Чи важливо досліджувати тему вашого роману/історії, перш ніж писати його?

Припустимо, ви пишете розповідь про магію. Чи повинна вона базуватися на реальних фактах і справжній магії, або ви можете просто скласти все, і вона не повинна базуватися на реальних фактах?

2
Ви маєте на увазі "існуючі магічні системи в інших книгах/фільмах/..."? "Реальна магія" не має ніякого сенсу.
додано Автор Maksym Kozlenko, джерело
Що саме ви маєте на увазі під "справжньою магією"?
додано Автор ben sen, джерело
Чи можете ви змінити назву, щоб краще відобразити запитання, яке ви запитуєте?
додано Автор hashiramaxmadara, джерело
Досліджуючи нові речі, тому що ви пишете про них, це найцікавіше.
додано Автор theJollySin, джерело

8 Відповіді

Це, мабуть, неможливо для перевірки фактів, тому що, принаймні для більшості з нас, магія не є реальною. Ви можете вивчати існуючі вигадані або міфологічні системи магії, але "факти", які ви знайдете про ці творіння, не матимуть більше реальної речовини, ніж що-небудь, що ви могли б створити самі.

Таким чином, на відміну від багатьох предметів у творчому письмі, магія не вимагає великих досліджень та перевірки фактів. Але замість цих виснажливих завдань, він пропонує ще більш складний виклик.

Магія має сенс у світі, який ви створюєте.

Незалежно від того, якими правилами вона керується, вони повинні бути послідовними і обов'язковими для всієї історії, а також у всіх продовженнях і відгалуженнях. Якщо практично неможливо заклинати під час ранніх розділів вашої казки, то неможливо "з магічною причиною" стати легше, коли пізніше ваш герой повинен успішно кинути його або померти. Потрібно бути причиною, чому тепер ваш герой може робити те, що раніше не міг. Без таких причин ваша чарівна система - це просто привід для ледачого письма.

На додаток до сенсу, ваша магія повинна відповідати вашому світу. Ви повинні бути обережні, щоб не випадково зробити ваші магічні користувачі надзвичайно потужними. Якщо середній маг може кинути вогненну кулю з руйнівним діапазоном і ефектом, то чому ж не-магічні користувачі навіть тренуються для бою. Батальйон кваліфікованих фехтувальників не міг стояти в чесній боротьбі з одним вогневим магом. Вони ніколи не потраплять у межі діапазону.

Отже, підсумовуючи, магія у ваших творчих творах повинна підкорятися правилам, встановленим в інших вигаданих і міфологічних творах? Ні. ... але вона все ще повинна підкорятися своїм власним правилам і правилам написання.

  • Продовжуйте писати!
6
додано

Ви можете створити абсолютно що-небудь .

Якщо у вас є потреба знищити закони природи, часу, простору і що-небудь ще, ви можете це зробити. Ніхто не може перешкодити вам створити власну систему магії з нуля. Ніщо, що ви пишете, не повинно відповідати будь-якій існуючій системі, будь то фактична чи вигадана.

Коли ви починаєте історію, у вас є порожній чек, табула раса, порожній чек, карт-бланш і необмежена дискреційна влада, щоб діяти на будь-який і всі ці речі.

Це може бути мудрим, щоб системи в рамках вашої історії самостійно - просто щоб уникнути плутанини ваших читачів занадто багато, але це не означає, що вони повинні вписуватися в що-небудь ще в даний час.

Просто швидке слово попередження: практично, це не найпростіше.

Удачі.

3
додано

Дослідження є невід'ємною частиною на шляху автора. Будь то вигадане чи не вигадане письмо.

У вигаданому творі ви не можете зробити "Das Rad neu erfinden" (німецька мова "Reinventing the wheel"). Це означає: Ви не завжди можете створювати нові речі про речі, які вже існують. Таким чином, у цьому випадку, ви повинні дослідити. Якщо ви хочете створити чарівну систему, зрозуміло, що вам доведеться досліджувати справжню магію. Намагайтеся зрозуміти закони магії, подумайте про те, що найбільше відповідає вашій історії, поєднуйте речі. Але найважливішою частиною роботи в цьому випадку є: дослідження.

Той же випадок і з вигаданими істотами. Цілий місяць я просто досліджував міфічні та фантастичні істоти, щоб написати один символ. Для людей, які (грубо кажучи) живуть у фентезі книг і світах, він відчуває себе більш автентичним і зручним, якщо ви досліджували вашу тему і засновували навіть невеликі зміни на ваших дослідженнях. Чорт, за один проект я навіть досліджував богів і їхні сили, сімейні зв'язки і так далі.

Бачите, навіть для вигаданих письменників дослідження є основною частиною їхньої роботи. Без неї це було б і трохи нудно.

3
додано

Ваше запитання можна прочитати двома способами: ви говорите про магію сцени або про фантастичний світ з реальною робочою магією?

Якщо ви пишете про сценічну магію, ви обов'язково повинні виконувати свої дослідження: існуючі трюки на сцені, як вони робляться, галузеві практики тощо. робиться на сцені, не пояснюючи, як це зроблено. Але ви не хотіли б придумувати заплутане пояснення трюку, який, насправді, дуже простий, наприклад, так? І ви не хотіли б незнайомо писати про практики, які промисловість вважатиме неетичною, як якщо б вони були нормою. Дослідження надає вам фундамент, на вершині якого ви будуєте свою історію. Дослідження не покликані обмежувати вас - немає причин, чому ви не повинні вигадувати власні. Але дослідження допомагає вам уникнути помилок, а також відправити свою фантазію в нові напрямки.

Якщо, з іншого боку, ви пишете про фантастичний світ з функціонуючою магією, то сама чарівна система - це ваш майданчик, як вказують інші відповіді. Ви можете базувати його на деякому існуючому фольклорі, або ви можете зробити це з нуля. Ви можете надати багато подробиць про це, або зовсім небагато, - що краще підходить для вашої історії. Однак, існують інші аспекти історії, які ви, можливо, потребуватимете для дослідження. Чи плануєте ви велику війну між Добром і Злом? Ви повинні дізнатися про війну. Чи будуть ваші персонажі мати справу з ворожою місцевістю? Ви хочете дізнатися про виживання в цих умовах. І т. Д.

2
додано

Це залежить від того, наскільки тісно ви хочете дотримуватися реальних умов.

Однією з причин дотримуватися принципів реального світу є те, щоб користувачі використовували своє розуміння того, як працює світ, намагаючись зрозуміти ваш роман.

Поза певною точкою, однак, це не може допомогти. Наприклад, у «Романсі трьох королівств» (один з класиків давньокитайської літератури), всі персонажі мають кілька різних назв, що ускладнює відстеження того, хто що робить.

З моїми власними (Бронзовим віком + магія) новелами, які почалися в Єгипті, у нас є фараони, які мають півдюжини, у тому числі і ім'я трона ... перевірте, наприклад, це з вікіпедійської статті про Amenemhat .

Королівський титуляр Prenomen (Praenomen) Німаатр Nj-mˁ3t-Rˁ [1] Той, хто належить до Маату Ра

Номен Аменемхат Jmn-m-.t3.t [1] Амон знаходиться спереду

Ім'я Гора Aabaw -3-b3w [1] Великий Бас

Невидиме ім'я Itjijautawy [1] Jṯj-j3wt-t3.wj Той, хто успадкував дві землі

Золотий гори Wahankh W3ḥ-ˁnḫ [1] Постійне життя

Гаразд так розрізняти його і його сина Аменемхата # 4 Я назвав сина Аменемхата і батька своїм тронним ім'ям або Німаатре.

Але це стає гірше - тому що єгиптяни мали тільки три голосні, і ddth bthr wrtng dwn th vwls whn твій wr wrtng.

Так для сучасного використання ми маємо тенденцію вставити 'e' де ми думаємо вони мали vowel але ми не переконуємось що що.

Отже, більш відомий (у наш час все одно) фараон: Рамсес. Ми досить впевнені про Рамс біт, і е навіть не здогадки, вони просто заповнювачі.

Таким чином, Amenemhat - або Amnmht, другий - більш «автентичний», але читати набагато складніше.

Аналогічно у що пункт у Бронзовому Віці деякі речі ми дуже берумо належне на щоденній основі наприклад карбуюча та чоботи не були винайдені все ще.

Неважливо, що більшість мирян, якщо їх просять, скажуть, що вони думали, що єгиптяни винайшли колісниці, але колісниці були фактично імпортною технологією.

Тому я міг би грати на стереотипи, або я міг би прагнути трохи більшої історичної точності.

Однією з речей, які я дізналася пізніше, було те, що всі дослідження, які я зробив, були цінні. Більше (можливо), ніж моє письмо. Тому що в освітньому середовищі - навіть якщо це лише сотні посилань на зовнішні джерела - ви можете використовувати це.

Подумайте про це, можливо, як еквівалент електронних книг DVD-додатків.


Я б також запропонував вам зіграти свої сильні сторони (і що ще важливіше ваші слабкі сторони). У мене є трохи ідіосинкратичного стилю - який завжди буде важче читати, ніж хтось, хто зробив десять років журналістики, коли вони пишуть до п'ятого класу чи нижчого рівня читання, і що його побили в них редакторів протягом багатьох років.

Через це мені потрібно намагатися не нав'язувати читачам додаткове пізнавальне навантаження.


Що стосується аспектів світової майстерності ... ви можете спробувати отримати підхід Сандерсону, коли ви намагаєтеся з'ясувати всі наукові основи і правила і мета-правила, за допомогою яких ваша магія діє, а потім догматично дотримуватися їх. В іншому випадку ви начебто змушені переходити до шаблону «вчитися в школу», де ви повинні пояснити магію очима того, хто її вивчає.

Інакше ваш читач не матиме міцного якоря, коли йдеться про магію. І це може бути потенційно незадовільним. О, дивись, він потрапив до остаточного протистояння з Темним Оверлордом Всесвіту і всім разом він був фракціонував міктацію, як і будь-який інший чарівний користувач, але тепер, коли чіпси опускаються, він миктує фрабюляцію !!! Божевілля !!! О чекайте, це спрацювало.

Звичайно, це може працювати - напр. в «Привидів-привидів», де вони перетинають потоки і підривають марш-чоловіка. Але якщо ви робите це, ви ризикуєте визнати цю картину або просто назвати її Deus Ex Machina. (Див. Також: Тернер часу).


Якщо ви просто викривляєте його, наскільки ваша система налаштувань і чарівності йде, я думаю, що це допомагає бути послідовними - або, якщо ні, то (наприклад, ваш головний герой має підмножину правил, пояснюється їм) - то нехай це буде погані хлопці, які спочатку порушують встановлені правила (і найчастіше), і роблять це, щоб отримати перевагу над вашим героєм (ами). Серед іншого, вони змушують їх виглядати страшно і небезпечно і розумно, тому що вони зрозуміли те, що ніхто не робив, і це дало їм велику перевагу.

2
додано

Складайте все що завгодно (без порушення авторських прав і торгових марок).

За межами законів про інтелектуальну власність, вся справа в фантастиці полягає у здійсненні своєї фантазії.

Проте, якщо ви пишете для читачів (не тільки себе та своїх розваг), то вони очікують, що певні речі будуть правдивими щодо вашої історії; і якщо їм це не подобається, вони просто не будуть купувати.

Велика частина цього сайту присвячена цим неписаним очікуванням читачів і те, що виключає їх або примушує їх припинити читання або відчути, що вони витратили свої гроші, або навіть активно образити і зневажити авторську роботу як помста, так і державної служби.

Зокрема, представники читача, з точки зору агентів, видавців і професійних критиків: вони провели кар'єру, дізнавшись, що читачі захочуть прочитати, так що якщо ви не будете самостійно публікувати, ви повинні передати цих ворогів: його продажність, щоб вона могла продати її видавцеві і зробити кілька доларів для вас обох; і як агент, і видавець матимуть на увазі те, що критики могли б сказати про це.

Я не буду вдаватися в усі деталі, але читачі чекають розумної послідовності магічних систем, персонажів і налаштувань. Незважаючи на те, що ви можете зробити все це (і я), це може бути важко підтримувати це почуття послідовності, якщо ви не робите ніякого планування або дослідження взагалі. Якщо ваше налаштування середньовічне, ви порушуєте послідовність, якщо ваші персонажі знайдуть чарівні айфони або літаючі тарілки, які вони можуть пілотувати, або раптово виявити на півдорозі історію, що вони мають телепатію, бо це було зручно для вашого сюжету.

Але відповідь так, ви безумовно можете просто зробити це з нуля, як ви йдете разом, і не відчувають себе погано про це; Я роблю це. Зазвичай я роблю кілька проходів через свою готову історію, щоб забезпечити послідовність, і часто буду малювати карту мого світу, коли я йду разом і потребую нових місць.

Я є письменником відкриттів, і я навчила себе трюкам, щоб бути успішним. Можливо, ви занадто --- Оформлення його, як ми йдемо разом, як ми працюємо.

1
додано
"або раптом виявити на півдорозі історію, що вони мають телепатію" Ах, так. Телепатія - це одне. Інша справа - телепатія, що з'являється на півдорозі історії. Якщо ви збираєтеся її мати, а потім зробити його частиною світу, і переконайтеся, що те, що відбувається в світі, має сенс у світі, де (такого роду) телепатія (з тими обмеженнями ) існує!
додано Автор Michael Kjörling, джерело

Так, абсолютно, але це не може бути в традиційному сенсі цього слова.

Для всього, що знаходиться поза магічною системою, дослідження необхідне для того, щоб історія, як мінімум, не вимагала надмірного призупинення невіри. Елементи повинні мати сенс навіть (або особливо) в обстановці фантазії, інакше він викидає читача з історії, і вони не повернуться до нього. Вам не потрібно бути експертом, але принаймні, загальне розуміння того, як працюють речі, потрібні для того, щоб історія була захоплюючою, і щоб ви могли обґрунтувати, чому щось поводиться так, як це робиться.

Як письменник, ви повинні бути в змозі продемонструвати послідовність і пояснити, чому речі не такі, як очікується

Це вдвічі вірно для магічних систем, які ви створюєте. Очевидно, дослідження магії обмежуються існуючими системами, створеними іншими. Ви хочете щось інше? Блискуче! Тим не менш, дослідження приходить в вас не просто зробити це, як ви йдете разом. Дослідження необхідне для забезпечення внутрішньої послідовності, і ця послідовність є ключем до створення магічної системи. Навіть для авторів відкриттів потрібна послідовність, і ви повинні мати розуміння того, що ви пишете. Ви не можете розпочати оповідання, коли один тип магії може бути використаний лише тими, хто має королівську кров, тільки щоб кожна людина та їхня собака використовували її на півдорозі другої книги не з іншої причини, ніж ви забули, що мали створено.

Отже, дослідження, необхідне для вашої власної магічної системи, не зосереджено зовні, це полягає в тому, щоб ви встановили послідовність і зрозуміли, що ви створюєте.

1
додано

Все залежить від ваших цілей і цільових читачів.

Якщо ви хочете чогось реаліста і уникайте наївних підходів, ви повинні багато чого вивчити за темою, особливо якщо ви очікуєте, що ваші читачі вже щось знають про це. Навіть якщо ви глибоко вивчені, очікуйте, що деякі фахівці вказують на те, як ви новачок. Якщо ви орієнтуєтеся на широку аудиторію, там будуть фахівці, які роблять це ... або ривки, думаючи, що вони є експертами.

Ви також можете слідувати наївному підходу. Це може бути мотивовано стилем вашого оповідання, атмосферою вашої історії. Це може бути поетичним. Або тільки те, що потрібно для дітей. Але, навіть у цьому випадку, ви не можете уникнути хоча б невеликого вивчення теми, якщо ви не хочете робити дурня.

Що стосується магії, то обидва підходи можуть працювати. Все залежить від вашої історії. Ви можете подивитися в старих загадкових спогадах або дізнатися про Кабале. Прочитайте папірус Ані, і так далі, якщо ви хочете, щоб ваша історія занурила її коріння в реальність. Ви можете вивчати історію ілюзіонізму і грати з деякими неясностями з магією, реальною або фальшивою.

Якщо ви хочете написати фантазію, ви можете уникнути досліджень, але очікуєте, що деякі експерти порівнюватимуть з вже написаними магічними системами, і знаходячи, що ваша робота не настільки оригінальна - і знецінюєте її.

1
додано