Протилежна мульча із чорного ореха або кедра

Я сильно муххавив мій сад і ліс з їжею з мульчуванням, а потім дізнався, що мульча містила чорний грецький горіх та/або черепицю кенура. Як результат, я можу точно сказати, які рослини схильні до його заподіяння шкоди. Чи є щось, що я можу додати до мульчування шару, який пом'якшить алолофафічний вплив цієї мульчі? Я збираюся спробувати Epsom Salt, щоб побачити, чи це допомагає.

3
Отримайте мульшу від грунту і використовуйте щось інше, це перше, що потрібно зробити.
додано Автор Nick DeVore, джерело
Деревці були свіжі, коли я поклав їх близько 6 місяців тому. Вони знаходяться у всіх дорогах саду близько 4 "в глибині та на деяких підвищених ліжках (близько 2" в глибині). На жаль, вони знаходяться на картопляному ліжку та на ліжках з помідорами та перцем. Я думаю, що вийму їх з цих ліжок.
додано Автор RWendi, джерело
Ми також поклали їх у продовольчий ліс, який має яблуко, грушу, вишню, персик, нектарин, азіатську грушу та фігове дерево. Я не впевнений, це вплине на дерева занадто багато, оскільки вони віком від 3 до 4 років, і досить добре зарекомендували себе. На жаль, ми також поставили їх на підняті ліжка для чорниці, малини та винограду. Я додав кров'яну муку (азот) і епсомальну сіль до ліжок, яким найбільше турбуюсь, і побачу, чи це допоможе їм. Якщо це так, я залишу речі. Якщо ні, у мене буде багато мульчі для видалення. :-(
додано Автор RWendi, джерело
Arghhhh ... Перше питання, чи були ці вирізки свіжими чи розкладені? Що ви мульчуєте? Наскільки глибоко ці порошинки, особливо навколо бази деревних рослин. У вас є азалії, гортензії або інші дрібні коріння рослини (погано мульчі більш ніж на 1/2 дюйма глибоко)? Надіслати картинки. Що означає аллелопатичний афект? Чорний горіх (це дуже токсичний матеріал), навіть деревообробники, які використовують Juglans, повинні чистити кожну штуку, щоб перейти до різних лісів, а також маски. Мульчі працюють шляхом подачі ґрунту і не дозволяють сонечку в грунт для проростання.
додано Автор stormy, джерело
Дерева, такі як горіх, кедр та інші, не хочуть, щоб їхні насіння проросли настільки близько, що батьківське дерево фактично викидає токсини, щоб зупинити проростання власних насіння. Дерево досить підковане, щоб не бажати нових дерев, хоча і власних "немовлят", щоб конкурувати з батьком. Отже, аллелопатія є специфічною для цього конкретного дерева. MULCH повинен бути повністю розформований. Свіжі дрова повинні використовуватися лише для придушення бур'янів у великих диких районах. Найкраща мульча, яку я коли-небудь знала, - людська плюх плюс тирса, розкладена і випробувана 5X на фід на міських заводах. Або мої власні розкладені садові сміття.
додано Автор stormy, джерело
Данг ... і солі епсома добре, якщо ви знаєте, що ви робите і чому ви щось робите. Викликає більшу кислотність у грунті, чудово підходить для кисломолюбних рослин, не дуже добре для більш лугових люблячих рослин. Перш ніж робити щось подібне, будь ласка, отримайте надійний тест на грунт і звучить так, як це було б добре провести час. Кооперативні послуги з розширення від найближчого університету безкоштовні або дуже дешеві!
додано Автор stormy, джерело

3 Відповіді

Не будь так швидко, щоб взяти на себе грецькі чіпси або стружки, що спричиняють проблему. Я використав сушених посудом горіхів, як мульчі, і не зберіг нічого, крім купленої корою коридору.

Juglone в основному присутні в коріння і листя, які не повинні бути в чіп мульча в будь-якому випадку. Рівень у самому дереві досить невеликий.

Якщо ви як-то отримаєте мульчі з листя, Juglone зламається через пару тижнів без живого дерева, щоб викачати його.

http://www.woodcentral.com/articles/shop/articles_841.shtml https://www.extension.iastate.edu/news/2005/jul/070701.htm

Кедр також не токсичний для рослин, або, принаймні, не більше, ніж будь-який інший вид деревини. Чіпси можуть викликати дихальні проблеми у тварин, але це механічний процес, і тут не застосовується. Дюфф (падіння голки) навколо старих дерев іноді дасть людям припущення, що це токсичне, але це тому, що голки здують ріст і зробить грунт кислотним з розкладом. Ніхто з них не відноситься до розщепленої мульчі.

Мабуть, існує щось інше у мульчі, яку ви використовували, можливо, хімічну добавку. Звідки ви взяли цей матеріал?

Я б сказав, добре вода, тримайте рослини заплідненими та витягніть мульчу з дальністю рослин, на яких вас турбує. Що б не викликало, ми сподіваємося, що проблема буде змити або, принаймні, розбавитись у грунті. Єдиним іншим варіантом є видалення всієї мульчі, яку ви поклали.

1
додано
Мульчування, яке я використовую, - це деревне відсікання з локальної служби дерева (це безкоштовно). Я завжди запитую, які дерева включені в черепицю. Коли це конкретне навантаження було доставлено, я запитав, чи має він кедр, і йому сказали: «Ні, але у нього чорний горіх». У той час я не знав, що чорний горіх - це проблема.
додано Автор RWendi, джерело
У мене є близько 4000 кв.м. космосу між садом і продовольчим лісом, і здавалося, що це позначилося лише на тих рослинах, у яких була чорна мульча з волоських горіхів. Це знищило мої картопляні рослини та мою спаржу. Це також викликало чорницю (у мене їх багато), малину, помідори, виноград і чайні рослини, щоб перетворити світло-зелене і хворобливо виглядають. Я витратив приблизно 20 годин, знімаючи всі чорні гречані горіхи, запліднюючи рослини бавовняним зерном, кісткою та сульфатом калію.
додано Автор RWendi, джерело
Потім я знову застосував мульчу з розщеплених тюльпанів і сильно поливав. Помідорові рослини, чайні рослини та виноградні лози вже виглядають набагато здоровішими. З моменту, коли я це зробив, було близько півтора тижнів, тому я побачу, як речі виглядають ще через пару тижнів.
додано Автор RWendi, джерело
Мені доведеться пересадити спаржу (arrrrg!) І почекати ще кілька років, перш ніж я зможу збити його. Це було б вже третім роком з моменту посадки оригінальної спаржі. Мені здається, що я заплачу за ціну освіти.
додано Автор RWendi, джерело
О, я також поклав дрібниці навколо кущів троянд, і вони почали виглядати як хворі. Я просто замінив цю мульчу раніше цього тижня. До речі, це, здавалося, не вплинуло на бобів (як зелених бобів, так і сухих бобів), ягід годжі, чорної ягоди або будь-якого з плодових дерев (у мене їх 15). Навіть яблуні здаються незмінними.
додано Автор RWendi, джерело
Ах, звучить, як вони розщеплені гілки з листям недоторканими, що безумовно є проблемою.
додано Автор davarino, джерело

Гарні новини навколо.

Кедри не токсичні. Це трохи міської легенди, що базується на сусідньому рості навколо диких кедрів (різних видів, як правило, менше) та галявини кедри ("мертва зона"). Проте, мертва зона навколо Кедрів така ж, як мертва зона навколо здорових кленів - просто територія з дуже невеликою кількістю вологи або сонячного світла (так звана "суха тоня"), і це біль для боротьби без хорошого спринклеру.

Ось що я підозрюю і чому:

Я підозрюю, що те, що впливає на ваші рослини, вичерпано, азот і занадто багато вологи.

Коли ви працюєте з мульчуванням деревини в грунт, трапляються дві речі. 1) починаючи розкладання, він розрізає азот з ґрунту і займає багато часу, щоб випустити його назад, і 2) знижує рН грунту.

На вершині цих двох речей, кедрова мульча - це BOSS, коли мова йде про збереження вологи в грунті (тому я використовую його з моїми помідорами, snapdragons і вістерією).

Кислотність не надто впливає, трохи. Але споживання азоту та утримання вологи в мудрості кедри можуть здивувати своїх користувачів. Потрібно застосувати азотне добриво через кілька днів після того, як кедр попрацювати/полити в грунт, щоб протидіяти розрізу азоту - на вершині регулярного вигодовування рослин. (Це рекомендується для будь-якої дерев'яної мульчі, але це абсолютно необхідно для кедра, ім.

Juglone (хімічна речовина, що виділяється деревами з горіхами) знаходиться в тій мірі концентрації в лісі, але вона все ще є і все ще шкідливо. Враховуючи, наскільки дорогий Горіх, як він обробляється, і наскільки відомо, це властивості вбивства; idk, якщо ви побачите це в мульчі.


Епсонська сіль завжди добре, адже у більшості ґрунтів відсутній Mg. Лайм також. NPK замінить корисні копалини на процесі поглинання рослин, тому що ви постійно стежите за рН вашого ґрунту, ви можете бути досить агресивними, якщо не годуватимете NPK. Проте ніхто з цього не збирається протидіяти Юглоне, якщо в мульчі був Горіх.

Тест на грунт - не погана ідея. Це не просто аркуш "Ваш грунт містить ЕТИ" - це дає рекомендації щодо того, що додати, щоб повернути вашу грунт до здорового місця. Я не знаю, чи вони повертають будь-яку інформацію про Юглон, тому що тестування обладнано для перевірки фермерам, а фермери не мають чорних дерев, що ростуть у середині своїх полів (тобто вони, напевно, навіть не випробовують його присутність, але ви можете заздалегідь запитати, звичайно).


Моя рекомендація: наступного разу вам доведеться водити свої рослини, дати їм деякий азот.

Слідкуйте за вологою вашого грунту. Один з декількох місць я використовую кедрову мульчу в цьому році на моєму перевернутому вишневому плантаторі помідорів (4 рослини, кожен з яких - 5 гексанове відро). У мене є досвід роботи з кедром, і я все ще здивований тим, наскільки сильно вона перешкоджає втраті вологи. Всі мої інші сади/контейнери можуть кричати на полив, а грунт у цих відра буде приємно вологим.


Щасти.

1
додано
Див мої коментарі на попередній пост (див. Вище). У саду всі піднімаються ліжка з добре осушеним грунтом і не залишаються вологими, просто вологими там, де є мульча. Продовольчий ліс також піднімав ліжка з чорницею, малиною, виноградом, ягодами годжі, чорною ягідкою та спаржею (яка в значній мірі була вбита чорною горіховою мульчією). Я думаю, що ягоди переживуть ОК з додатковою кількістю азоту та епсомальної солі, але мені, мабуть, доведеться перемістити і пересадити спаржу. Я ретельно стежив за рН у всіх ліжках, і все це нормально. До речі, епсомальна сіль не впливає на рН.
додано Автор RWendi, джерело
Я не та особа, яка мала на увазі, що епсомальна сіль впливає на рН. - Після того як розпочнеться розкладання, азот почне пити назад у грунт. Найкраще, як сказав Штормі, заздалегідь компост. Але кидати на якийсь додатковий азот, ймовірно, вирішить проблему. --- Удачі!
додано Автор user6123723, джерело

Чесно кажучи, якщо б я був тобі, я не переймався б цим. Чи знаєте ви, скільки чипів було горіх? Я не вірю, що деревина з горіха має високу концентрацію юглона як листя або живих коренів.

Доведено, що рослини, які знаходяться в ґрунті з великою кількістю органічної речовини (компосту), значно менше впливають на юглон. Якщо у вас ґрунт має багато органічних речовин, ви повинні бути добрими.

Якщо ви дійсно стурбовані цим ... зграйте свої чіпси та дозвольте їм продовжувати розбивати і вилікувати будь-яку потенційну молочну речовину перед тим, як повторно подати заявку, або використовувати їх лише в районах, де ви заводять речі, які є стійкими до жоглон.

Я з самого початку можу сказати тобі, що чорні горіхи, в той час як я не сумніваюся в їхній аллелопатичній природі, насправді не такі шкідливі, як багато людей роблять їх. Я працював і посадив багато садів (у тому числі моїх), які дуже близькі до великих живих волоських горіхів, і ніколи не мали жодних серйозних проблем.

1
додано