Чи використовує ColdFusion Fire CFEXECUTE, а потім залиште чи чекає завершення CFEXECUTE?

Я використовую ColdFusion 9.1.2

Ми використовуємо CFC для збереження деяких даних за допомогою запиту. Після запуску запиту є CFEXECUTE. Після завершення, що може зайняти 30 секунд, я хочу задати запит до бази даних про те, що CFEXECUTE написав щось і повернув змінну. Якщо щось вийде з ладу, нічого не буде правильним.

Моє питання в тому, чи CFEXECUTE пожеж, і ColdFusion йде на наступну річ, або ColdFusion чекати, поки CFEXECUTE буде завершено?

3
Що таке версія CF 9.1.2 ? Єдині випуски з точки зору CF9, які я знаю про існуючі, - це 9.0 (build 251028) і 9.0.1 (build 274733)?
додано Автор Adam Cameron, джерело

1 Відповіді

Атрибут Час вийшов визначає це.

З документів

Час вийшов

Тривалість часу в секундах, що ColdFusion чекає на вихід з зародженої програми.

  • 0: еквівалент режиму неблокування.
  • Дуже високе значення: еквівалент режиму блокування.

Якщо значення 0, ColdFusion запускає процес і негайно повертається. ColdFusion може повернути керування до сторінки, що викликає, до відображення будь-якого випуску програми. Щоб забезпечити відображення результатів програми, встановіть значення 2 або вище.

7
додано
Я успадкував проект, і його було встановлено на 120 секунд. Це завершилося менш ніж за 1 секунду, хоча. Я не знав, що тайм-аут означав, що він повинен використовуватися як "максимальний час, щоб чекати, перш ніж перейти". Дякую!
додано Автор Evik James, джерело
(Не можна застосовувати у вашому випадку, але ...) Варто відзначити, що timeout не гарантує завершення процесу закінчити в той час. Просто, що CF буде чекати, що багато секунд, перш ніж перейти до наступного кодового блоку.
додано Автор Leigh, джерело
Так, все, що він може зробити, це ввести дійсно високу цінність і сподіватися на його повне
додано Автор Yisroel, джерело