Затримка вводу в Python

Я починаю з ОСНОВНИХ основ, і я намагаюся створити просту гру madlibs-esque, де користувач може імпортувати дієслово, іменник тощо, і програма надрукує абзац, використовуючи ці входи, поки що у мене є:

a = raw_input("Enter a verb")
input("\n\n")
b = raw_input("Enter a person")
input("\n\n")
c = raw_input("Enter a place")
input("\n\n")

і в попередній міні-програмі я використав код

input("\n\n")

Який змусив програму очікувати на введення ключа введення користувачем, проте зараз він не буде чекати, поки користувач введе що-небудь, і просто запускає всю програму без затримки.

Я знаю, що це дійсно основна проблема, але чи може хтось, будь ласка, вкажіть, чому програма не чекає введення користувача в цьому випадку?

Спасибі заздалегідь!

Я не знаю, що я зробив для інтерпретатора Python, тепер він негайно закривається після ANYTHING, навіть те, що я знаю, є правильним (тому що я його скопіював), наприклад:

def new_line():
    print

def three_lines():
    new_line()
    new_line()
    new_line()

print "First Line."
three_lines()
print "Second Line."

Що не так зі мною?

1
Ви копіюєте та вставляєте цей код безпосередньо в інтерпретатора? Якщо це так, спробуйте виконати його по черзі за рядком або запустити код із файлу.
додано Автор Andrew Clark, джерело
Привіт, я запускав його з файлу, але зараз нічого не подобається.
додано Автор George Burrows, джерело

2 Відповіді

Якщо ви робите тільки:

a = raw_input("Enter a verb : ")
b = raw_input("Enter a person : ")
c = raw_input("Enter a place : ")

вона повинна працювати.

Як пояснюється в документації python, input() є лише різновидом ярлика для eval (raw_input (prompt)) , вам це не потрібно у вашому випадку.

1
додано
@GeorgeBurrows про те, якщо ви запустите свій сценарій, зателефонувавши виконуваному файлу python за допомогою your_script.py , коли вже перебуваєте в консольному вікні?
додано Автор Cédric Julien, джерело
@GeorgeBurrows: вставте stacktrace у своє запитання
додано Автор Cédric Julien, джерело
Скопіюйте/вставте помилку python під час запуску вашого сценарію (ви сказали, що мова йде про недійсний синтаксис, покажіть нам це :-))
додано Автор Cédric Julien, джерело
Я розбив щось ха-ха, він закривається після кожної програми, яку ви запускаєте без виконання будь-яких дій, тобто ви відкриваєте програму, і вона негайно закриває вікно: S
додано Автор George Burrows, джерело
Python насправді говорить неправильний синтаксис, але потім закривається прямо після, коли зазвичай він залишається відкритим, як дивно.
додано Автор George Burrows, джерело
Вибачте, але я новачок, і я не потрапив до частини навчального посібника, який говорить, що таке stacktrace, що таке stacktrace?
додано Автор George Burrows, джерело

Я б не думав, що вам навіть знадобиться другий набір введень. raw_input з відповіддю повинен приймати вхід користувачів і перейти до наступного рядка в скрипті після того, як користувач натискає введення. входи з \ n дійсно не повинні бути необхідними.

0
додано
ІТ КПІ - Python
ІТ КПІ - Python
625 учасників

Канал обговорень про всякі штуки зі світу пайтону. Прохання: 0. мати повагу одне до одного; 1. не матюкатися в сторону людей; 2. не захламляти тред повідомленнями по одному слову;