Наскільки важливо використовувати мікоризу, якщо ви посадите дерева і кущі?

Я дивився відео на посадці голих кореневих дерев, і було цікаво, якщо вам дійсно потрібно використовувати мікоризу, якщо посадити дерево/кущ.

4
Багато ваших запитань починаються з "Я чув ..." або "Я бачив ..." або подібне. Було б корисно, якщо б Ви посилалися на свої джерела, щоб ми могли отримати певний контекст для Ваших питань.
додано Автор Shawn, джерело
Ще не, але скоро я замовляю. Кілька років тому я посадив яблуню, а цієї весни я посадив чорницю, яка добре росте, але розвиваючи тут червоне листя і там, але це відбувається від надливу під час встановлення куща.
додано Автор INS, джерело
У вас є дивні питання в ці дні. Ви коли-небудь посадили дерево?
додано Автор J. Chomel, джерело
Завдяки Black Thumb для вашого пояснення. Контекст важливий для G&L
додано Автор J. Chomel, джерело

1 Відповіді

Загалом, це не важливо, ви не можете уникнути цього!

Більшість фермерів нічого не знала про нього ще за часів ...

Мікориза природно відбудеться в здоровому природному середовищі. Якщо ви посадите дерево з домашнім компостом, ви все одно додаєте "мікоризу".

One case I know it is: Truffles

They do this e.g. to grow truffles.

Це важливо в цьому випадку для вашого врожаю в цьому випадку.

Конкретні випадки

Я впевнений, що є дерева, які не можуть рости взагалі, якщо у них немає однієї особливої ​​мікоризи ... Але тоді вона буде на коренях (навіть оголених), коли ви посадите її.

2
додано
Якщо ви хочете зійти з розуму в mychrrhizae, збирати duff/грунт з області, в якій дерева ви посадки природно рости. Добре шанований фахівець з охорони здоров'я рослин, якого я знаю, йде так далеко, щоб зібрати підстилку/грунт з діток з дикої чорниці, щоб прищепити спеціальну компосту. Потім він використовує компостну купу, щоб зробити компостний чай, який він обприскує на культивовані чагарники чорниці. Можливо, це перебільшення, але це звучить приємно.
додано Автор Andrei Rînea, джерело
Якщо я буду створювати новий ліс для вирощування продовольства, я можу просто отримати його з лісової підлоги, щоб я міг отримати його досить дешево, або бруду компосту достатньо, щоб піти? Я шукаю, щоб отримати в зростаючу врожайність врожаю для друзів і сім'ї.
додано Автор INS, джерело
Ви можете легко розігнати кілька великих мішків з гнилим листям зі здорового лісу. Тримайте їх вологими/неглибоко закопуйте у тіні дерева. У ньому буде багато цього.
додано Автор J. Chomel, джерело
@ J.Comel Я згоден, культивовані рослини не потребують мікоризи (або досить того, що відбувається природно). Орхідеї - лише одне виключення (і було причиною труднощів на культивуванні, минулого століття)
додано Автор Armin, джерело