Чи можу я запалити свічку з Arduino?

Я хочу зробити свічку полум'я запалюється спрацьовує мікроконтролером. Це можливо? Я хочу тільки запалити його. Не вимикайте його. Більше того, це призначено для одноразового використання, тому свічка спалюється, а коротше - не проблема.

1
Ви повинні викликати пана лордового світу, щоб отримати найбільш розумне рішення. Я напишу його ім'я з пробілами між кожною літерою: M a j e n k o
додано Автор Suma, джерело
Попросіть когось тримати свічку і запальничку. Потім запаліть світлодіод Arduino. Після того, як вони побачать світлодіод, вони запалюють свічку. Після того, як світлодіод вимкнений, вони повинні видувати свічку. Проблема вирішена.
додано Автор imallett, джерело
@ Samee87 Зовсім не. Я просто хочу раз освітлити її, і це все.
додано Автор Damodar, джерело
Є деякі досить гарні відповіді на цю тему на forum.arduino.cc/index.php? тема = 70373 . Якщо одна з цих робіт для Вас, будь ласка, дайте відповідь на своє власне запитання.
додано Автор per1234, джерело
Ви хочете, щоб це стало яскравішим і яскравішим?
додано Автор Jeremy H, джерело

6 Відповіді

Чи можливо?

Не тільки це можливо, я також надаю весь код, який вам ніколи не доведеться надійно запалювати:

While (!candleislit())
Lightupcandle();

Це все, що потрібно занадто запалити свічку.

4
додано

Якщо у вас є схема, ви можете включити і вимкнути її за допомогою мікроконтролера.

Так що вам потрібно це схема, яка може запалити свічку. Погляньте на ці:

DIY arc lighter

CCFL Inverter becomes an Arc Lighter?

Я передбачаю, що ваша головна проблема буде пов'язана з тим, що свічки опускаються.

3
додано
Насправді в моєму випадку це не проблема, тому що це напевно один раз. Мені дуже шкода, що не було чітко про це в моєму початковому повідомленні. Я спробую їх і побачу, що станеться !!
додано Автор Damodar, джерело

Просте рішення теж використовують ніхромовий дріт, який при проходженні струму через нього нагрівається. Ви могли б обернути деякі з цього дроту навколо гніту на свічку, а потім влада або прямо з вашого arduino або ви могли б включати конденсатор. Це набагато безпечніше, ніж деякі інші методи, які використовують потенційно небезпечні високі напруги.

I tested the nichrome wire approach and it works! See following video clip. 2 Ohm resistance and 19V for 1 second. https://1drv.ms/v/s!AvcBubMtAczvifYZwoESAhUodOoqRA

2
додано
@ user400344 я не запалив свічку з ніхромовим дротом, але я впевнений, що якщо я був щільно загорнутий в нижній частині гніту, це б світло. Однак, як ви заявили, це не буде автоматичноавтоматично налаштовано, і це є проблемою. Можливо, може бути використана складна сервосистема.
додано Автор Davy8, джерело
@ANANDAPADHMANABHANS так переконайтеся, що ви купуєте правильний дріт. Подивіться на деталі продавців.
додано Автор Davy8, джерело
Навіть коли ніхром біло-гарячий, сумнівно, що він може запалити гніт. Ви спробували? Він також не буде автоматично налаштовувати свою довжину, оскільки свічка стає нижчою.
додано Автор Suma, джерело
Я думаю, що це рішення, яке я шукаю, якщо дріт здатний стати досить гарячим. Я постараюся дозволений знаю що відбувається !!
додано Автор Damodar, джерело

Використовуйте два стрижня на будь-якій стороні свічки, і інженер два двигуни для ковзання ОП і вниз ці стрижні. Конструктор кунг-фу.

Використовуйте кінцеві вимикачі для виявлення найвищих і найнижчих положень для обох двигунів. Встановіть світлодіод на один двигун, а лазер (5 мВт червоний). Знизу, обидва двигуни піднімаються, поки світлодіод може приймати дані, що передаються лазером. Так, ви можете, звичайно, використовувати лазерний діод для Serial.print.

Коли ви знаходитесь на правильній висоті, увімкніть газову горелку. Ви можете використовувати LDR (екранований проти світла з боків нагрівачем), щоб перевірити, чи свічка була запалена - незабаром після відключення газового горелки. Перед кожним запалюванням необхідно прочитати.

Дайте мені знати, як це працює.

0
додано
Це не буде романтична свічка.
додано Автор Suma, джерело
Якщо ви не Бендер з Футурами. Але він би віддав перевагу 6502 замість Arduino.
додано Автор imallett, джерело

Ви розглянули використання сервоприводу з високим крутним моментом і п'єзоелектричним бутаном легше?

Високий крутний момент буде потрібно, щоб натиснути на більш легку кнопку, оскільки вони, як правило, досить жорсткі. Крім того, вони не завжди працюють на першому натисканні, тому може знадобитися кілька спроб сервоприводу.

Щоб заощадити гроші та час, виміряйте крутний момент, необхідний для того, щоб спочатку натиснути більш легку кнопку, а потім встановити відповідний сервопривід/привід.

Альтернативно, використовуйте запальничку газової печі, знову ж таки разом з лінійним приводом.

Функціональне підтвердження концепції.

Ni-chrome дріт з фена, приблизно 2 Ом, живиться від 19 В протягом близько 1 секунди. відео підтвердження концепції . Багато розробляти ще, але це, очевидно, може працювати.

0
додано