Fiction Writing - чи все це було зроблено раніше?

Це простий факт, що існує більше книг, які існують зараз, ніж одна людина може прочитати за все життя. Додайте до цього припущення, що всі сюжети, теми та жанри були досконально вивчені, і я приходжу до висновку, що ніхто не повинен писати нічого «нового» довго, довго.

Перед обличчям цієї логіки і океану збору друкованої продукції, я відчуваю, як збирати величезну купу моїх улюблених томів, знаходити десь затишно і просто згортатися, щоб прочитати їх. Можливо, є й інші, які відчувають себе так.

My question is: your personal opinions aside, what facts, references, or specific expertise can you offer to counter the idea that it's all been done so many times before and that to continue writing fiction is a pointless exercise?


Research: There have been some good questions about writer's block (Help! I've got Writer's Block/What are the reasons behind Writer's block?) and motivation (How can I get into the mindset to write?), but most of them focus on what to do when we're confronted with a blank screen or a stalled project, not (as I'm interested in): what gets us in front of the screen in the first place.

11
Коментарі не для розширеної дискусії; це бесіда переміщено до чату .
додано Автор Michael Kjörling, джерело
Так! Так! Це я, @Jeff. Хоча і з більш ніж 1% божевіллям. : D
додано Автор robertcday, джерело
Спасибі, @Standback - деякі з цих відповідей дуже корисні для мене. (тепер уважно спостерігайте, як я вставляю мову в щоку). Я просто думав про те, щоб задати наступне запитання до цього питання під назвою "Письмові запитання - чи всі вони були запитані раніше?" Але тоді я подумав про себе "можливо, так, але все одно - завжди є нові нахили і перспективи". А тепер я дивлюся з вікна і помічаю, як це синє небо вміщує солодкий горщик із золотим теплом і світлом, і я посміхаюся, і думаю собі: "У мене є частина цього", і тому я натискаю "Додати коментар" і вийти на прогулянку. Латери, мій друг. :)
додано Автор robertcday, джерело
Це суть "Важливості бути (трохи) зарозумілим як письменник" .. Ви повинні бути досить зарозумілі, щоб вірити, що у вас дійсно є щось нове, що ніхто ще не створив до цих пір. writersdigest.com/editor-blogs/guide-to-literary-agents/…
додано Автор Reshma, джерело

8 Відповіді

Я впевнений, що кожен може погодитися, що будь-яка книга, яка проаналізована в будь-якому класі літератури, розглядається не лише як робота, а й у контексті часу, в якому вона була написана. Сюжет, теми, персонажі завжди досліджуються, обговорюючи, чому автор вирішив зробити вибір, який він чи вона зробив, і що могло б вплинути на них.

Володар кілець завжди виховувався як відображення Першої світової війни, про те, щоб убити пересмишник, про який говорили у зв'язку з расовою напругою 50-х і 60-х років в Америці. Навіть якщо вони опиняються позачасовими класиками, які можуть користуватися десятиліттями пізніше, читачі зможуть глибше зрозуміти романи, зрозумівши їх витоки і те, що вони представляють.

Перемотка вперед до сьогоднішнього дня. Світ змінюється надзвичайно швидко. Наше життя не те саме, що було 5 років тому, і десять років тому знову було інше. Я хотів би стверджувати, що більше книг потрібно писати, щоб відобразити часи, в які ми живемо, оскільки час змінюється на стільки швидких темпах, що майбутні покоління потребуватимуть тисячі творів, щоб зрозуміти, що відбувається .

Brexit, підйом націоналізму, найдовший службовий монарх в британській історії, Pokemon Go, Проект Yewtree, так звані ісламські державні вибухи, невміння блешні, Бенедикт Камбербетч. Чи може хто-небудь передбачити будь-який з цих речей у будь-який час у минулому, або зрозуміти їх у будь-який час у майбутньому? І це обмежується лише останніми п'ятьма роками на острові в 65 мільйонів людей, в світі, населеному 7 мільярдами.

Це все, що не буде в роботах років тому, і якщо ніхто не пише про них зараз, то ніхто більше не може. Якщо є щось, що тільки діти 90-х років зможуть зрозуміти, то це означає, що воно має бути дитиною 90-х років, яка буде писати роман, який говорить на ціле покоління. Звичайно, сюжет, персонажі та теми можуть бути похідними від попередніх робіт, але вони можуть бути об'єднані унікальним способом, щоб відобразити досвід, яким поділився лише одне покоління людей.

Отже, потрібно мати нових письменників, щоб розповісти ті ж самі історії таким чином, що тільки вони та їхні колеги дійсно зможуть оцінити. Ми повинні відображати наш світ через форму мистецтва, яка вижила тисячоліттями, але змінюється з кожним десятиліттям. Світ ніколи не може бути зроблений з новими письменниками, тому що це ніколи не буде зроблено з новими історіями для них.

10
додано
Не забувайте #MeToo
додано Автор MFH, джерело

І все ж якимось чином щорічно нові автори продають блокбастери і заробляють мільйони доларів.

Дж. К. Роулінг пішов від нікого до того, щоб коштувати майже півмільярда доларів. Так зробив Ден Браун, так зробив і Стівен Кінг, щоб назвати декілька, так і багато інших - І це просто на їх частці прибутку , їх продажі знаходяться в багатомільярдний діапазон. Індустрія розваг з фундаментом у написанні художньої літератури повинна коштувати $ трильйони.

Очевидно, ніхто не купував би їх роботу, якщо вони не знайдуть її новою і цікавою. Саме тому:

Додайте до цього припущення, що всі сюжети, теми та жанри були ретельно вивчені,

це дерьмо; помилкове припущення.

Що стосується всіх книг, що там: світ постійно змінюється, технології постійно просуваються. Це 2018 рік, і ніхто на Землі не бачив Землю 2019 року. Немає хороших історій, написаних у 1970 році про підлітків з мобільними телефонами та Інтернетом, або молодих супергайдерів, які знищують світову економіку. Будь-який, що приїжджає віддалено близько, сьогодні впаде на вухах, занадто складних для підтримки їхнього припинення невіри, занадто багато деталей буде неправильним і не може бути передбачено.

Те ж саме стосується фантастичних світів. Кожна людина унікальна і зростає унікальним шляхом з унікальними переживаннями, навіть двоє близнюків можуть сперечатися, і мають різні віхи з різними людьми. Тому кожен вигадує різних персонажів, базуючись на тому, що вони хочуть бачити, і таким чином кожен створює різні розваги.

Сенс читання художньої літератури полягає не в тому, щоб зрозуміти структуру історії, а в тому, щоб познайомитися з новими людьми і весело провести час.

Це не має значення, якщо сюжет може бути забитий на одній сторінці або схожий на мільйон інших ділянок. Якщо це роблять нові персонажі, на новому місці, і ми не знаємо точно до слова, як це вийде: це може бути цікаво.

Так, звичайно, я знаю, спостерігаючи за Шерлоком або Елементарним , або за півдюжиною інших супер-детективних шерлоківських, показує, що в типовому епізоді буде введена головоломка, відбудеться розчарування неправильні лідери і тупики, то це буде вирішено, і світ скине, щоб зробити все це знову на наступному тижні. Так чому ж ми все ще дивимося? Що робить цю формулювальну історію цікавою для п'ятдесяти серій підряд?

Що стосується цього питання, чому дивитися будь-які формулі розваги, як конкурс шоу для співу або танців або приготування їжі, або спорту? WHY чи вони розважають, навіть якщо ми знаємо, що хтось переможе, інші втратять?

Ми дивимося, читаємо і слухаємо через персонажів, ми, люди, маємо унікальну здатність, враховуючи decent писати/діяти, припиняти невіру і відчувати себе реальними і вигаданими персонажами ми поділяємо їхню подорож і емоції. Зробити кожен новий персонаж іншою історією.

Незалежно від того, скільки книг написано, завжди будуть нові персонажі, як завжди будуть нові люди. У старих книгах культура їхнього часу відображається в письмовій формі, подобається їй чи ні, і вони стають застарілими і анахронічними. Незалежно від налаштування; фантазія або реальність або scifi, в минулому, майбутньому або сьогоденні, нові читачі хочуть символів, які відчувають, як вони відчувають, і чим далі книга відступає в минуле, тим менше шансів.

Історія потребує сюжету, як людина потребує скелета. Абсолютно необхідність, і так, всі скелети дуже схожі з відмінностями, які важко згадати: ми можемо класифікувати їх усі приблизно на два типи; чоловік та жінка. Або йдіть далі і поділіть скелети на більше класифікацій, як дитина і дорослі, розбиті або відсутні частини. Але коли в скелеті є плоть, то це менш важливо і те, про що ми дбаємо, - це тіло, що вона виглядає, що вона думає і говорить, і це те, що є справді справді унікальний для кожної людини: це тіло. І це дійсно унікальна в кожній книзі: не сюжетний каркас, а (в гарному листі) унікальні персонажі, які є плоть на цих кістках, унікальна головоломка, яку вони повинні вирішити.

9
додано
@ Mike.C.Ford Напевно, як відповідь на таку ж кричуще неправдиву претензію, так і бенедикт, що грає Шерлок у новій сучасній обстановці, як пізній дитина-бумер/рання тисячоліття, є прекрасним прикладом знову старий символ. Звичайно, оригінальний Шерлок, що виростає в сучасний час, буде здатний зламати мобільні телефони, і, як американський сучасний перезавантаження Елементарний , буде знати, як відстежувати людей онлайн і братиме участь в онлайн-форумах. Я б сказав, що ми обидва вдячні за чудову роботу!
додано Автор Amadeus, джерело
@ Mike.C.Ford Ha! Не тільки задоволення для акторів, але і дивовижний спосіб продати кожному два квитки на ту ж п'єсу! І ви маєте рацію, принцип дотримується навіть у екстремумі: той самий скрипт, налаштування, час відтворення 24 години, один і той самий <>ауденція </> і просто перемикання ролей, новий Через те, що символи є важливими; кожен Франкенштейн і Монстр унікальні навіть при такій незначній зміні голосу і невербальному ставленні. Це було б здорово, щоб бачити ...
додано Автор Amadeus, джерело
Як нам вдалося відповісти на 2 хвилини один від одного, з майже однаковою відповіддю, і обидва посилання Бенедикт Камбербетч?
додано Автор Mike.C.Ford, джерело
Я б додав, як весело трохи дрібниць, що я побачив, що Бенедикт Камбербетч і Джонні Лі Міллер грають монстра д-ра Франкенштейна/Франкенштейна в театральній постановці, де вони чергували ролі щоночі. Здається, гра може бути абсолютно новою, коли всі умови залишаються ідентичними, але лише 2 актори перемикають ролі. Отже, якщо така незначна зміна в тому ж виробництві на сцені, або заснування Шерлока Холмса в сучасному Лондоні/Нью-Йорку, може відобразити значну зміну в історії, то насправді є нескінченна кількість книг, які можна записати.
додано Автор Mike.C.Ford, джерело
@ Mike.C.Ford Я так ревнивий! Я хотів побачити, що ТАК погано, але пропустив. Я думаю вони зняли це та інколи йому прибуває до cinemas ... ooh жовтень це прибуває знов !!
додано Автор D.M.N., джерело

Читання книги або навіть десятки з них ніколи не дасть такої радості, що і твоя власна воля. Всі книги падають дещо менше, ніж ви могли б зробити, якби ваша ідея була ваша. Вони обмежені думками, ідеями, сюжетами і персонажами чужої фантазії. Ваші власні історії вільні і безмежні.

Мій перший роман, 130 000 томове слово сидить роздрукований на краю мого столу. Я відмовився від спроби отримати агента для нього після ряду відмов, але радість, яку я отримую від перегляду цієї стопки паперу, ще набагато переважає будь-яку радість, яку я отримую від читання чужої купи.

My 130,000 word tome!

Коли я написав другу книгу, я вирішив відпочити від важких томів і просто написати щось веселе. Я любив кожну секунду, коли я пряжала, і в моїй думці герої стали так живі, що я не міг робити їм поганих речей, не плакаючи! Стверджуючи, що друга книга, дізнавшись стільки від випуску першого, була зовсім інший досвід, і я був охоплений хмарами (на якийсь час) реакцією, яку я отримав від агентів. Я б не торгував такою поїздкою в хмари для чого-небудь у світі, як би не було важкого падіння.

Чому турбуєшся? Занепокоєння, тому що розповідаючи ваші </а> історії, говорячи з ваш серце весело, cathartic, і радісно. Завершення роману - це ще одне досягнення, тому багато людей намагаються і не справляються. Як письменники, ми настільки втягнуті в необхідність зовнішньої перевірки нашої роботи, що ми забуваємо про радість, яку вона приносить. Але, wow, коли ви отримуєте що зовнішнє затвердження, це є одне пекельне ракета їзда у зірки.

НЕ РОБІТЬ це, тому що ця галузь важка - це є важка - але не зосереджуйтеся на цій частині. Робіть це, тому що, якщо ви цього не зробите, ви будете витрачати решту свого життя на питання, що могло статися, якби ви це зробили, і бажаєте, щоб у вас було.

7
додано
Ха-ха-ха ... так, не впевнений, що два рази я робив це радісно з будь-якого випадку !!
додано Автор D.M.N., джерело
Я прочитав перший рядок: Читання книги чи навіть десятки з них ніколи не дасть тієї ж радості, що і твоя власна воля , а думка буде тестемантом :),
додано Автор gokul, джерело

Досі не все було написано. Звичайно, існує обмежена кількість шаблонів , але існує нескінченна кількість історій для їх використання, і всі історії є новими варіаціями моделей.

Те, що мотивувало мене, було простою проблемою:
Я шукаю книги років у стилі Honorverse Девіда Вебера, який є серією, в якій я користуюся, незважаючи на деякі недоліки (Mary Sue Protagonist, Deus Ex Machinas, ...). Я прочитав десятки книг, які були запропоновані мені, і жоден з них не був подібним. Звичайно, вони були військовими науково-фантастичними, але всі вони були занадто різними за стилем і масштабами. Одного ранку я подумав про себе, ну, якщо ніхто не пише щось у стилі, що мені подобається, я думаю, мені доведеться це робити сам.

Я намагаюся писати, тому що історії, які я хочу прочитати, ще не були зроблені раніше. Я хочу розповідь, що поєднує в собі політичну інтригу, грандіозну стратегію, війну, де люди на жодній з сторін насправді не є злими, і, не в останню чергу, великі флоти стріляють один в одного, наближаючись до жорсткої наукової фантастики, але не надто важко. Я також не хочу, щоб персонажі Мері Сью та Деус Екс Махінас з Вебера. Ніхто інший не написав, що, незважаючи на тисячі науково-фантастичних книжок, які вже були написані, а це - для мене достатньо доказів, що не все ще було написано, ще залишилося багато розповідей.

Я в даний час більше в блоці письменників, тому що я виявив, що я насправді жахливий письменник, хоча для цього вже є багато порад щодо цього SE, що я в кінцевому підсумку слідую

6
додано

Моя особиста творча мантра прямує прямо з Меланхолії Харухі Судзумії :

Якщо він ще не існує, я повинен зробити це самостійно.

To the best of my knowledge, nobody has ever written a story combining the "save our school by forming a club" set-up of Love Live, with the pure destructive thrill of robot combat (complete with obligatory anime tournament arc). So I'm writing one, because I think it would be awesome.

Звичайно, як ви вже зазначили, неможливо бути повністю оригінальним у ці дні. Якщо б я мав долар за кожен раз, коли я щось спостерігав, і думав: "Це в основному [характер] з [однієї з моїх історій]!" Отже, у мене є власний висновок:

Якщо вона вже існує, я можу створити власну версію.

Жодних двох персонажів і двох історій ніколи не буде так само. У тих численних випадках, коли я стикаюся з характером, який нагадує мого, я намагаюся зосередитися на відмінностях між ними, а не на подібності. Звичайно, один з моїх персонажів має дуже подібну особистість, спосіб життя та навички, які встановлюються у Futaba Sakura з Persona 5 . Але ніхто ніколи не може звинуватити мене в тому, що я її розриваю, тому що їхні фізичні виступи та характерні дуги абсолютно нічого подібного.

And finally, the most important thing to remember: writing a story that's original is nowhere near as important as writing a story that's actually good. Someone's already written a story similar to the one you want to write? Make a better one.

5
додано

Я не думаю, що все вже зроблено. Є так багато можливостей, які можна зробити.

Був один раз Толкієн, який зробив популярними ельфи і гноми. Тоді ми маємо Лавкрафт з Ктулху і так багато інших. Я тільки думаю, що межі творіння встановлюються самими людьми.

Особисто я сумніваюся, що моє мистецтво може виконати, щоб створити щось нове. Можливо, через 20 років я можу спробувати зробити це, але не зараз. Люди, які читають фентезі чи фантастику довго після нових речей. Намагайтеся створити нову расу, зробіть для них фон і зробіть його історію. Ліміти призначені для порушення.

4
додано

Які методи? Я можу дати вам принаймні деякі ідеї.

  1. Просто пам'ятайте - це не все було зроблено раніше, і ніколи не буде. Саме тому пишуться нові книги і відтворюється нова музика. Письменники/художники вважають, що нинішній канон не має значення або недостатньо виразний для їх особистої ситуації, епохи або розуміння. У багатьох випадках існує новий матеріал, оскільки поточний матеріал просто вважається неадекватним. Зокрема, створюється новий матеріал, тому що мало матеріалу вважається достатньо товариським .

  2. Пам'ятайте, що ви особистість. Ніхто не був вам раніше, або ви будете знову. І ніхто не може зрозуміти, інтерпретувати, насолоджуватися чи відчувати речі так, як ви. Таким чином, мистецтво, яке ви створюєте, буде відмінним і унікальним.

Я дам вам аналогію зі світу програмного забезпечення. Ви можете завантажити виконувані файли і запустити їх на вашому комп'ютері. Вони не змінюються від виконуваного до виконуваного, ваша версія буде такою ж, як моя. Вони будуть працювати нормально, робити свою справу добре, але ви можете отримати незвичайний аварії. Або ви можете скомпілювати програму, яка буде спеціально підібрана для вашого обладнання та працюватиме краще, більш плавно і ефективніше. Те ж саме з написанням. Приємно читати твори інших, але це може бути недостатньо специфічним для вас - якщо ви щось пишете, це буде особистою і виразною до вашої ситуації.

3
додано

Насправді, кожна книжка-вигадка однакова. Перевірте "Герой з тисячею облич" - він пояснює базову концепцію будь-якої історії. Все це відрізняється від деталей. І не тільки про книги. Фільми, комп'ютерні ігри, картини, музика - у кожному жанрі мистецтва є загальна ідея. Отже, чому ми все ще слухаємо ту ж музику? Чому ми читаємо ту ж саму книгу про героїв і пригод? Тому що ми люди - ми все ще любимо ті самі речі, які ми любили 1000 років тому. Я маю на увазі, що Одіссея була написана давно, але ви можете "оновити" історію або зробити її власну версію, і вона буде продаватися.

3
додано