Саджанці авокадо холодна толерантність

У мене є пара саджанців авокадо, вирощених з піпса (не може це допомогти, його пристрасть - я знаю, що краще з прищепленими, і їх теж!) - Я не вистачає місця на своєму Window Sill і може Не крадуть більше місця в будинку - тому я хочу перенести свої саджанці авокадо в мій політюнель.

Ми йдемо взимку, і я очікую, що температура в політюнелі стане досить холодною, але, сподіваюсь, слід заморозити. Є саджанці авокадо, які всього лише кілька місяців, як правило, здатні витримувати температуру близько 0 ° C?

2
Якщо ви надягаєте на них кілька плавців, але не дозволяйте їм торкатися рослин, це може дати вам ще один захист.
додано Автор Scott Muc, джерело

1 Відповіді

Не обов'язково ... їм потрібні зони 9-11 USDA. Це означає, що мінімальна температура становить 20-30 градусів Ф. Десь я прочитав, що авокадо зробив це за мінус градусів F.

Яка зона ти? Що таке грунт? Якщо у вас є тільки кілька днів супер холодного (нижче 20 градусів F), то рядок тканини і/або газети буде робити. Ви просто повинні бути на вершині речей з погодою. Я був би більш схильний перетягнути мою авокадо всередину взимку. Газета є найкращим ізолятором всіх. Я тягнув всі мої кімнатні рослини однією зимою до нового будинку під нульовими температурами ... 14 годин. Все, що я зробив, зашивало всі мої заводи в газеті, і кожен з них зробив це.

Ще один трюк - це використовувати метелик і різдвяні вогні. Різдвяна смуга запалюється навколо вашого заводу, а потім покриває і зв'язується з мішковиною. Якщо ваші рослини знаходяться в горщиках, то обов'язково викопайте отвір і занурте свій горщик у цю діру. Багато різдвяних вогнів та мішковини та/або соломи. Коріння є найслабкішою ланкою в рослині, і рослини з горщиками особливо чутливі до холоду до коріння.

Занадто багато роботи, щоб підняти авокадо, якщо хтось не живе в зоні 9, щоб лякати, усміхається. Через одну ніч під час замерзання буде вбити ваш завод. Тиждень при низьких оптимальних температурах вбиватиме ваш завод.

Газета та сукня гарна, якщо ці авокадо посаджені в землю. У казанках, я б просто взяти їх у ... залежить від вашої зони.

2
додано
Очевидно, я є в зоні, еквівалентній зоні 9B для витривалості США (але я перебуваю в Новій Зеландії, тому ми тільки що ввійшли в Winter). Минулої зими найнижча температура, яку я записала, становила -3.5см - я був тут трохи більше року - торік у нас було близько 10 днів, коли температура була нижче. Я не можу насправді знаходити лампи розжарювання і не мати потужності поблизу політюнелі. Моє розуміння полягає в тому, що рослини стають більш стійкими, як тільки вони зрілі - на жаль, я точно не знаю, що це означає! Я просто поклав їх у компост/комбінат кокосу.
додано Автор Aaron, джерело
До речі, політюнель допомагає, але якщо воно не нагрівається, то це майже так само, як і без політюнелі. Я втратив наш останню осені з раннім важким снігом. Зітхає Сніговий покрив - це супер ізолятор, і всі мої багаторічні рослини, малина, ягідка, спаржа, полуниця, зелень це зробили. Установіть їх назад дуже багато. Я живу в зоні 1b. Так само, як більшість Аляски. Ми працюємо над автономним опаленням парникових газів під час вирощування культур під роботою WOOD. Що я думав перейти тут?
додано Автор stormy, джерело
Ахх ... Мій найкращий друг - це Ківі. Данг, якщо ти не щасливий !! Ваша зона чудово підходить для вирощування авокадо, за винятком виняткового заморожування, це все, що потрібно, щоб дійсно покращити. Немає влади? Гуммм Ніякий шлях не тягнути гарний ГОЛОВНИЙ електричний подовжувач там? Або просто принесіть дерева в мікро середовищі з можливістю мати ... що? Ви не можете знайти лампи розжарювання на Різдво? Тож для вас найкраще буде тонна газети, що тримаються на місці з тканиною рядка. Я думаю, що з того, що ти сказав мені, ти будеш добре зі стрічковим полотном ... і коли стане занадто холодно, додай газетку
додано Автор stormy, джерело