CMS з API та синхронізацією

Я намагаюся архітектор дуже конкретне рішення CMS і до сих пір я прийшов короткий, коли справа доходить до більш популярних варіантів.

Особливо мені потрібна CMS

  • - це відкритий код
  • розширюваний (плагіни/теми),
  • , як ми сподіваємося, буде доступним як рішення SAAS
  • має рідний API або може бути налаштований на API за допомогою плагіна/будь-якого,
  • можна налаштувати, щоб надавати довільний модульний досвід під час створення вмісту (довільні текстові/графічні/вбудовувані блоки тощо, які можуть бути розташовані довільно відносно один одного)
  • і маєте певний механізм (плагін або спочатку) для синхронізації певного вмісту між інсталяціями CMS (саме це викликає найбільшу проблему).

Я відчуваю, що я вивчив більшість варіантів, але я не дуже впевнений, що я вивчив їх усіх, будь-які пропозиції будуть дуже вдячні!

Drupal 7 існують помітні рішення для цих умов, але якщо це не Друпал 8, це не є можливим.

1
drupal ніколи не є опцією!
додано Автор Fearless, джерело
Будь ласка, детально опишіть, що ви намагалися запобігти втраті часу кожного
додано Автор Fearless, джерело
Чи спробували ви cmsmatrix.org ? Це завжди моє місце для CMS
додано Автор Mawg, джерело
Я не маю. Дякую!
додано Автор August Canaille, джерело

5 Відповіді

Якщо ви відкрили опцію J2EE , є Портал Liferay . Існує версія FOSS, яка може бути налаштована з довільними розкладками, як ви описуєте, а також важливою стадією та імпортом/експортом між інсталяціями.

0
додано
Java, мабуть, поза столом, але все одно варто поглянути, я думаю. Дякую
додано Автор August Canaille, джерело

Якщо я вас правильно розумію, це дуже схоже на те, що ми робимо зараз на нашому сайті, і ми використовуємо Drupal 8. Я не впевнений, які обмеження ви вважаєте D8 для вашої кінцевої мети?

Що стосується вмісту, ми використовуємо джерело домену та доступ домену, щоб зробити вміст доступним для всіх або деяких доменів. Ми не маємо головного сайту, а замість цього налаштували всі сайти як допоміжні домени.

Я згадую це, тому що мені цікаво, якщо у вас є досвід роботи з Drupal, можливо, буде легше працювати з тим, що ви знаєте, а не намагатися винайти колесо знову

0
додано
@ user3791372: Друпал використовується в реальному світі для керування швидкими веб-сайтами, тому вам потрібно розробити аргумент або видалити його, якщо він не має відношення до питання. Дякую!
додано Автор Rufo Sanchez, джерело
Друпал для початку нестримно повільний?
додано Автор Fearless, джерело
Я вірю вашій половині заяви: "Drupal використовується в реальному світі для керування швидкими сайтами", але він продовжує "... і робить їх повільними". У мене є "реальний світовий досвід". Якщо ви вважаєте, що це швидше, ніж вам добре. Я б не радив нікому користуватися ним. Інфраструктура - це жарт, співтовариство - химерне, код неймовірно поганий, а продуктивність гірше всіх трьох, але, звичайно, у всіх є свої фанати
додано Автор Fearless, джерело

Друпал 8 був претендентом на перемогу, в основному тому, що він має більшу частину того, що я шукав через модулі. (Craft CMS також була дуже реальною можливістю.) Однак, оскільки більшість цих модулів Drupal були ще в той час перенесені з Drupal 7, і тому, що на мене ставилися обмеження щодо тимчасових графіків і т.д. розчин.

0
додано

Хмарні, на їх основі, найкращі. Я вважаю, що вони є найпростішими у використанні та навігації, тим більше, що сьогодні багато людей використовують хмари. Тракфіле - це один прекрасний приклад. Я знаю деякі компанії, які її використовують, вони люблять його.

0
додано

Я розумію, що хтось вже написав цю пропозицію, але ви буквально описали Liferay. Чому Java стоїть за столом? Хоча кодова база Liferay знаходиться в Java, дивовижна кількість налаштувань і налаштувань можна виконати без написання будь-якого коду.

Додатково користувальницькі плагіни можуть бути написані на десятках різних мов через JSON HTTP API, хоча більшість документації написано для Java.

Враховуючи ваші початкові вимоги, вам буде дуже важко, якщо ви не хочете працювати з Java. Javas відкрита вихідна екосистема велика і зріла. Крім того, мова знаходиться навколо простору CMS назавжди, і якщо ви дійсно потребуєте великої конфігурації це може бути ваш єдиний реальний варіант. Також пам'ятайте, що Liferay і деякі з його конкурентів величезні, і знання, необхідні для побудови складних систем, є складним. Хоча ви можете стати фахівцем, можливо, через рік або два, це буквально може зайняти десятиліття для побудови досвіду

0
додано