки, ні, можливо, нечіткої форми, або ж просто потребує різкості вашої косарки?
додано Автор Nick DeVore, джерело
малюнки потрібні для цього пояснення?
додано Автор INS, джерело
Є інструкції щодо включення фотографій за адресою meta.stackexchange.com/questions/75491/… , якщо ви перебуваєте на настільному ПК або Mac. Див. Розділ meta.diy.stackexchange.com/questions/989/… Спасибо, і ласкаво просимо на сайт.
додано Автор Mikulas Dite, джерело

2 Відповіді

Трави звичайно мають відповідну висоту, на якій вони самі здорові, але більшість з них можуть навчатись коротше або довше.

Навчити їх коротше або це процес, який займає пару тижнів, з поступово коротшими косами кожні 3-4 дні, беручи 25% або менше травої, коли косити.

Дуже короткі (1,25 дюйми або менше) трави, на сонячному полумборі, є досить високим порядок для багатьох видів. Більшість з них може обробляти 2 ", якщо вони поступово потрапляють до неї. Швидше, ніж це, і ви починаєте вводити в блокпости з деякими травами, які потребують певного висоти, щоб уловлювати вологість або виробляти здорові лопаті.

Якщо ваша трава вже коричнева, я підозрюю, що у вас є вишуканий вид, або в одній точці було дуже багато.

Якщо ви прагнете тільки до трава, я рекомендую тримати свій газон на рівні 2 "-2,5", поки він виховує себе на здоров'я. Щотижня води, поширюйте якусь газонну лайму з глибоким поливом, не годуйте NPK, коли це нагрівається, хоча, якщо у вас немає зоряної спринклерної системи.

Якщо ти йдеш на свободу газон, то просто коси його на висоту, яку хочете, і природа заповнить прогалини.

1
додано
Ні-ні-ні. 3 "NO SHORTER" Трава не може бути підготовлена ​​коротше або довше Це неправда, я хотів би знати, що і коли ви запліднюєте. Будь-які інші хімікати, які ви могли б використати? день, принаймні, 4-5 годин? Маленьким хлопцям треба подорожувати і падати, а що весело. Газон свободи - це ліниве пасовище.Чи ви володієте газоном, у вас є обов'язки, які не важкі, але критичні, висота косіння, знання мінеральних добрив, аерація .... свобода газон, Павло. Догляд заради себе на здоров'я, зітхання, ніколи не робити лайму без тестів !!
додано Автор stormy, джерело
Павло - зустрічайте голландський білий клевер, борець за свободу (газон), якщо коли-небудь був один, принаймні, якщо ви вірите в надання трохи допомоги руці. ;-)
додано Автор Ecnerwal, джерело
Я не фахівець у траві, я просто маю досвід роботи з кількома різними газонами та парами сайтів, які я вдивляюся, коли мені потрібна інформація. better-lawn-care.com/lawn-mowing.html дає список з 13 звичайних трав, і жоден з них не має мінімального висоти більше 2,5 дюймів. Більшість трав (як і за садовими веб-сайтами з догляду за газонами) здатні обробляти 2 "-2,5" висоти і процвітати (і годувати себе самовпевненою). - Тести повністю необов'язкові для вапнування кожні пару років. NPK витісняє мінерали на поглинання. Якщо ви розлили мішок з лайма, забрати більшість з них і просто змити, що залишається.
додано Автор user6123723, джерело
Lawn of Freedom: Ви годуєте, вода та косити, як ви хочете, і природа робить свою справу у вашому газоні. - Я відповідав моїй догляду за лушпою, але я не божевільний щодо травою. Мій газон - трава, мох, повзучий Чарлі, ползучий Міртл, подорожник. Це не те, що ми говоримо досить, але це шалено здоровий. Трава-тільки газони дорогі, дратує, і якщо ви знаєте про екологію, вид брутто. Вони супермоделі на підтримку життя - газони свободи більше схоже на готову до боротьби Ронду Роузі.
додано Автор user6123723, джерело
Любите речі! Одного разу у цьому році треба було пройти повний мертвий патч, залишений брудом. Довелося б, але вже нічого хорошого. Це все через WI - я люблю це. Також великі здібності до збору бджоли (моя доля вже переповнена ними, але, шаблон, це ще одна річ). - Телефон у машині wifey, або я б оснащення фото. --- Хоча тут ніяких рук не допомагає - моя наземна кришка може витримати ураган з трьох собак і щоденний рух, або він повинен бути узурповано тим, хто може! (Клевер може, я просто драматичний)
додано Автор user6123723, джерело
Дякую. Це було скальповано в минулому році, але я косою його довше століть. Цього разу я спробував трохи коротше, коли наш малюк продовжує стискатись на довшій траві, але він все ще коричневий і сталевий. Що таке "галявина свободи"? Звучить весело!
додано Автор Tyrabel, джерело

Є два можливі проблеми для вирішення проблеми. Недостатня вода чи добриво. Коли в останній раз ви запліднювали газон. Чи корисна територія отримує достатню кількість води? Перевірте спринклери та настройте, якщо потрібно

0
додано
Привіт, багато води останнім часом, як це було багато дощів. Я застосував гарячу їжу з водоростями з водоростями (3% азоту, 1% заліза, 3% окису калію, 1%/0,1% фосфорного пентоксиду) після косіння, щоб спробувати зеленувати газон. Це не причина коричневих бітів, як це було раніше, але це також не допомогло.
додано Автор Tyrabel, джерело