Музика хороша для рослин?

Я спостерігав за документальним фільмом про рослини, і я натрапив на цей розділ, який розповідає про вплив музики на рослини. Він каже, що рок-музика вбиває рослини, а інший тип музики сприяє зростанню. Одна така музика була написана Роджером Роджером під назвою "Рапсодія в зеленому".

Чи є ці рослинної музики справді корисними для рослин? Якщо так, як часто я роблю їх слухати, і як довго?

Here is the documentary: https://www.youtube.com/watch?v=Q-4w5xYLwiU

3
Наскільки я знаю, Рапсодія в "Грін" Роджером Роджером був співавтором альбому, частиною класичної, часткової електронної, випущеної десятиліттями тому. Якщо це було так добре, як зберегти рослини щасливими, то я гарненько впевнений, що ми все це вже чули про це - відтворювати їх як Моцарта замість важкої рок-музики, що, як кажуть, буде корисним як рослинам, так і людям, хоча мої рослини це нормально, і доводиться стискати електроніку та рок-музику досить часто.
додано Автор Nick DeVore, джерело
Я думаю, що це цікаве питання, але я не впевнений, чи підходить вона тут чи на Biology SE ...
додано Автор Greg, джерело
Привіт 4-К! Ймовірно, це просто моя плутанина, але я не розумію це питання. Що таке "Рапсодія в зеленому" Роджера Роджера? Ви хотіли б роз'яснити щось про це, і, можливо, трохи змінити назву, щоб, коли ми зіткнулися з питанням, це більш очевидно, що ви маєте на увазі? Я думав, що це назва рослини! Більшість того, що я підходить Google, французькою мовою. Дякую!
додано Автор Dolan Antenucci, джерело
На даний момент я збираюся проголосувати, щоб закрити незрозумілим те, що ти питаєш. Як ви знаєте, інші люди повинні погодитися, перш ніж він буде закритий, і ви все одно зможете редагувати його.
додано Автор Dolan Antenucci, джерело

2 Відповіді

Цей відтворює шляхи .

На початку 1950-х рр. доктор Т. К. Сінгх, головний ботанік Інституту Аннамалайського університету, виявив, що гірдріа, водяний рослина, відреагувала на індійські раги, що грали на скрипці, флейті та віні. Подальші експерименти з різними смолами звуку викликали певні рослини, що значно підвищили їх урожай.

In the 1970's, Country music was found to have no effect on plant growth, Jazz is beneficial, and Rock will kill your plants. One of the researchers, Dorothy Retallack, even wrote a popular book on the subject: The Sound of Music and Plants (1973).

Музика рухається навколо, але наскільки я знаю, жоден механізм дії ніколи не був протестований, і не було жодних масштабних випробувань. Я думаю, що, якщо музика працюватиме, люди знають про це і використовують її.

3
додано

Ні.

Наскільки я знаю, рослини не мають вух або будь-якого іншого звукового органу, щоб "чути" або "слухати" музику. Безліч рослин, звичайно, можуть фізично впливати на вібрацію звуку та рослини в цілому, вони реагують на зовнішні сили, такі як сила тяжіння (геотропізм) або ваша шумоглушка. Але звук, навіть ці "кращі" звуки (музика)? Це майже нічого в порівнянні з навіть самим легким вітром або дощем.

Якщо "документальний фільм" стверджує, що "рок-музика вбиває рослини, а інша музика стимулює зростання", то має бути публікація (-и), що документує такий вражаючий прорив і приверне багато уваги. Ні, ніколи не чув про це, або просто, що я живу під скелею?

3
додано
Дійсно, орган, щоб почути, не сильно відрізняється від нашого: волосся. Просто у них немає "реального мозку", тому, напевно, вони слухають кожну частоту окремо, тому вони не сильно відрізняються від різних типів музики.
додано Автор Armin, джерело