Чи змиваючи миючий засіб для миття посуду в бурильній ямі, вони позбулися їх з мого саду?

Я читав, що розливання миючого засобу для посуду в отвір тварини в саду призведе до того, що тварина покине місце. Чи це працює і вбиває рослини? У мене проблема з бурундуками в клумбі. Дякуємо за вашу допомогу

3

2 Відповіді

Ні, це не спрацює. Будують бурундуки до вашого двору для будь-якої комбінації їжі, притулку та води.

Щоб заблокувати отвір, почекайте, поки ви побачите бурундук за межами отвору, і наповнить його дротяним дротом.

Я також використовував сечу койот або червону лисицю, яку можна купити в мисливських магазинах. Це лише затримує їх на деякий час.

Кращий спосіб полягає в тому, щоб видалити те, за що вони приходять. У вас є годівниця для птахів або цибулини, як тюльпани або лілії?

Розгляньте можливість використання нарцисів або фрітілларій, які зазвичай не їдять.

3
додано
Бурундуки або будь-які ссавці хочуть їсти личинки, а не коріння. Arghhh. Кевінський виховує годівниці для птахів ідеально. Ви зробили, що кілька солодких ссавців думають, що ваше місце прохолодне. Так що, якщо вони їдять кілька цибулин!
додано Автор stormy, джерело
Дякуємо за Ваші ідеї! Це чудовий сайт. Бурундуки мене злякають, тому я вважаю за краще, щоб вони не були в моїх квіткових коробках, але вони тут лише на короткий час. Не знаю, куди вони підуть.
додано Автор Dan A., джерело

Месінг з входами в нори не працює для багатьох тварин, що ходять, і бурундуків, тому що їхні нори мають багаторазові входи.

Перехід від http://www.gardensalive.com/product/when-chipmunks -go-bad/you_bet_your_garden виглядає як комерційний оленячий відтінок - хороший варіант.

Або ви можете зробити свій власний:

  • Пюре 1 гострий перець і 1 зубчик часнику в 1 пінту води
  • Напружуйте марлю (або ганчірку або інше)
  • Вставте проціджену рідину в розпилювач
  • Додайте одну краплю мильного засобу
  • Спрей на рослини, які ви хочете захистити від тварин

Що ж стосується зорі загибельних рослин. Існують суперечливі історії, але більшість подібні до моїх: я використовував дуже розбавлений Зорі на рослинах з інших причин, і рослина було не гірше за знос (Dawn + water = відмінний вбивця помилок, btw - добре для гнізд паперової оси). Але жодна з речей, які я прочитала, а також мої враження, не стосуються калібру "розпилювання землі в Світанку".


Моя рекомендація: Якщо їхній збиток є суто естетичним, спробуйте сову або статую яструба. Вони напрочуд ефективні. Або, є запах стримуючих ви можете приїхати (або робите) щоб утримати гризунів далеко.

Якщо вони нарізають рослини: обприскуйте рослини сумішшю.

Якщо це тільки тому, що є бурундуки, але вони насправді не псуються з виглядом або рослинною речовиною - нехай вони роблять свою справу. Це - вільний tiny шматочок tilling. (Але тоді, чіпси в моєму дворі насправді не роблять нічого, крім поштовху, їдять тріщину кукурудзу, яку я виставляю для голубів, і застібаю в їх отвір.)


Я не думаю, що мило для миття посуду має досить агресивний запах, щоб стримати їх. Запашні стрибки страхітливі, коли ви їх нюхаєте. І мої цілком неофіційні докази того, що мило для миття посуду їх не дратує: у мене більшу частину життя були щури-птахи, протягом 20 років я очищала їхні коробки від сміття з Dawn, а деякі з них просто люблять відпочивати на свіжому повітрі очищені коробки для сміття.

2
додано