Автономна альтернатива OneNote/Evernote

Чи є хороша альтернатива OneNote/Evernote з такими функціями:

1) Використання назавжди. Немає блокувань підписки, як у Office 365

2) Офлайн. Немає завантаження в ЦРУ/КДБ, як в Evernote.

3) Всеїдний для кількох форматів: зображення, веб-сторінки, посилання, аудіо-відеокліпи тощо.

9
Для якої операційної системи? Windows, я припускаю? А які основні функції вам потрібні? Ви повинні вказати їх у своєму запиті, щоб навіть люди, які не знають, що OneNote/Evernote можуть рекомендувати програмне забезпечення.
додано Автор Dave Ward, джерело
Чи потрібно синхронізувати з кількома пристроями, або ви збираєтеся використовувати його на одному комп'ютері з вікнами?
додано Автор AndrewS, джерело
Синхронізація - це плюс, але без відправлення на сервер третьої сторони. Інакше не потрібно.
додано Автор marc.d, джерело
Ви завжди можете спробувати отримати стару копію OneNote ....
додано Автор Roland, джерело

6 Відповіді

Спробуйте KeepNote спробувати. Працює на Windows, Mac, Linux. Але не мобільний. Оскільки вимога в автономному режимі та синхронізація необов'язкова, вона може працювати для вас.

Це дозволяє вкладені файли, форматування багатого тексту. Нотатки створюються як html, тому блокування не відбувається.

2
додано
Також +1 для збереження повідомлень. Ви можете експортувати нотатки до хмари, а потім переглядати, завантажувати, редагувати, а потім повторно завантажувати. є програми, які роблять це автоматично
додано Автор Zanneth, джерело

Мається на увазі два варіанти, коли ви стверджуєте, що ви хочете, щоб він був повністю в автономному режимі і все ще здатний обробляти декілька форматів:

  • A personal wiki with local storage – Multiple exists, and which to choose requires more information. But just to mention a few: MdWiki, TiddlyWiki, MoinMoin could all possibly fit your requirements.
  • One or multiple mind maps – These can also be used to organise large amount of offline information, and as such replace onenote/evernote, some notable from a long list of mind mapping software: FreeMind, XMind

Дивіться в будь-який з них, оскільки вони можуть відповідати вашим потребам, і якщо ні, будь ласка, поясніть, що саме ви хотіли б замінити у вашій альтернативі EverNote/OneNote, оскільки питання насправді досить широке.

1
додано

No-one has mentioned so far that OneNote works offline when you purchase it. For example with Office Home & Student 2016 for PC you will get OneNote which will work completely offline.

Таким чином, всі ваші 3 вимоги можуть бути виконані.

1
додано

Я використовую Notepad ++ для отримання загальних записок і TortoiseSVN для Windows. Існує також SVN для MAC і Linux. Я також використовую SVN і Git (але більше SVN, тому що TortoiseSVN лише кілька кліків, і я з ним знайомий). І SVN і Git, я вважаю, всеїдні.

Ви можете синхронізуватися з Github і налаштувати приватні сховища, які можуть працювати для вас. Існує плата за приватні сховища. $ 7/mth за 5 репо.

Не впевнений, що це допоможе вам. OneNote/Evernote є набагато більш повнофункціональним, хоча і з підсвічуванням та додатковими функціями для запису. Notepad ++ має деякі додаткові функції, такі як підсвічування синтаксису для коду, але це все ще відносно базовий блокнот.

0
додано
Notepad ++ - дуже хороший редактор, але тільки для тексту. Це не дозволяє, наприклад, редагувати файли з зображеннями.
додано Автор Richard Crowley, джерело

Evernote має функцію "місцевий ноутбук". Ноутбук, створений як локальний, не синхронізується з серверами Evernote, ані з іншими пристроями користувача.

Ця функція доступна у безкоштовних облікових записах, на Windows і Mac. Ніяка гарантія що це не триватиме вічно, але ви приїжджаєте принаймні 'offline' та 'всеїдні' частини!

0
додано

Ви можете спробувати теги TagSpaces ( http://tagspaces.org ). Вона все ще перебуває у важкій розробці, але має підтримку багатьох типів файлів і повністю відсутня. Для підтримки перехресних пристроїв його можна поєднувати з Google drive або dropbox.

0
додано
Я міг би запропонувати TagSpaces себе, але Dims говорить у 2), що він хоче повну автономну версію, яка, принаймні, видаляє підтримку крос-пристроїв через Google Drive або Dropbox.
додано Автор AndrewS, джерело
Це значно відрізняється від OneNote.
додано Автор JasonMichael, джерело