При проектуванні агролісмічного проекту, як правильно спроектувати висоту різних заводів для спільної роботи?

Я будую на майдані агролісомеліст (харчовий ліс) і був Цікаво, як точно викласти рослини, щоб вони добре працювали разом.

I'm putting in:
Aronia X2
American Persimmon X2
Red Colossal Gooseberry X2
Red White Blue Currant X1 each
Adams & John Elderberry X1 each
Darrow Everbearing Blackberry X3
Russian Mulberry X1

Розглядаючи:
дерево лава X2
Гумубри X2

2
@ Ні, так, продовольчий ліс, або проект агролісомеліорації.
додано Автор INS, джерело
@ stormy Це більше питання розміщення, ніж грунтовий питання. врешті-решт, я планую отримати їх кілька кущів гуми (протягом 2-х років), і речі, щоб полегшити їх грунт. Я в зоні 4А піщаного грунту, близько 6 футів до столу води. продовольчий ліс - youtube.com/watch?v=BFDuM2P1E-Q Простір приблизно 20'X100 '
додано Автор INS, джерело
Тут завжди був трав'яний пісок, і навколо краю там лежало величезні сосни, де ніщо не торкнулося їх.
додано Автор INS, джерело
це, ймовірно, залежить від розміру лісу.
додано Автор INS, джерело
що таке звичайне дерево/чагарник/грунтова асоціація? Щоб зробити щось інше, ніж це просто дурне. Інакше це буде підтримуваний декоративний сад. Іншого шляху немає. Природа займає мільйони років, щоб дістатися до об'єктів рослин/дерев у вашій місцевості ... Ви будете збентежені, якщо ці рослини відокремлені від місцевих біологічних/ботанічних/грунтових асоціацій. Де ти геть? Харчовий ліс? Що це означає? Для бурундуків, оленів, опосумів або людей? Грінз. Велика пристрасть, потребує більше інформації.
додано Автор stormy, джерело
чверть акра ... дивовижна, але безліч проблем. Спочатку він має зону, щоб виростити цей матеріал. Ліжка на підлозі не отримують достатньо сонця, але вони можуть вижити, тому що тінь охолоджує цей поверх від навколишніх темпів. Я люблю цей цей ... міський ліс. Цікавий, але не обов'язково новий. У мене був цей неймовірний ліс серед земельних шматків у розробці. Це було Чудово. Ми переїхали і все вирвало ... все це і замінене газоном. Я досі горюю за всі мої рослини, усамітнення, конфіденційність, сюрпризи, фрукти ... тварин. Аргххх
додано Автор stormy, джерело
знадобиться набагато більше інформації, і тоді все ще існує можливість того, що він має надто багато відповідей або занадто широкий Ви скажете агрового лісництва, але єдиним деревом є лапа лапа. Нам потрібний план місцевості, який показує, де знаходиться північ, розміри, вказівка ​​типу грунту та кінцева ціль
додано Автор kevinsky, джерело
Я дивився відео, і це питання перетворилося на стійкість. Річ у цих рішеннях полягає в тому, що вони є повноцінною роботою, яка потребує багатьох років.
додано Автор kevinsky, джерело
Ви маєте на увазі лісовий сад? Не могли б ви опублікувати фотографію вашого двору, оскільки форма просторів вплине на те, як ви отримуєте доступ до рослин
додано Автор unpossible, джерело

1 Відповіді

Добре чорний великий палець ... тепер я її отримую. Я зробив це в розробці і мав ліс, серйозно, що давав фрукти, тіні, інтерес і приватність. Ми повинні були піти, і вони розірвали ВСІ МОЇ РОСЛИНИ та жорсткий скіп OUT. Покладіть назад у газон. Я досі горюю великий час.
Є речі, які потрібно враховувати. Наприклад; кактус на подвір'ї цього хлопця разом з листяними рослинами, які потребують більше води. Не круто. Дивовижний його працює. Тінь для нього може бути гарним з температурою. Інакше забудьте намагатися виростити овчарки. Мені не подобається зрошування грунту, але я не живу в такі жорсткі ворожі кліматичні умови. Всі ці дерева процвітають у своїй зоні, але потребують великої обрізки ... щоб зробити краще на такому невеликому просторі.

Будь ласка, використовуйте наукові/ботанічні назви рослин, які ви хочете пізніше. Загальні імена можуть спричинити великі помилки. Надсилайте ескіз ваших ідей та рослинних матеріалів, щоб включити ваші будинки, лінії водопостачання, наявність води (не робіть помилки думаючи, що ви відійдете без обслуговування ... це займе час) ... електричні лінії, вітер напрямок, сусіди ... будь-який підземний покритий бетон, перевірте з сусідами, щоб дізнатись, що вони ростуть, і що вони зробили ... протиставтесь.

Газони, на жаль, це те, що більшість подій INSIST у вас є. Ми можемо працювати з цим ... Я зробив конструкцію і установки, щоб включити «ліс», а також дотримання завіту. Гей, Елдерберрі - фантастика! Так що хміль! Мені потрібно знати, де ви напевно. 6 'до столу води ??? еуууууус Закрити, а також просочена хто знає, які хімічні речовини ... перевірити це. Ти добре? Або міська вода?

І перш ніж ви занадто інвестуєте, ПЕРЕВІРТЕ свої завіти, а також правила вашого міста. Це НЕ нормально дозволене!

2
додано
Як ви використовуєте ботанічні назви, коли компанія їх не використовує? Як правильно розташувати їх? Ми добре. Оцінка 6 'ґрунтується на підйомі, що йдуть від невеликих схилів з струмка. Дерева часто самі тонкі, тому я можу використовувати це, щоб допомогти з проблемою обрізки.
додано Автор INS, джерело
Я також перевірив закони, і оскільки мій сусід має ферму, проти нього не існує жодних законів. Я просто шукаю, щоб заповнити дерева в патч двір, який все важко підтримувати.
додано Автор INS, джерело
Я працюю з каталогу з відео, щоб вибрати продукти, які ми любимо рости, і це звучить цікаво. Наукові назви не потрапляють до каталогу на жаль. FYI це: directgardening.com
додано Автор INS, джерело
Придивіться, цей НАТУРАЛЬНИЙ матеріал заважає мені запаморочливо. Наскільки натурально можна точно знати рослини і грунти в безпосередній близькості? Шість футів підйому і яка відстань? Піднімай/Run = Схил гарбуз. Дозволити рослинам обрізати себе просто нерозумно. Коли у вас є MAN MADE FOREST, ви краще готуєтеся, щоб допомогти цим рослинам, або у вас буде безлад! Ви розвиваєтесь чи спираєтесь на те, що робить твій сусід? І кожна рослина, яку ви купуєте або перетягнете додому, має назву та багато спеціальної інформації, яку потрібно знати. Все з висотою, шириною спеціальні міркування ... наукові назви !!
додано Автор stormy, джерело
INSIST на ботанічних/наукових іменах, перш ніж купувати НІЧЕ. Будь-яка розплідниця, яка на всіх добре обізнана та професійна, буде маркувати правильно. У рослині є щонайменше 4, 5 або більше загальних назв. Ламе Як садівники ми повинні поставити ногу вниз ... ці імена критичні! Якщо пряме садівництво не використовує наукові/ботанічні назви, то я ніколи не буду ніколи не використовувати їх. Простий. Вони орієнтовані на людей, які не розуміють рослин. Цей ринок витрачає дуже багато грошей за допомогою цієї техніки, і коли рослини вмирають чи розчаровуються ... Гей, клієнт звинувачує ТЕМО. Сумний
додано Автор stormy, джерело
@blackthumb re. ботанічні назви: виконуючи деякі мінімальні дослідження , наприклад перевіряти на Вікіпедії?
додано Автор Mikulas Dite, джерело