NodeMCU живиться від акумулятора і використовує WiFi

Я запускаю проект з nodeMCU DevKit і мій проект працює гладко, якщо я запустити його підключений через USB-кабель до комп'ютера.

Мені потрібно запустити мій проект, використовуючи батарею, і я спробував з батареєю ICR14500 (3.7V і 700mAh). Я підключив батарею до Vin Pin, але NodeMCU не посилає дані в хмару.

Коли я запускаю його з батареєю я виявив деякі випадкові поведінки, кілька разів світлодіод на ESP8622 блимає безперервно, а загальне споживання енергії плати становить близько 130mA!

Будь-яка ідея, що може відбуватися?

1
підключіть його до 3V контакту, щоб обійти LDO на VIN. 3.7v Vcc це нормально: ледве в специфікації ...
додано Автор Alastair, джерело
Я голосую, щоб закрити це питання як не тематичне, оскільки мова йде про апаратну техніку ESP8266, але ні про апаратні засоби Arduino, ні про розробку на альтернативному обладнанні Arduino.
додано Автор rossp, джерело
@dandavis повна літієва батарея - 4,2 Вольт. Я думаю, що це далеко поза специфікацією.
додано Автор Al., джерело
Необхідно використовувати регулятор напруги з меншим відсівом.
додано Автор Al., джерело
Або використовуйте діод zenner для затиску напруги в межах спектра.
додано Автор Majenko, джерело
Це хороший підхід, я спробую це зробити. Мій проект перенесений з іншого, реалізованого з D1Mini, і я зрозумів, що LDO в D1Mini є TR9013, який має максимальне значення відсіву напруги 250 мВ. Навпаки, LDO на NodeMCU є NCP1117 і він має вихідний відсік навколо 0.9V на 100mA.
додано Автор kbrose, джерело
Для того, щоб зменшити напругу до 3V, може бути доданий діод, щоб зменшити напругу батареї від 3,7 до 3V
додано Автор kbrose, джерело

6 Відповіді

Здається, це проблема з бортовим регулятором, таким як AMS1117. ESP дійсно чутливі до нестабільності потужності. Для кожного мого проекту я повинен поставити конденсатор на харчування, щоб запобігти помилок. Я думаю, що ви не маєте enougth напруги, щоб правильно працювати з регульованим введенням. Щоб виправити цю проблему, потрібно поставити дві батареї, щоб отримати 7,5 вольт на регульованому вході. Інше рішення полягає у використанні 3.3V введення для передачі регулятора.

2
додано
Так!! це те, що відбувалося!
додано Автор kbrose, джерело

Якщо ваш акумулятор повністю заряджений, він постачатиме не більше 4.2В. ESP повинен працювати з точністю до 4.7V (згідно цей пост форуму ), за винятком того, що він займе більше поточних. Таким чином, не існує негайної необхідності проходити через регулятора.

Якщо ви працюєте від батареї і хочете використовувати глибокий сон, також подумайте про використання іншого регулятора з меншим струмом спокою (наприклад, MCP1702), інакше AMS1117 вже витягує щонайменше 4 мА.

Миготіння та непрацювання ESP є ознакою помилок під час завантаження, наприклад. викликають петлі завантаження, як правило, викликані нестабільним джерелом живлення, наприклад, недостатня напруга або що джерело живлення не може задовольнити вимоги до пікового струму (від 200 мА для ESP).

Моя пропозиція бути failsafe: просто підключити дві батареї серії (7.4V номінальний) і пройти через 3.3V регулятора.

1
додано

Для проблеми глибокого сну, можливо, ви повинні спробувати з меншим значенням часу, наприклад, 10 секунд, наприклад. Для мене це проблема з тривалістю.

Я ніколи не бачив такого роду проблеми на моєму проекті, але спробуйте з меншим значенням і скажіть, що ви отримали!

0
додано
Чому ви додали другу відповідь, коли ви могли редагувати та оновлювати існуючу відповідь?
додано Автор user2813274, джерело
Так! 15 хвилин у виробництві, в тесті я використовую 1 хвилину xD
додано Автор kbrose, джерело

Я впевнений, що мій NodeMCU вимагає 5V потужності, а не 3.7V, а високе енергоспоживання пов'язане з Wifi - відомим користувачем потужності!

Ось чому багато батарейок ESP8266 пов'язаних проектів містять матеріал режиму сну, щоб спробувати значно зменшити споживання енергії.

0
додано

ESP8266 вимагає введення 3,3 В. Деякі плати вимагають 5В (від USB) і мають регулятори. Як ви знаєте, що постачання 3.7v Vin буде працювати?

Що стосується високого споживання енергії, я підозрюю, що це може бути WIFI.

0
додано
@ rdiaz82: у всіх моїх вузлахMCU є AMS117, який бажає 4.75v min . менше == нестабільність
додано Автор Alastair, джерело
NodeMCU мають вбудований регулятор (NCP1117) і має мінімальну вхідну напругу 3.5V. У всякому разі я збираюся спробувати з іншої батареї, тому що це може бути падіння напруги, коли ESP8266 намагається спілкуватися через WiFi
додано Автор kbrose, джерело

Він вин буде працювати з чим-небудь вище 5V, як це йде через ams1117, щоб скинути його до 3,3, щоб забезпечити 3.3V безпосередньо підключити до шпильки, який говорить 3V безпосередньо на nodemcu lolin борту

0
додано
Це насправді не 5v, хоча 5v достатньо; але точка, яку ви робите, вже була зроблена кілька разів. Як ваша відповідь поліпшується на рівні майже трьох місяців тому?
додано Автор rossp, джерело