Чи є переваги використання анімації CSS над анімацією jQuery? (продуктивність чи інше)

Я маю на увазі, CSS анімації круті, але відповідність CSS3 дратує нестандартним. але, ігноруючи всі проблеми з браузерами та їх нездатність бути в курсі останніх W3C,

Чи є якась перевага перед продуктивністю перед анімацією jQuery?

Чому вони реалізуються?

7
@WesleyMurch, І саме тому ніщо не відповідає стандартам. "Ніякого поспіху", тому що професіонали все одно повинні його підтримувати.
додано Автор NullVoxPopuli, джерело
@WesleyMurch Probs
додано Автор NullVoxPopuli, джерело
Люди, які професійно займаються веб-дизайном, не мають розкоші "ігноруючи всі проблеми браузерів".
додано Автор Wesley Murch, джерело
Проблема для мене це IE, і той факт, що Windows XP настільки поширений, але для неї немає IE9.
додано Автор Wesley Murch, джерело
Можливі дублікати: CSS переходів проти JS animation packages"> stackoverflow .com/питання/2999749/& hellip;
додано Автор Bryan Downing, джерело

6 Відповіді

Як загальне правило, коли можна уникнути JavaScript та досягти такого ж результату, слід уникати.

Завжди рекомендується використовувати власні можливості браузера, оскільки воно, як правило, буде краще, ніж продуктивність, а також загалом виглядатиме краще.

Додаткові моменти:

  • анімації jQuery - це не справжня анімація, вона підроблена, а віртуальна анімація браузера CSS3 фактично є анімацією. У результаті нативна анімація CSS3 може бути прискорена GPU, а анімація jQuery не може.
  • Зверніть увагу, що не всі веб-переглядачі підтримують анімації/переходи CSS3. Ви, мабуть, захочете перевірити, чи підтримує його браузер , і дійте відповідно.
5
додано

Анімації CSS мають перевагу потенційним прискоренням апаратного забезпечення. Ось демонстрація Scripty2 (я знаю, це не jQuery - але ті ж принципи), що дуже добре демонструє це.

http://scripty2.com/hardware-acceleration/

1
додано

Анімації CSS можуть бути прискорені GPU, тоді як анімації Javascript не є. Якщо ви без сумніву знаєте, що ваша користувацька база буде мати підтримку версії CSS вашої анімації, то дуже важливо вибрати css.

У тому випадку, якщо вам потрібно підтримувати старі веб-переглядачі, JavaScript-це правильний дзвінок.

1
додано

Для всіх людей, які вважають, що Javascript краще для браузерів, які є старшими, це не обов'язково є правильним. Подумавши про те, що Енді Кларк бере на це, здається, що простіше сказати елегантну історію з хорошими, доступними відмовами за допомогою твердої семантичної розмітки та CSS3, ніж у Javascript.

http://forabeautifulweb.com/blog/about/its_a_mad_mad_mad_mad_manimation/

1
додано

Але анімація CSS не підтримується кожним браузером, це важлива проблема залежно від вашої публіки.

0
додано

найкраще перевага в тому, що вона працює дуже гладко в iPad, iPhone, Android, а також в Safari Mac через апаратне прискорення. Анімації jQuery не є плавними на мобільних пристроях. У майбутньому анімації CSS будуть отримувати buttery гладкою, оскільки вони є стандартними, але jQuery залишиться незмінним. Це більше майбутнє докази використання цих

0
додано