ArcMap, ArcCatalog повільно відкривається на ноутбуці з достатньо ресурсів?

У мене є нещодавня установка або ArcGIS Desktop на 64-бітній машині Windows 7, з 8 Гб оперативної пам'яті, процесором Intel core i7 і твердотільним накопичувачем.

Протягом ~ 2 хв для відкриття ArcMap або ArcCatalog з меню «Пуск» (наприклад, без завантаження будь-яких даних) потрібно близько 2 хв.

Як нова установка, у мене є тільки з'єднання з папками за замовчуванням.

Це нормально, чи можливо, що моє встановлення є щось не так?

7
@ Чад - я забув про сервер ліцензій у мережі. Це, безумовно, має значення. Ви повинні зробити ваш коментар і відповідь.
додано Автор BIBD, джерело
Я припускаю, що це досить послідовне - повільність? Ви підключаєтесь до сервера ліцензій у мережі? Я виявив, що під час підключення до нашого серверу ліцензій тут, на роботі з мого домашнього ноутбука, AM та AC можуть зайняти більше часу для запуску - але все-таки не 1 хвилину, більше як 15 секунд, а не близько 3-5 секунд в офісі .
додано Автор Farhan, джерело
Чи є сервер ліцензій локальним? Чи працює? Ви можете відкрити адміністратора ArcGIS та отримати доступ до ліцензії? Чи можете ви запустити сервер ліцензій?
додано Автор Farhan, джерело
ОК, сервер ліцензій, очевидно, працює так, як AM та AC, згодом відкриваються. Вибачте У вас є ІТ-особистості, з якою можна зв'язатися з приводу підключення до цього конкретного серверу ліцензій?
додано Автор Farhan, джерело
(1) Якщо ви закриєте його, а потім знову запустите його, скільки часу це займе тоді? (2) Наскільки швидко пристрої, що підтримують ArcMap та операційну систему? (Повільний жорсткий диск на ноутбуці може бути вузьким місцем.)
додано Автор whuber, джерело
@ChadCooper Я підключаюсь до сервера ліцензій у мережі, і це говорить "ініціалізація ліцензії", більшість часу, коли воно завантажується
додано Автор user.dz, джерело
@whuber 1) повторне запуск займає приблизно таку ж кількість часу; 2) У мене є SSD, який, як правило, швидко.
додано Автор user.dz, джерело
@ChadCooper не впевнений, що ви маєте на увазі під місцевою організацією, це на тому ж університетському містечку, що і я; Пінгування на сервері займає ~ 1мс, швидкість завантаження ~ 80 Мбіт/с
додано Автор user.dz, джерело
@ChadCooper так, я можу зв'язатися з ІТ тепер, коли я розумію, що це проблема. Я оновлюся, коли з'ясую, чи це нормально.
додано Автор user.dz, джерело
Якщо ви закриєте обидві з них і запустіть ArcGIS Adminstrator у меню "Пуск", тоді "Затримай" потрібну ліцензію, перевіривши прапорець і натиснувши "Добре", потім відключившись повністю від мережі (вимкніть Wi-Fi, відключіть мережеву мережу), відкриває більше аркушів швидко? Вона буде пропускати перевірку ліцензії та скористатися локальною ліцензією (переконайтеся, що повернули її після завершення). Я виявив, що через VPN, я повинен використовувати цей метод, тому що в іншому випадку все відкриється безуспішно повільно. Я розумію, що це не VPN, але часто переміщення такої великої мережі, як це буде створювати проблеми.
додано Автор Seremonia, джерело
У мене проблема з моїм новим комп'ютером. Навіть іноді ArcGIS 10.1 не реагує і не закриває програму. Ця ситуація дуже дратує, коли ваша робота не зберігається, я думаю, проблема виникає з версії вікна 7, яка не адаптована до ArcGIS. Я сподіваюсь, що вікно нової версії 8 набагато краще, тому, якщо хтось встановив ArcGIS у вікні 8, я хотів би знати, як це працює. Танкс
додано Автор abbood, джерело

6 Відповіді

Після контакту з відповідним ІТ-адміністратором я отримав наступні інструкції, внаслідок чого навантаження наближається до моїх очікувань: ArcMap тепер займає ~ 4s, ArcCatalog ~ 3s для завантаження.

 1. Install ArcGIS service pack 3 (this did not change boot time on its own)
 2. run "esriremove.reg" to remove changes made by ArcGIS to the registry, the contents of esriremove.reg are:

  Windows Registry Editor Version 5.00
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Environment]
  "ARCGIS_LICENSE_FILE"=-
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ESRI\License]
  "LICENSE_SERVER"=-
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\ESRI\License]
  "LICENSE_SERVER"=-
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ESRI\License10.0]
  "LICENSE_SERVER"=-
  
  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\ESRI\License10.0]
  "LICENSE_SERVER"=-
  
 3. re-install the single-user/off-site license (I had started with the single-user/off-site license, so this is not in and of itself the only issue).

10
додано
Рада, що ви знайшли рішення, ви повинні відзначити це як відповідь.
додано Автор Farhan, джерело
@ ChadCooper я буду - завтра (коли я натискаю чек, з'являється жовте спливаюче вікно "Ви можете прийняти вашу відповідь завтра").
додано Автор user.dz, джерело

Ви підключаєтесь до сервера ліцензій у мережі? Я виявив, що під час підключення до нашого серверу ліцензій тут, на роботі з мого домашнього ноутбука, AM та AC можуть зайняти більше часу для запуску - але все-таки не 1 хвилину, більше як 15 секунд, а не близько 3-5 секунд в офісі . Крім того, як я згадую в коментарях у відповідь Якуба, якщо ви посилаєтеся на дані (в існуючому MXD, звичайно), у повільній мережі, відкриття MXD або навіть з'єднання ArcCatalog може бути жорстоко повільним. Я мав довідкову інформацію в Х'юстоні з Арканзасу над невеликими трубами, і це було болісно, ​​як і з'єднання ліцензійного сервера.

7
додано
Щоб уточнити, я не посилаюсь на зовнішні дані або використовую повільну мережу (швидкість завантаження ~ 80 Мбіт/с). Я знайшов рішення та опублікував як відповідь. Дякую за вашу допомогу, щоб ізолювати проблему.
додано Автор user.dz, джерело

ArcMap та ArcCatalog, як правило, повільно відкриваються, і багато хто скаржаться на їх ефективність в цілому.

У мене є менш ті ж специфікації на моєму робочому столі (крім того, у мене є 12 ГБ оперативної пам'яті, а не те, що воно має велике значення, оскільки ArcGIS є 32-розрядним додатком та 15000 RPM жорстким диском). На цьому комп'ютері ArcCatalog відкривається за 28 секунд вперше і в 15 секунд другий раз я його відкриваю.

Здається, тверді диски SDD (істотно відмінні відмінності) , оскільки на моєму ноутбуці з такими ж характеристиками ви маєте, крім жорсткого диска SDD ArcCatalog відкривається за 12 секунд першим і за 7 секунд Другий раз я його відкриваю. (Ті самі з'єднання з папками, як робочий стіл)

Ви намагалися відкрити новий документ ArcMap або існуючі документи, що містять шари та дані? Швидкість відкриття документа ArcMap залежить від того, скільки даних у вашому документі.

As for ArcCatalog, reducing the number of Folder Connections (especially those located on a network) seems to improve performance.

6
додано
@ Якуб, судячи з вашого досвіду, чи має значення, чи відкривається бокове вікно панелі інструментів, коли ArcMap/ArcCatalog був останній вимикання (тобто панель інструментів знову завантажується після запуску)? Я пам'ятаю, що відкриття цього вікна в перший раз зазвичай займає кілька секунд ...
додано Автор Ian Robinson, джерело
+1 Швидкість відкриття MXD (або ArcCatalog-з'єднань для цього питання) також може залежати від швидкості мережі. Якщо ви відкриєте MXD, який посилається на дані через повільну мережу з тонкими трубами, FOREVER може запустити MXD. Був там, це смокче.
додано Автор Farhan, джерело
@ Якуб дякую за вашу допомогу, але жоден з цих питань не стосується моєї справи, я оновив моє запитання, щоб прояснити ці моменти; Я також знайшов рішення та опублікував відповідь нижче.
додано Автор user.dz, джерело

Я розумію, що це стара тема, але я просто натрапив на це, якщо вищесказане не допоможе, спробуйте видалити старі результати з вашого вікна результатів. У мене було сотні старих результатів, і після очищення їх від часу запуску і вимикання для ArcCatalog різко покращилося.

3
додано

У мене була ситуація, коли для завантаження Arcmap або ArcCatalog це займе 4-5 хвилин. Я перевірив властивості своїх значків на робочому столі і виявив, що поле "Початок в:" було порожнім. Я вказав Strart в: у моєму файлі exe, і тепер мої програми починаються менш ніж за 30 секунд. Сподіваємось, це допомагає іншим читачам цей протектор.

2
додано
Привіт Грем, ласкаво просимо до обміну GIS стеком. Зверніть увагу, що немає необхідності підписувати кожен пост, оскільки ваша інформація легко доступна через гіперпосилання на ваше ім'я.
додано Автор Henry Taylor, джерело

Спробуйте це посилання на блог Geocortex - це є пов'язані з ArcCatalog, не відкриваючи взагалі (висять) і допомагали мені.

1
додано