Visual Studio C ++ - перегляд ресурсів порожній?

У мене є проект Visual Studio 2010 C ++, який був скопійований з іншого візуального студійного проекту і перейменований. Проект об'єднує прекрасні роботи та роботи. Однак нещодавно я перейшов до перегляду ресурсів, щоб редагувати деякі діалоги, і вікно повністю порожнє. Я не пам'ятаю, чи пішов я туди, як скопіював проект, чи ні:

enter image description here

Будь-які ідеї про те, як я можу отримати це назад? Я думаю, що є якийсь кеш?

UPDATE

Слід додати, що це рішення є багатопрофільним рішенням і зазвичай в ресурсному вікні, навіть якщо в даному проекті немає файлів ресурсів, ви все одно побачите "папку" для проекту в дереві перегляду ресурсів. Для будь-якого з проектів у рішенні немає "папок".

Варто також додати, що інші рішення, які я відкриваю у візуальній студії, покажуть вигляд ресурсу.

6

6 Відповіді

Це може бути тому, що Ваша база даних перегляду/навігації вимкнена.

Check the current setting under: Tools -> Options -> Text Editor -> C++ -> Advanced. "Disable Database" should be false.

Це помилка, наскільки я знаю, і вони сказали, що працюють над проблемою.

More Info: http://connect.microsoft.com/VisualStudio/feedback/details/535971/solution-resource-view-empty-when-option-disable-database-c-is-set-to-true

21
додано
Спасибі, але це вже було встановлено на false. Я спробував, однак, встановити його в true і перезапустити візуальну студію, а потім повернути його до false, але це нічого не зробило.
додано Автор User, джерело
Досі не виправлено в VS2012, і ми знаходимося за 3 місяці до вступу 2014 року, через 4 роки після повідомлення про помилку. Вони працюють на це означає, що вони не піклуються. Visual Studio була найкращою IDE ІМО, але, на жаль, як правило "Software bloat" прогнозує, вона стала вірусом ( en.wikipedia.org/wiki/Software_bloat )
додано Автор Alexis Pautrot, джерело
Я вимкнув базу даних з метою спроб і швидкості. Я не розумів, що це означатиме, що ресурс не буде працювати! Я включив і перезавантажив всі проекти, і це все добре.
додано Автор David Coster, джерело
Мені довелося закрити і знову відкрити візуальну студію 2012 для перегляду ресурсів після змінити налаштування "Disable Database", згаданого вище.
додано Автор stackunderflow, джерело

У мене була подібна проблема, яку я вирішив з перезавантаженням проектів у вирішенні (вивантаження проектів і перезавантаження всіх проектів).

4
додано
Проблема повернулася для мене з моїм рішенням, і я просто спробував ваше рішення, і це працює завдяки. Я клацнув правою кнопкою миші на кожному проекті в своєму рішенні і натиснув "Вивантажити проект". Потім я повернувся і натиснув "Оновити проект" для кожного проекту. Мені це подобається краще, ніж створення тимчасового проекту
додано Автор User, джерело
Ви можете перезавантажити весь проект одночасно - клацніть правою кнопкою миші на "Solution" у програмі explorer, а потім "Unload Projects". Там же ви можете натиснути кнопку "Перезавантажити всі проекти".
додано Автор Atti, джерело

Сьогодні у мене була така ж проблема, і мій класний браузер також був порожнім. Я виправив це, видаливши каталог ipch і файл sdf з каталогу рішення. Visual Studio повторно ініціалізував бази даних intellisense, і перегляд повернувся назад.

2
додано

Woohoo! Figured it out. Since each project normally has a entry on the Resource View tab regardless of whether it has resources or not, I decided to add a new temp project to my solution to see how visual studio would handle that. So I right clicked on my solution and clicked Add->New project.. and added a new Win32 project with the setting of static library and MFC checked. Once I added the project and went to the resource view all my other projects were back! Then I just deleted the temp project I created.

Я не впевнений, що він зробив, але він повинен був змусити візуальну студію відновити внутрішній кеш або щось інше.

0
додано
Це спрацювало але проблема повернулася знов наступний раз я reopened рішення.
додано Автор User, джерело

Спробуйте знайти файл .rc у Solution Explorer , а потім двічі клацніть його, який повинен перезавантажити його в Перегляд ресурсів .

Також перевірте, чи файл .vcxproj посилається на правильний файл .rc (відкрийте його у текстовому редакторі). Можливо, ви перейменували його або щось.

0
додано
Випробував подвійний клік на .rc-файлі в моєму проекті, і це привело мене до перегляду ресурсів, але перегляд порожній, як я показую в моєму питанні. Також виглядають у файлі .vcxproj, але імена файлів .rc, на які посилаються, є правильними іменами файлів.
додано Автор User, джерело

У мене була та ж проблема: перегляд ресурсів був повністю порожнім для вирішення декількох проектів.

Я перемістив всю версію директорії файлової ієрархії на інше місце (різне підключення до диска), що, мабуть, було пов'язано з цим.

Після того, як я, нарешті, змінив всі шляхи (файли в проектах, проекти включають і lib шляхи і так далі) і почав розробляти, я відзначив, що перегляд ресурсів був порожній, і натискання на. що-небудь видиме.

Але, збереження рішення і перезавантаження зробили свою справу.

0
додано
IT KPI C/С++ новым годом
IT KPI C/С++ новым годом
747 учасників

Чат обсуждения С/С++. - Вопросы "напишите за меня лабу" - это оффтоп. - Оффтоп, флуд, оскорбления и вбросы здесь не приняты. - За нарушение - предупреждение или mute на неделю. - За спам и рекламу - ban. Все чаты IT KPI: https://t.me/itkpi/1147