Чи викликають 3 по 1 насадження пояси?

Я дивився деякі відео про те, як посадити дерева близько один до одного, і було цікаво, якщо робити 3 в 1 посадки буде викликати пояса, або будь-які інші проблеми.

3
Привіт! Що означає 3 в 1 насадженнях? Я просто заплутався, тому що ніколи не чув цей термін. Дякую!
додано Автор Dolan Antenucci, джерело

1 Відповіді

Не підколюючи, але вони не можуть бути залишені на власний розсуд і очікується, що вони процвітають. Можливо, один або два можуть бути перевантажені іншим() s, в умовах блокування сонячного світла або обрізання кінцівок вагою інших рослин.

Я бачив невелику частину цього давно, тому я далеко не експерт. Це здається дуже просторовим, але, безумовно, беруть участь у роботі. Багато обрізання і доліва, і, ймовірно, деякі правила для тих, які застосовні тільки в практиці багатошарових насаджень. Але це те, що для вас! (Це не я вам розповідаю "чорт, перейдіть на youtube", просто "я б запевняв, що тут є безліч власників міні-фруктових садів з підручниками про особливості практики").


Google багато повертається на "Backyard Orchard Culture". Здається, це гарне місце, щоб заглибитися в нього. Зі скіммінгу я зробив це, вони ставляться до цього як до нового роду інновацій; але інструкція здається досить гарною.

Про це не думали навіть через 20 років. Зростаючий, один з моїх сусідів - відставний шериф, мав невеликий тир на своєму майно, хороший хлопець - тримав міні-сад з 4-х багатолисних насаджень. Коли він закінчив збирати врожаї, він відпустив своїх коней, і вони зійшли з розуму від того, що залишилося на кущах (технічно дерева, але виглядали як великі кущі). Я повинен був побачити це один раз. Ті бідні яблука ніколи не мали жодного шансу.

Ей - спасибі за пам'ять про пам'ять!

2
додано
Звідки ви отримаєте свої знання?
додано Автор INS, джерело
Каннабіс є незаконним у більшості США, і він під федеральним законом, тому я не можу шукати його.
додано Автор INS, джерело
Взагалі, google, youtube, і набір "Американського садівничого товариства ілюстровані енциклопедії садівництва" книг я знайшов на продажі копати за 5 доларів. --- Youtube - дивовижний навчальний ресурс. Якщо є хобі, є десятки майстрів цього хобі, які розміщують відеофайли. --- З google, садівництвоізнайся і SFGate справедливі сайти для коротких оглядів теми. Якщо ви прокручуєте сайти, які оптимізують результати пошуку, зазвичай можна знайти декілька сайтів, присвячених лише тому, що ви шукаєте. --- Сільськогосподарське товариство, Фонд Дня Арборства, Вікіпедія тощо
додано Автор user6123723, джерело
І найбільше джерело мого садівничого знання: багато і багато невдач.
додано Автор user6123723, джерело
Крім того, хоча це не популярні у деяких людей, сайти виробників каннабісу - це неймовірно хороші ресурси. Це величезний запас нації, що входить в число 1, і його успішні виробники - це просто мисливці фермерів .. І все менше людей копають у своїх п'ятах про те, що "правильно і неправильно", виходячи з того, що вони дізналися, бо це культура вдосконалення, а не правильно. (Існує чарівна недостатність знань про шкідників, хоча, б/к каннабіс настільки витривалий.) --- Я не вирощував канабіс майже 10 років, але ресурс є, тому я збираюся його використовувати.
додано Автор user6123723, джерело
Нічого протизаконного щодо пов'язаних ЗМІ. Але інші ресурси є, якщо ви не хочете використовувати фермерів. Я не використовую їх занадто часто, але немає кращого для аналізу дренажу. Цього року вони змусили мене випробувати кокосову койру, і ця штука дивовижна.
додано Автор user6123723, джерело