Яке програмне рішення я можу використовувати (на Windows 10), щоб модернізувати всі мої не-програмне забезпечення Microsoft?

Іншими словами, чи існує Windows 10, еквівалентний apt-get/rpm/brew? Бажано дешево або безкоштовно, і доступно для використання в моєму бізнесі?

Чим більше програмних пакетів він підтримує, тим краще. Переважно на замовлення тисяч різних програм підтримується.

70
free.Kaspersky.com має інструмент для сканування та оновлення майже всіх ваших встановлених додатків
додано Автор Bob the Coder, джерело

11 Відповіді

UPDATE 2016-10-10: Можливо, Chocolatey версія 0.10.0 дала мені шкідливу інфекцію пару місяців тому. Однак це, здається, не так. У мене не було жодних проблем з Chocolatey v.10.10.1 або 0.10.3. Див. Інші примітки у розділі «Коментарі».

END UPDATE

Нещодавно я відкрив Chocolatey: https://chocolatey.абоg . Це те, що я користуюся на даний момент.

Це інструмент командного рядка. Це вимагає адміністративних привілеїв (природно). Після того, як я його встановив, я запустив наступні команди, серед іншого, для встановлення різних програм та реєстрації їх за допомогою Chocolatey:

choco install 7zip
choco install firefox
choco install adblockplus-firefox
choco install GoogleChrome
choco install adblockpluschrome
choco install opera
choco install adblockplusopera
choco install git
choco install github
choco install notepadplusplus
choco install SublimeText2
choco install vlc

Тепер у будь-який час я хочу перевірити наявність оновлень для будь-якого з них та автоматично встановлювати будь-які знайдені оновлення, я просто запускаю:

choco upgrade all

або

choco upgrade all -y (to accept all upgrade confirmations)

Wабоks like a charm.

72
додано
Він також інтегрується з Windows 10 PackageManager теж hanselman.com/blog/…
додано Автор Dima, джерело
Існує також графічний інтерфейс: chocolatey.org/packages/ChocolateyUI
додано Автор Patrick Desjardins, джерело
додано Автор Joel Mueller, джерело
Вона перевіряє вірус, добре. Але як щодо панелей інструментів і всього іншого такого роду речей?
додано Автор kovshenin, джерело
Як і в будь-якій системі дистрибутиву та публічному програмному забезпеченні, важливо думати про те, що робиться перевірка та про те, які гарантії цілісності надаються. Багато інформації про безпеку Chocolatey на сторінці github.com/chocolateychoco/wiki/Security . Вони вказують на те, що в їхніх комерційних пропозиціях додано комерційне сканування вірусів/шкідливих програм.
додано Автор Olivier Lacan, джерело
Я переключився на запуск тільки Ubuntu на обох моїх фізичних машинах. Зараз я використовую Windows тільки під віртуальними машинами VirtualBox. Windows 7 Professional на одній; Windows 10 Pro, з іншого. Я встановив Windows з нуля на кожній з цих машин, дбаючи про те, щоб вони були максимально чистими. Я провів кілька сканерів зловмисного програмного забезпечення та руткітів перед і після встановлення Chocolatey на кожному, а також стежив за використанням системних процесорів/дисків до і після. Все все нормально виглядає.
додано Автор davidj, джерело
@ Арон Так. Я спочатку спробував цю інтеграцію, але я побіг у технічних збоях. Очевидно, PackageManagement + Chocolatey не зовсім готовий до найвищого часу. Чи не було, коли я спробував це, на початку червня.
додано Автор davidj, джерело
@Mathlight Я не бачив Chocolatey, щоб встановити будь-які панелі інструментів або віруси, які я спеціально не запитував.
додано Автор davidj, джерело
Так що принаймні одна з моїх машин Win10 визначилася з руткітом, відповідно до GMER сканування I пробігли кілька днів після оновлення Chocolatey 0.10.0. Той факт, що в процесі "Систем" було максимізовано один процесорний ядро, а також жорсткий диск на кілька послідовних перезавантаженнях, вказує на такий самий висновок. Єдине питання полягає в тому, як це сталося, і чи було це однією з вин Chocolatey. Існує чітка можливість того, що мої машини були вже заражені, перш ніж я встановлював Chocolatey. Однак, якщо вони були, ознаки були набагато менш очевидними.
додано Автор davidj, джерело
Моя головна антивірусна програма - Webroot SecureAnywhere. Наскільки я можу сказати, файл, який він позначив як шкідливе програмне забезпечення, був стиснутою версією 7z.exe (командного рядка 7-Zip). Файл мав іншу контрольний суму, тому що люди шоколаду стиснули його. Принаймні, це те, що вони мені сказали. Результати VirusTotal для цього файлу є тут . Шоколадний випуск 0.10.1 розпаковує цей файл, тому його контрольна сума відповідає оригіналу. І Webroot більше не вважає це зловмисним програмним забезпеченням.
додано Автор davidj, джерело
Ви можете самостійно судити, чи вважаєте ви, що Чоко є надійним чи ні. На цьому етапі я попередньо прийшов до висновку, що це є.
додано Автор davidj, джерело
Я все ще не впевнений, що сталося, але я буду продовжувати запускати Chocolatey у моїх віртуальних машинах, з підмножиною пакетів, які я встановив раніше, і побачити, чи в мене є додаткові проблеми.
додано Автор davidj, джерело
Chocolatey також посилив безпеку на своїх упаковках. Вона тепер гарантує перевірку контрольної суми кожного бінарного EXE, завантаженого з стороннього веб-сайту (як це здається більшістю пакетів choco). Таким чином, здається, що в цілому, захист від choco покращується.
додано Автор davidj, джерело

Насправді, в Windows 10 встановлений менеджер пакетів командного рядка: PackageManagement .

Він використовує вкрай багатослівну мову PowerShell, щоб надати еквівалентній ширині вікна Windows apt-get або yum . Ви можете почати з:

PS C:> Get-Command -module PackageManagement | sort noun, verb

to generate a list of available commands. There are many other commands and options available, which can be found by following Microsoft's PackageManager blog entry on TechNet. Actual usage is as simple as invoking the following from a PowerShell window:

PS C:> install-package chrome

Існує також відкрита вихідна частина цього виду, яка називається OneGet (яка також носила назву програми PackageManagement). Ви можете знайти його на GitHub . Я вважаю, що також є плагін PackageManagement для Chocolatey , а також інші менеджери пакетів, що дозволяє встановити всі їх пакети за допомогою PackageManagement теж.

33
додано
Дуже багатослівне - це заниження ...
додано Автор paIncrease, джерело
Get-Command - Модуль PackageManagement -> gcm -m package
додано Автор Benny Bottema, джерело

Just my two cents: Ninite

У ньому є безліч додатків на вибір, які вони встановлюють/оновлюють без Панелей інструментів та всього іншого:

List of apps available from Ninite

За допомогою простого скрипта cmd ви можете встановити мову встановлення для додатків (якщо ви не хочете, щоб встановлена ​​мова за замовчуванням)

Це також корисно для отримання всіх ваших звичайних програм на новій установці Windows.

14
додано
Дякую. Я трохи використала Ninite. Це здорово і все, просто не підтримує повний спектр додатків, які я хочу оновлювати. Але багато людей, напевно, виявиться корисним.
додано Автор davidj, джерело

Я виконував комп'ютерне обслуговування такого роду роботи, що вимагало мене:

 1. Багато пакетів налаштування під рукою та оновлено
 2. Можливість швидко встановлювати/оновлювати будь-який/їх набір
 3. мати набір портативних інструментів, які можна завантажувати з флеш-накопичувача, а також оновлювати

Я оселився на Ketarin , який я досі користуюся. Він спеціалізується на (1) оновленні пакунків налаштування, але має багато функціональних можливостей, пов'язаних із встановленням сценаріїв.

ketarin interface

Більше це стосується конфіденційності, але не залежить ні від одного центрального сховища. Він може обробляти складні завантаження, коли сайт намагається зробити це важко.

Є (старі) огляди самого Кетаріну і встановити функціональність в моєму блозі.

10
додано
Кетарін звучить цікаво. Але коли я відправився на свій веб-сайт, він конкретно сказав, що Ketarin не призначений для того, щоб ваші системи оновлювалися. Тому я дійсно не думаю, що це те, що я після.
додано Автор davidj, джерело
Він може продовжувати встановлювати інструкції з кожною програмою, і він може запускати їх (включаючи кожен раз, коли пакет оновлень). Що стосується мене, це цілком достатньо функціональних можливостей для цього.
додано Автор Carlos, джерело

Ви можете скористатись Patch My Updater для ПК .

 • безкоштовно
 • оновлювати сторонні програми
 • портативний
 • світло (401 КБ для поточної версії)
 • підтримка близько 100 програм

enter image description here

7

enter image description here

7
додано
@StephenGTuggy Добре знати, спасибі!
додано Автор Eugene Yarmash, джерело
@StephenGTuggy Але це вимагає, щоб користувач встановив програмне забезпечення через Chocolatey, чи не так?
додано Автор Eugene Yarmash, джерело
Різновид. IIRC, можна встановити програму (скажімо, Firefox) без використання Chocolatey, але запустити choco install firefox , щоб фактично зареєструвати Firefox з системою Chocolatey. Ця команда також встановить останню версію Firefox одночасно, якщо доступна більш пізня версія.
додано Автор davidj, джерело
Спасибі, але я шукаю те, що підтримує значно ширший спектр програмних продуктів. Я вважаю, що Chocolatey підтримує більше 1000 різних додатків. Тим не менш, для багатьох людей Patch My PC може працювати просто добре.
додано Автор davidj, джерело

Ви можете використовувати PSI Flexera (раніше Secunia) :

Stay secure by updating insecure programs on your computer

Personal Software Inspector is a free computer security solution that identifies vulnerabilities in applications on your private PC. Vulnerable programs can leave your PC open to attacks, against which your antivirus solution may not be effective. Simply put, it scans software on your system and identifies programs in need of security updates to safeguard your PC against cybercriminals. It then supplies your computer with the necessary software security updates to keep it safe.

Personal Software Inspector is a security scanner which identifies programs that are insecure and need updates. It automates the updating of the majority of these programs, making it a lot easier to maintain a secure PC. It automatically detects insecure programs, downloads the required patches, and installs them accordingly without further user interaction.

Personal Software Inspector also detects and notifies you of programs that cannot be automatically updated with software patches and provides you with detailed instructions for updating the program when available. In most cases, you simply need to click the appropriate icon in the Results window and follow the on-screen instructions to install the latest patches.

Personal Security Inspector includes the following:

 • Automatic update of programs: Automatically updates your insecure programs, so you don’t have to visit different software vendor sites and figure out what their particular update mechanism is. On a typical private PC, you have to master between 25 to 30 different update mechanisms to patch approximately 75 programs, if you do not have an automated solution.
 • Available in 8 languages: English, French, German, Spanish, Arabic, Danish, Norwegian and Dutch. Because understanding the instructions and recommendations is an important aspect of security.
 • Covers programs from thousands of vendors: Includes hundreds of preconfigured software patches for easy deployment and covers 20,000+ programs – more non-Microsoft programs than anyone else.
 • Integration for deployment: Personal Software Inspector covers thousands of programs and automatically detects insecure programs, downloads the required patches, and installs them accordingly without further user interaction. The average private PC has around 75 programs installed, so you should be covered.
4
додано
Усе це мертве (добре, хороша версія в будь-якому випадку те, що розповідає вам, що вона робить) secuniaresearch.flexerasoftware.com/community/forum/thread/s‌ як/& hellip;
додано Автор AndrewR, джерело
Зверніть увагу, що це лише оновлення для оновлень безпеки. Наприклад, він не пропонував самостійно оновлюватися.
додано Автор user24881, джерело
Я спробував Secunia PSI. Я був дуже розчарований цим. Програма ПЕРЕНЕСЕНО сканування програмного забезпечення на моєму ПК, і затухання системи, щоб це зробити. Одне попередження про застарілий програмний компонент НІКОГДА не пішов - протягом декількох місяців - навіть після того, як я кілька разів встановив рекомендоване оновлення. В цілому, досить розчаровує досвід.
додано Автор davidj, джерело

Avast (free, Windows) has a module for that, but it doesn't support all applications:

enter image description here

enter image description here

Крім того, якщо ви активуєте автоматичне оновлення, воно буде оновлюватися без запиту.

enter image description here

2
додано
Знову ж таки, я шукаю те, що підтримує більш широкий спектр програмного забезпечення. Але ця особливість Avast! буде, ймовірно, корисним для багатьох інших людей.
додано Автор davidj, джерело

I am using RuckZuck

enter image description here

Виберіть програмне забезпечення в Репозиторії, і RuckZuck керує завантаженням та інсталяцією для вас.   RuckZuck здатний виявляти та оновлювати існуюче програмне забезпечення, яке не було встановлено за допомогою RuckZuck.

     

Репозиторій RuckZuck не зберігає файли програмного забезпечення, а лише посилання на завантажуване програмне забезпечення. Встановлення програмного забезпечення з RuckZuck не надає вам ліцензії на цей продукт.

2
додано
Хмм Я бачу, що RuckZuck пропонує постачальника OneGet, як і Chocolatey. Круто! Може, я перевіряю це.
додано Автор davidj, джерело

I am using SuMo (Software Update Monitor) and DuMo (Driver Update Monitor) from KC Software.

 • Both are available as a free version and as a paid "Pro" version.
 • The number of applications being monitored mainly depends on the number os users using Sumo/DuMo. AFAIK, it will only point you to a new version if at least one user has installed a newer version.

  This on its own is already a downside, but there's one more: some developers may use it while they're working on a newer version of the software. That developer version may be reported as a new version, but the new version is not available for download yet.

Крім того, я досить щасливий користувач цього (в Windows 7, однак).

1
додано
@ StefenGTuggy: добре, я бачу. У такому випадку SuMo повідомить про доступне оновлення та направить вас на веб-сторінку для завантаження нової версії. Якщо розробник не опублікував цю версію, ви не знайдете нову версію для завантаження.
додано Автор JasonMichael, джерело
@ StefenGTuggy: як це нестабільно?
додано Автор JasonMichael, джерело
Я неправильно зрозумів? Чи насправді SuMo не дозволяє завантажувати ці бета-версії чи те, що ви хочете назвати?
додано Автор davidj, джерело
Я говорив про сторонні оновлення програмного забезпечення, які пропонує SuMo, а не про SuMo. Ви сказали: "Деякі розробники можуть використовувати його під час роботи над новітньою версією програмного забезпечення. Ця версія розробника може бути повідомлена як нова версія, але нова версія ще недоступна для завантаження".
додано Автор davidj, джерело
Будь ласка, стабільний ПЗ! У будь-якому випадку якомога більше.
додано Автор davidj, джерело

Існує також FileHippo . Сайт пропонує широкий спектр додатків для завантаження та має FileHippo App Manager , щоб відстежувати програмне забезпечення та оновлення їх

FileHippo App Manager - це чудова програма, яка буде постійно оновлюватися вашою системою. FileHippo App Manager сканує ваш комп'ютер для встановлених програм, перевіряє версії, а потім надсилає ці дані на FileHippo.com, щоб з'ясувати, чи доступні нові версії. Якщо є нові випуски, вони потім акуратно відображаються у вашому вікні браузера для завантаження *.

1
додано
Спасибі, але це не звучить так автоматично, як я хотів би.
додано Автор davidj, джерело

For Intel drivers, there is the free Intel® Driver Update Utility

enter image description here

What components does the tool detect?

Graphic Drivers

The Utility detects Intel® integrated graphics controllers for desktop and laptop computers.

If you have an Internet device using the Intel® Graphics Media Accelerator 500, go to Intel® Download Center for drivers.

For all other graphics controllers, contact your computer manufacturer or place of purchase for drivers support.

Audio Driver for Intel® Desktop Board

The Utility detects audio devices for Intel® Desktop Boards purchased through a retailer.

Intel sells desktop boards to computer manufacturers who may customize the drivers. These drivers are not detected by this Utility.

Wireless Networking

The Utility detects active Intel® wireless products.

Discontinued products are not detected. Contact your computer manufacturer or place of purchase for support.

Wired Networking

The Utility detects Intel® Ethernet network add-in adapters and Intel® Desktop Boards with integrated network connections purchased through a retailer.

Intel sells wired networking cards to computer manufacturers who may customize the drivers. These drivers are supported only by the computer manufacturer.

1
додано