Чи є така річ, як електродинамічна акустична гітара?

Я повний нуб до гітари (ні, музика) у дорослому віці. Я вважаю, що багато вночі граю, коли решту будинку хочеться спати або, принаймні, не почути мою жахливу гру гітари. Я граю акустичну гітару

Рішенням цієї проблеми є електроакустична гітара, яка має дуже низький вихід із звукового отвору, але нормальний вихід на електрокомісі. Тоді я зможу зв'язати це з навушниками і зробити так багато шуму, як мені подобається. Я був Googling далеко і або цей тип гітари не існує, або я Googling в неправильних умовах ...

Чи існує цей тип гітари? Якщо ні, то чому б і ні?

2
Ви також можете використовувати звукову оболонку ( приклад ).
додано Автор MtL, джерело
Акустична гітара, як правило, розробляється так, щоб вона була гучною та добре акустичною, тому що це майже завжди те, що потрібно від інструменту в умовах виконання. Чому б не просто зіграти нормальну електричну гітару в ситуаціях, коли вам потрібно бути спокійним?
додано Автор topo morto, джерело
Не насправді відповідь, крім відтворення електричних, не підключивши його так, що тихіше ви можете придбати щось на зразок vox amplug.
додано Автор D.Topliss, джерело

7 Відповіді

Такі гітари називаються Silent гітари . Спробуйте вказівників у статті Вікіпедії або пошукайте термін "тиха гітара" з цитатами навколо нього в пошуковій системі. Вони сильно відрізняються від електричних гітар, і ви не можете розумно практикувати пальців на електричній гітарі, оскільки вона збиратиме нігті.

13
додано
Марк Нопфлер та Ліндсі Букінгем хотіли б написати ...
додано Автор Pat, джерело
@AlanSutherland - абсолютно не погоджуюсь. У мене було кілька років, через грати сміттєві гітари. Тоді я навчився створювати, з половиною гідними гітарами, і не мав зворотного зв'язку на 50 років. Ви, звичайно, не хочете їх на пальцях у будь-якому випадку.
додано Автор Nicholas, джерело
Друге це пропозиція. Я використовую аналогічний предмет - "тиха віолончель"
додано Автор Molmasepic, джерело
Чому електрична гітара розщеплює ваші нігті більше, ніж сталева струна акустична?
додано Автор topo morto, джерело
@BigTobster, майте на увазі, що "тиха гітара" - це щось з маркетингових термінів - наприклад, SILENT гітара є торговою маркою Yamaha для інструмента, який має п'єзоелементний (а не магнітний) пікап, але він як і раніше є типовим електричним гітара
додано Автор topo morto, джерело
@topomorto сталевих струн та електричних струн обидва пальці, початківці повинні почати на нейлонових струнах, щоб наростити свої мозолі. вам не потрібно, але це більш м'який спосіб створити ваші пальці
додано Автор arsmath, джерело

Коли ви говорите акустику, я припускаю, що це одна з сталевих струн. Це може бути набагато тихіше, з пристосуванням, що йде в звуковий отвір, щоб зупинити викидання шуму. Те ж саме стосується класичної гітарної форми, яка в будь-якому випадку буде дещо спокійніше.

Якщо ви звикли до сталевих струн, то відповідь - це тверде електричне тіло. Дуже маленький шум від самої гітари, але підключається до власного задоволення. Дія та легкість гри можуть бути поліпшенням того, що у вас вже є. Струнги можуть відчувати себе і краще. Ви не зруйнувати нігті чи пальці. Якщо ти просто збираєш, а не дрімаєш, то ніхто не буде пробуджений.

Ви також можете розглянути можливість грати в іншому приміщенні або отримати своїх дітей, щоб дружити з тими, хто любить спати в їхньому будинку ...

7
додано

Подорожна гітара та аналогічні - згадані в статті Вікіпедії, пов'язані в відповіді користувачем26522, є дуже хорошим варіантом.

Інший варіант - це деякі з "акустичних електричних" гітар, зроблених гітарами Годіна, зокрема серією Multiac . Вони дуже схожі на тверде тіло електричним, але мають невелику камеру, яка дозволяє використовувати датчик нижнього сідла, щоб забезпечити більш акустичний звук на додаток до humbucker для більшого електричного звуку. Деякі їх гітари призначені для того, щоб виглядати і відчувати себе більш акустичними та звуковими, більше схожими на акустичні, ніж суто електрогітари, такі як Fender Strat або Gibson Les Paul. Тут є посилання на сайт Godin Сайт Guitat Godin - Multiac Series Нижче наведено зображення деяких гітарів Годіна, які я називаю "акустикою твердого тіла".

enter image description here enter image description here

Зверніть увагу на те, що ці гітари не мають звукового отвору, і на зображенні є графічний еквалайзер зверху, але не ручки під сідлом, що перешкоджатиме відбиванню пальм або пальцем. Підключіть підсилювач VOX для практично безшумної практики або підключіть до підсилювача (або системи ПА), коли ви вирішите показати вашій родині, наскільки добре ви ставите на свій інструмент.

Весело проведіть!

4
додано

Акустична гітара не збирається працювати для вашої ситуації. Це занадто голосно. Електрична гітара все одно буде шуміти, коли ви її граєте, але не настільки ж акустична. Швидше за все, ви можете підстрибнути на електроприводі і не турбувати нікого, доки ви перебуваєте в іншому приміщенні. У тій же кімнаті, напевно, вистачить шуму, щоб хтось не спав.

Ви можете знайти безліч підсилювачів для навушників для електрогітар. Це те, що ви хочете. Деякі витрати складають лише 20 доларів США.

1
додано

Перевірте акустичні гітари Line 6 Variax. Натуральний звук дуже тихий, як електрична гітара, а потім акустичні гітарні звуки моделюються в цифровій формі, так що це не "справжня" акустика, але вони все ще звучать дуже добре. Ви навіть можете змінити стиль гітари та цілий ряд речей, таких як тюнінг, капо і т. Д. Просто змінюючи налаштування.

Ось відео, яке я знайшов на Youtube, демонтуючи його.

<div class="youtube-embed"><div> <iframe width="640px" height="395px" src="https://www.youtube.com/embed/YUZ0ocHeCd8?start=0"></iframe> </div></div>

0
додано

Є цілий ряд можливих рішень; Yamaha створює тиху гітару, яка має часткову рамку та використовує (я вважаю, що перетворювач посилює звук), Гібсон використовує для створення моделі Чет-Аткінса як в нейлоні, так і в сталевому ряду, в якому використовувалися пізо-цуценят. Деякий з Гібсона мав міцне тіло, але мав звуковий отвір і акустичний звук, який пролунав і підсилювач. Ви також можете знайти підсилювач або педаль, яка дозволяє використовувати навушники.

0
додано

Електрогітари відносно спокійні, коли ви носите навушники. Вони роблять акустичні педалі, які зробить звук електрогітари акустичним. Але грати на електрогітарі інакше, ніж акустична гітара. Наприклад, електрогітари мають струни ближче, відстань між струною та ладом ближче, а електрогітари можуть натискати більші ноти. Насправді я віддаю перевагу електричним гітарам з цих причин.

0
додано