Яку процедуру я повинен робити, коли я вливаю свої сардкіки?

Мої сардочки, здавалося, стають дедалі більшими на день, і я можу розвинути деяку гниль, якщо я не стану обережним, тому мені було цікаво, як я мушу йти про полив моїх сарнчків з "вільною" водою, щоб отримати найвищий урожай, який я можу отримати.

2
Звучить марнотратною водою, навіть якщо для вас немає прямих витрат. Полив рук дозволяє оглянути рослини за хворобами та пошкодженнями комах
додано Автор Scott Muc, джерело
@ Ecnerwal так потопувати раз на тиждень зараз, коли вони були створені?
додано Автор INS, джерело
@Су, я роблю їх у громадському саду (10X15), і я маю вільну воду там, де я знаходжуся в МН. Затопляючи сад, ви накопичуєте бочки, а воду доти, поки земля не просочиться, і вимкніть воду.
додано Автор INS, джерело
Найвища продуктивність не приходить від перегріву їх, тому вони гниють. Якщо ви не перебуваєте в особливо засушливому кліматі чи повній випаленій посуху, зовсім не потрібно поливати.
додано Автор Ecnerwal, джерело
Привіт чорний великий палець! Я плутаю, що означає "безкоштовна" вода. Не могли б ви чітко пояснити це? Також, схоже, Ecnerwal сказав, що вони дійсно не потрібно поливати взагалі, якщо ви не в сухому кліматі або посухи. Ви відповівши, запитали, чи буде правильним спосіб повені раз на тиждень. Це означає, що ви дійсно перебуваєте в одному з цих кліматів? Дякую!
додано Автор Dolan Antenucci, джерело
Насправді корисно додати клімат до загальних питань. Особливо, оскільки ви шукаєте поради щодо дуже специфічних видів рослин та дизайн двору, це важливо. Ваш профіль говорить зону 4a, але це не говорить нам, який ваш справжній діапазон температур, скільки дощить, кількість годин сонця, які вони отримують, яку країну ви знаходитесь та інше. Дякую!
додано Автор Dolan Antenucci, джерело
Це дуже цікаво. Спасибі за інформацію!
додано Автор Dolan Antenucci, джерело

1 Відповіді

Сунчкіки - це засухостійкі рослини, які віддають перевагу добре осушеним грунтам. Було б непогано, аби воду їх у бідному осушувальному грунті.

Там немає фіксованої періодичності води, оскільки воно залежить від вашого грунту та погоди. Якщо у вас немає індикаторних рослин, таких як рослини олеуса (Coleus blumei), які зникають, коли грунт сухий, вам знадобиться перевірити грунт або використовувати метр. Як правило, ви хочете, щоб вода глибоко, коли вони потребують цього.

3
додано
Яку вологість вони віддають (у відсотках)?
додано Автор INS, джерело