Чи можу я прорости насіння чилі від сушеної чилі?

У мене є цілий купа насіння чилі з висушеного паштета, який я купив. Вони виглядають золотисто-коричневими, і, здається, вони були висушені, використовуючи спеку, тому я не впевнений, чи мають вони шанс проростати.

Хто-небудь знає, чи можуть вони проростати?

4

2 Відповіді

Завжди є шанс, але якщо вони були висушені з використанням тепла, цей шанс малий, щоб зникати малим залежно від того, наскільки жарко! - див. це посилання - хоча вони містять перець Ghost , поради будуть однаковими. [Ви можете бути краще спробувати сушених перець, потім сушених перець, якщо ви відчайдушно хочете дешеве рішення]

FWIW, я виконую аналогічний експеримент з сушеними яєчками Goji (як перець, члени сім'ї Nightshade) - і я можу підтвердити, що я їх просто перевірив, і це виглядає як невеликий відсоток насіння почав проростати. (Я використовую варіант у методі Баггі з кращим та більше контрольоване джерело тепла взимку і холоду для того, щоб поставити на холодильник), і це було близько тижня - я сподіваюся, що перці зачастують через 2-4 тижні для проростання при збереженні 20-24 градусів С.

3
додано

Моя дружина успішно вирощує чилі з нашої пташиної їжі з какаду. Сушені чилі в їжі досягли 100% успіху.

Вона розміщує їх у кокосових розмножувальних дисках, і вони проростають протягом 4 тижнів.

1
додано